Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Citroen C5 I - Komfort za nieduże pieniądze | Test OTOMOTO TV

Citroen C5 I – Komfort za nieduże pieniądze | Test OTOMOTO TV

W tym odcinku testujemy Citroena C5 pierwszej generacji, czyli samochód, który pod płaszczykiem swojej przeciętności skrywa zaskakująco wysoki komfort podróżowania. Czy hydropneumatyczne zawieszenie jest jego największą zaletą? Czy warto rozważyć jego zakup? Dlaczego niektórzy uważają pierwszą generację za drugą? Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie z rynku wtórnego? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszym filmie OTOMOTO TV. Zapraszamy do oglądania!

W tym odcinku testujemy Citroena C5 z 2007 roku z silnikiem diesla 2.0 l o mocy 136 KM.

🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Ruszamy na pomoc naszym ukraińskim sąsiadom! Jako Grupa OLX stworzyliśmy specjalną kategorię „Dla Ukrainy” / Для України, którą znajdziesz na stronie głównej OLX. Dysponujesz samochodem lub busem, czasem oraz chęcią pomocy uchodźcom z Ukrainy? Wybierz podkategorię Transport | Транспорт i dodaj ogłoszenie za darmo!

Nie zwlekaj i przejdź na stronę:
https://www.olx.pl/dla-ukrainy/transp

Poznaj kilka zasad:

✅ usługa oferowanego transportu powinna być bezpłatna
✅ ogłoszenia można dodać w języki polskim i/lub obcym
✅ dodawanie ogłoszeń w tej kategorii jest darmowe

Oprócz transportu chcesz zaoferować nocleg, pomoc medyczną lub prawną czy przekazać artykuły spożywcze i higieniczne? Dodaj ogłoszenie!Każda pomoc ma znaczenie!

🇺🇦🇺🇦🇺🇦

0:00 Wstęp
1:00 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
2:26 Wnętrze i wyposażenie
9:30 Bagażnik
10:47 Wrażenia z jazdy
10:50 Przyspieszenie i test elastyczności
12:09 Test wygłuszenia wnętrza
12:25 Bezpieczeństwo
12:51 Test spalania
13:07 Ceny
13:38 Gama modeli i silników
17:56 Awaryjność i serwisowanie
20:51 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Citroena C5 na OTOMOTO: https://bit.ly/208_otomoto_Citroen_C5

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/208_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: https://bit.ly/Funkiel_Grupa
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: https://bit.ly/208_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#CitroenC5 #test #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

34 thoughts on “Citroen C5 I – Komfort za nieduże pieniądze | Test OTOMOTO TV

 1. Oj Panowie nie przygotowaliscie się do tego materiału…
  Awarie motoreduktora klap klimatyzacji to rzadkość, prędzej padnie klapa od klimy…
  LDS nie wymienia się co 2 lata a sfery z mojego doświadczenia wytrzymują dużo ( w jednej mojej C5 373tys.km a w drugiej 524tys.km)
  Można by dużo rozmawiać na temat uchybień tego materiału ale myślę że zainteresowani zakupem nie będą się sugerować waszymi "spostrzeżeniami"

 2. Jeżeli chodzi o 2.0 140km 4-bieg automat to bardzo zamula po mieście, jednak przy wyższych prędkościach jakąś dynamikę zachowuję. Tak samo jeśli chodzi o spalanie, w mieście pali jak szalony nawet przy spokojniej jeździe, ale na trasie nie ma co się bać. Co do komfortu, posiadam xantie i jest o wiele bardziej wygodniejsza od C5 i jest lekki niedosyt przez to, ale jak ktoś nigdy nie miał do czynienia z takim zawieszeniem to będzie zadowolony. Silnik godny polecenia, ale skrzynia 4 biegowa już nie, po dłuższym czasie potrafi męczyć, więc lepiej szukać 6 biegową lub manuala. Miejsca w środku myślę, że wystarczająco, ale właśnie brakuje gdzie włożyć kubek lub telefon. Ogólnie auto bardzo nastawione na komfort i według mnie trochę nudne, żeby nie mówić, że dziadkowe 🙂

 3. Nie wiem z kąt te spalanie, ja mam z 2006 2.0.HDI automat i nie ma tak dużego spalania w mieście czy na autostradzie. Wystarczy jeździć na tempomacie. U mnie średnie spalanie mięszane to 5,5 – 6,0 l/100. Awarie!!!! bzdura 2.0 hdi od 6 lat i tylko olej i paliwo. Jak ktoś nie lubi francuzów to zawsze coś znajdzie. No tak niemieckie auta – das auto jeżdżące taczki.

 4. Miałem wszystkie wersje C5 zarówno w benzynie jak i w dieslu, szczególnie miło wspominam pierwszą wersję z 2002r w 2.0 benzynie 136km, kombi, spalanie z wakacji do Włoch na trasie po nad 5000km średnie miałem 6.6l/100km, ostatnim C5 z 2012r HDi 163km w trasie potrafiłem zejść spokojnie poniżej pięciu litrów przy sześciobiegowym automacie Aisina, generalnie hydra 3 genialne rozwiązanie. Po tych "hydrowozach" w zasadzie nie miałem już wygodniejszych aut, w sensie zawieszenia.

 5. posiadam combi. Fajna sprawa, na wakacje z 2 psami 5 osób i na dachu trumienka i dziadyga utargał nas wszystkich nad morze :] Zabawne był fakt że podobnie obciążone auta siadał ludziom 😛 a my normalnie . Poprzedni właściciel nie dbał o auto i niestety to pokutuje :] w mieście 10 litrów wskazuje tak średnio na trasie 6-7 przy prędkości 140km/h Hydro to komfort ale niestety brak części dostępnych sprawia że te auta niestety będą lądowały na złomowiskach , tak bynajmniej mówią mi mechanicy jak widzimy się na poprawkach związanych z brakiem szacunku do auta jakie się użytkowała przez poprzednika . Czy polecał bym Tak ale dla osób na trasy, w mieście jego gabaryty są problematyczne :] bo to taki sów ale obniżony 😀

 6. Citroen C5 to fajna fura, ale to ścisła czołówka aut z najwięęęęęęększą utratą wartość. Teść sprzedawał 10 latka parę lat temu. Zero zaintersowania, totalne zero. Ani jednego telefonu przez pół roku i naprawdę mówię prawdę. Zaczął od 18tys i co miesiąc zjeżdżał w dół o 1 tys. Sprzedał się w końcu za 12 tys i teść się modlił, żeby gość go wziął. A teraz uwaga, ja wtedy sprzedawłem Fabię 10 letnią. Telefon za telefonem, musiałem sobie zapisywać z kim się umawiam. Sprzedała się w dwa dni. Poszła za 11 tys. Tylko jest jedna skromna różnica. Fabia kosztowała 35tys a C5 prawie 90tys.

 7. Użytkuje to auto na taksówce, poprzednie było BMW E60 i nikt mi nei powie że C5 jest awaryjny czy drogi w eksploatacji. Wcześniej miałem 407 z 1.8 pod maską zrobiłem nim 70k km i w zasadzie nic sie z tym autem nie działo w C5 jest 2.0 benzyna i też się nic nie dzieje. Ale opinie o francuzach zostawcie, przynajmniej można kupić tanio fajne auto i nie jeżdżą nimi młodzi gniewni czyli o zadbany egzemplarz nie trudno 😀 Pamiętajcie aut na F się nie kupuje! 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!