Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Ford Mondeo  Max Wypas Rok 2013 ile On Kosztuje na Niemieckim Placu.Grudzień 2018

Ford Mondeo Max Wypas Rok 2013 ile On Kosztuje na Niemieckim Placu.Grudzień 2018Dziękuję że zobaczyłeś mój filmik..Cieszę sie że ma takie spore grono Wielbicieli..;) Jesli widzisz mnie na ulicy to przybij piatke i zamień dwa słowa a nie zerkaj zza muru czy pólki sklepowej w Lidlu,bo tak czesto sie zdarza..Jestem żywym facetem i mam usposobienie radosne w stosunku do życia..

Importowane z Youtube Sprawdzamy auta przed zakupem dla każdego klienta w Warszawie iokolicach, nasza firma sprawdza Auta Hybrydowe, Elektryczne i Auta Diesel oraz LPG. Zamów sprawdzanie samochodu z naszą firmą w Warszawie. Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

23 thoughts on “Ford Mondeo Max Wypas Rok 2013 ile On Kosztuje na Niemieckim Placu.Grudzień 2018

  1. 👳👳👳👳👳👳👳👳👳👳👳👳👳👳👳👳👳👳👳👳👳👳👳👳👳👳🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫

  2. Nie wiem czy rozsądnie jest kupowac Mondka w Powershifcie po jezdzie próbnej po placu – a jak wali dwumas , albo szarpie skrzynia ? albo ściąga w lewo ? albo stuka wahacz ? czy klienci są tego świadomi że to kosztuje ?

  3. Sprzedam Audi A4 B8 2010r najlepszy silnik benzynowy 1.8 turbo – moje prywatne auto, pełna książka serwisowa (wpisy do 2012r), przebieg 160 tys km. Auto do obejrzenia u mnie na podwórku, nie zezwalam na żadną jazdę próbną, nie zezwalam na wyjazd poza podwórko, nie zezwalam na podniesienie auta, nie zezwalam na żadne sprawdzanie miernikiem lakieru, nie zezwalam na podłączanie żadnego komputera, z wad to jedynie świeci się kontrolka silnika ale to pewnie jakaś drobnostka (nie mam pojęcia co to i nie pozwalam sprawdzić przed zakupem). Pozwalam jedynie powciskać guziki na postoju i decydować czy kupujecie czy nie. Uprzedzam że jak odejdziecie się zastanowić i wrócicie to podniosę cenę, więc musicie kupować natychmiast. Auto stoi na grubej zimie, więc warto brać. Cena niestety nie będzie niska, jedna z wyższych w ogłoszeniach. Oferta prywatna. Daję tutaj to ogłoszenie bo wiem że widzowie tego kanału chętnie kupują takie auta.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!