Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
MIÓD w silniku, TROCINY w skrzyni biegów. Tak naciągają HANDLARZE AUT – 7 metrów pod ziemią

MIÓD w silniku, TROCINY w skrzyni biegów. Tak naciągają HANDLARZE AUT – 7 metrów pod ziemią👤Gościem odcinka jest Łukasz, który przez 6 lat handlował autami sprowadzanymi z Niemiec.
📘 Już ponad 25 tys. widzów „7 metrów pod ziemią” sięgnęło po książkę „Otwórz Oczy”.
Zamów swój egzemplarz 👉 http://altenberg.pl/oczy

Znajdziesz w niej 20 bohaterów i ich niezwykłych historii:
👤 Rzeźnik o sekretach zakładów mięsnych
👤 „Klawisz” o zaskakujących realiach polskich więzień
👤 Policjant o bezsilność organów ścigania wobec internetowych oszustów
…i wiele, wiele więcej.
💙 Kupując egzemplarz książki „Otwórz Oczy” fundujesz obiad niedożywionym dzieciom w ramach akcji „Pajacyk”.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Jestem też tutaj:
🚧 Instagram: https://bit.ly/36GMeZv
🚧 Facebook: https://bit.ly/2U7fVAk

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

🎖 Zostań Patronem kanału: https://patronite.pl/7MPZ

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

🎙„7 metrów pod ziemią” w formie podcastów:
🔹Spotify 👉 https://spoti.fi/2UsCz7w
🔹Apple Podcasts 👉 https://apple.co/2Ksv7ER

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

„7 metrów pod ziemią” to internetowe wywiady o tematyce społecznej. Zaciszna atmosfera garażu sprawia, że rozmówcy wyznają prawdę, na którą nie zdobyliby się w telewizyjnym studiu. Rozmawia Rafał Gębura.

Współpraca: Marta Walendzik, Grzegorz Skonecki (wideo)

Importowane z Youtube Sprawdzanie samochodów przed zakupem warszawa. Warszawskie przeglądy samochodowe przed zakupem
Samochody należą do najbardziej skomplikowanych maszyn na świecie. Chociaż możliwy jest zakup pojazdu, który wymaga rozległych napraw, które przewyższają wartość pojazdu, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, często tak się dzieje. Z tego powodu ważne jest, aby dokładnie sprawdzić pojazd przed jego zakupem. Szczególną ostrożność należy zachować w stolicy, gdzie istnieje duży rynek samochodów używanych.

Nawet na początkowym etapie sprawdzania reklamy w Internecie można znaleźć wiele niespójności. Rzadko zdarza się, aby właściciel samochodu wymieniał stare opony na nowe, ponieważ przydadzą się one w jego nowym pojeździe. Na zdjęciach opon powinny znajdować się oznaczenia, które można porównać z instrukcją obsługi samochodu, dostępną online.

Zakup quada używanego, zakup samochodu używanego porady, Na co zwrócić uwagę kupując używany samochód?, Na co zwrócić uwagę przy zakupie samochodu używanego?,, Kupno używanego samochodu – kompletny przewodnik to wszystko w naszej firmie.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem

Elementy zewnętrzne, podwozie, wnętrze pojazdu i komorę silnika należy sprawdzić wzrokowo podczas oględzin. Jazda próbna jest szczególnie ważna, ponieważ nie może ujawnić problemów z układem hamulcowym, takich jak zdolność samochodu do poślizgu w lewo lub w prawo. Dobrym pomysłem jest też wyłączanie radia podczas jazdy, gdyż może to zamaskować ewentualne problemy z silnikiem.

Gdzie mogę uzyskać przegląd samochodu przed zakupem? Miasto Warszawa i okolice

Autorefleksja może nie być mądrym wykorzystaniem czasu. Z reguły osoba kierująca tymi pojazdami nie jest ani mechanikiem, ani osobą, która ma o nich wiedzę. Z tego powodu warto skorzystać z usług autocheckingu w Warszawie. W związku z tym zapraszamy do współpracy z sprawdzone-auto.pl!

Sprawdzenie Przed Zakupem – Najtaniej w Warszawie – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Nie powinieneś oczekiwać od nas niczego mniej, ponieważ tak długo działamy w branży. Wszędzie w całym kraju jesteśmy po to, aby Ci służyć. Zatrudniamy 250 fachowców, dzięki czemu masz pewność, że pojazd zostanie szybko sprawdzony i otrzymasz dokładny raport. Dokonujemy dokładnych przeglądów i robimy dużo zdjęć, aby kupujący mógł zobaczyć wady i rzeczywisty stan pojazdu. Używamy tylko wysokiej jakości sprzętu pomiarowego, więc żadna wada nie umknie naszej uwadze.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Wszyscy możemy odnosić się do chęci podkreślenia klientowi najlepszych cech sprzedawanego samochodu. Jednak nierzadko zdarza się, że ludzie celowo ukrywają swoje wady. Korzystając z naszych usług, nie musisz się martwić, że utkniesz w samochodzie, którego nie chcesz. Klienci nadal mogą chcieć kupić konkretny model, a nasze badania pomagają im wynegocjować niższą cenę nawet o tysiące złotych!.

Najtaniej w Warszawie – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

W niektórych przypadkach możemy przeprowadzić test lakieru za pomocą miernika i uchwycić wieleset zdjęć. Podczas jazdy próbnej sprawdzimy układ kierowniczy, hamulce i zawieszenie. Komora silnika i wnętrze pojazdu zostaną dokładnie sprawdzone. Ponadto zbadana zostanie skuteczność urządzeń elektronicznych. Na życzenie klienta przewieziemy pojazd do pracowni diagnostycznej, gdzie diagnostyka komputerowa posłuży do wykonania dokładnego przeglądu.

Sprawdzenie Przed Zakupem – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem. Dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

33 thoughts on “MIÓD w silniku, TROCINY w skrzyni biegów. Tak naciągają HANDLARZE AUT – 7 metrów pod ziemią

 1. Prowadzący tydzień przed nagraniem tego odcinka kupił auto w komisie dlatego wpadł na ten temat aby zaprosić do studia handlarza (stąd też taka mina prowadzącego kiedy handlarz opowiada jak działają) 🙂

 2. Chcecie sprzedać swoje auto, to zbierajcie rachunki z serwisów, uzupełniajcie wpisy w książce serwisowej, by się zgadzały z rachunkami, róbcie przeglądy i serwisujcie auto, i to najlepiej nie tam gdzie to auto musicie zostawić i nie wiecie co do niego leją, a najlepiej jest kupować auta z polskich salonów, chociaż polskie ASO pozostawiają wiele do życzenia, bez wzgledu na markę.

 3. MORDWERSTAMARIOSZMACIERZYNSJEHKURYDSNMKRYJKRYUKRSZNMJJRDKAGFRSZNMOSYCORJKMARMJACIEMIECSFTRJOMNATANTIRYJRYJPR5ERNESTRDYUWESZWKRMAQRCIKOR5DFASPIJANRYUSSMIERYJKRIOPAWDFKRYUSJREMIRYJRYJMARHIORYJSNMRYJR4YKLASDMMARECHORYJRYJ

 4. cały kanał jest finansowany przez (…) tylko po to aby padły te dwa słowa "oprócz księży". Nie zwracamy świadomie na to uwagi. Co znaczą dwa słowa gdy mamy taka ciekawą narrację trwająca 30 minut. Ale te słowa zostają w podświadomości milionów ludzi. I są skutki – zamordowany zakonnik w Siedlcach… itd. Tak samo (…) robią filmy holy-łódzkie; niby historia jest o trzech skacowanych kumplach, tylko kilka słów o pierścionku jaki babcia przechowała w Oświęcimiu i podarowała wnukowi, humbug – ale jak chwyta za serce…i zostaje w pamięci wspomnienie o dobrej babci Żydówce i polskich obozach śmierci.

 5. Sprzadalem handlarzowi Vectrę c która miałem od nowości. 13 lat 290 tysięcy nalotu z serwisem do końca. Trochę było do podrobienia w niej a miałem już drugi upatrzony wiec chciałem się pozbyć w miarę szybko.
  Płakał żeby obniżyć cene bo przebieg duży, za tydzień stała na otomoto skręcona na 170 tysięcy, stan idealny 🤣

 6. Durna cebulacka mentalność. Bo lepiej kupić 10-letnie doyebane BMW niż trzyletnią Skodę z salonu od pierwszego właściciela (bo "grzybowóz"). I wymagania jak facet powiedział z kosmosu. Janusz chce super auto za pół-darmo. Tak się nie da bez oszustwa. Ale tak samo jest ze wszystkim. Kiełbasa też ma być różowa, tania i smaczna, tylko tak też się nie da bez oszustwa. Dziwni ludzie…

 7. Inteligentny gosciu, mysle, ze uczciwie zarobilby naprawde fajne pieniadze.
  Nie warto sprzedawac uszkodzonych samochodow, roznie to bywa, moze cos niezadzialac na trasie i tragedia gotowa za kilka tys zl

Dodaj komentarz

Zadzwoń!