Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Boisz się jeździć na motocyklu? Powinieneś!

Boisz się jeździć na motocyklu? Powinieneś!Cześć
W tym filmie chciałbym podzielić się z wami moimi przemyśleniami.
Jeżdżąc na motocyklach już prawię dekadę, licząc od pierwszej poważnej maszyny ER5 😉 mam wrażenie, że duża część wypadków na naszych drogach, czy to z winy motocyklisty, czy nie, jest po części wynikiem brawury, głupoty czy ślepoty użytkowników drogi, ale również braku świadomości co do możliwości/mocy sprzętu jaki posiadamy.

Film nie ma na celu nikogo obrazić i przedstawia moją subiektywną opinię.

Info:
Raport : http://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html
Brake Test : https://www.youtube.com/watch?v=loaJVp4ARZA

Zachęcam do subskrybowania kanału
o tu :
https://www.youtube.com/channel/UCQc2Jo_YzzL3k2gEKYRcvDw?sub_confirmation=1

A może coś więcej motocyklach? a proszę

Patrz w lusterka! – https://youtu.be/ymNPthFpmFU
4 Grzechy Główne – https://youtu.be/Mp74rJ9cN2s
Top 4 najczęstszych błędów przy wyborze motocykla – https://youtu.be/UkctufahIOA
TOP 5 motocykli 125cc – https://youtu.be/pIPa8FNStWk
Jeździsz skuterem? TO NIE JESTEŚ MOTOCYKLISTĄ! – https://youtu.be/osSxiGCMGK8
Top 5 motocykli do 5000 zł – https://youtu.be/7W9h6NGUz7w
Mam za mocny motocykl! 125 lepsze od litra? – https://youtu.be/HX-359HFNNM
Boisz się jeździć na motocyklu? – https://youtu.be/6TDzpudXt1U

Inne Moje Filmy

Upgrade RAM w lenovo – https://youtu.be/jOPBLDFO4QE
Memtest86 i naprawa pendrive – https://youtu.be/oepqAxWrlLE
Jak wygląda Ambilight w TV Philipsa – https://youtu.be/fVd2UJMl3CU

A może chcesz sam coś nagrywać?

Davinci Resolve porady – https://youtube.com/playlist?list=PLdCdqMS7stpTrLNk59fYfGoNWeI_IcycD

Music
Song: Cloud – Soho
Video’s Link: https://youtu.be/bSWqEidq3Bs

#MotorCycles
#MotorBikes
#MotoMadness

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

38 thoughts on “Boisz się jeździć na motocyklu? Powinieneś!

 1. Jechaliście 40-50 km/h a pokazujesz filmiki gdzie lecieli ponad stówę. Siejesz ferment. Podaj statystyki ile osób umiera przechadzać przez ulicę lub myjąc okna. Nie chcesz jeździć na motocyklu to tego nie rób ale nie namawiaj do tego innych.

 2. Mądre słowa, fajnie się ogląda, zwłaszcza jak się widzi znajome drogi po których codziennie się jeździ, niestety jeszcze samochodem. Może w tym sezonie jak zdam na A to się to zmieni. Sub leci i oglądam następny film 😉

 3. Szacun za przekaz informacji startuje w tym sezonie dopiero i nie ukrywam mam strach i obawy, tylko głupiec się nie boi. Ale własny rozsądek mnie ochroni, ponieważ jeżdżę dużo autem i wiem co czeka mnie na drodze a co dopiero jadąc moto bez żadnych zabezpieczeń oprócz kombiaka co w zasadzie nic nie daje.

 4. No właśnie. U mnie kasa wypłacona, hornet na sobotę umówiony na oglądanie, mechanik też załatwiony i zaczyna mi się myślenie.. A moto bez abs, co dzień ktoś ginie, sąsiad jak miał wypadek to już nigdy na moto nie chce wsiąść, dzieci do wychowania itp… Za młodu byl komarek i krosik. A i tak za głupi na to byłem, teraz przybyło lat i oleju w glowie ale może ktoś mi wymusić, zajechać lub wjechać. Na wiele rzeczy nie ma wpływu.
  W głowie jedno pytanie, czy warto…

 5. też tak mówiłem, mi nic nie będzie, nie będę miał wypadku. A teraz leżę z prętami w kręgosłupie ledwo się ruszam i czekam aż mi czucie w nogach całkowicie wróci, jeśli wróci…

 6. Świetny materiał . A co do ABSu to świetna sprawa . Sam wolałem kupić młodszy z mniejszą pojemnością motocykl na początek i z ABSem niż większej pojemności bez niego . Posiadam od jednego sezonu Hondę Cb 500 f 2016 rok . Jest troszkę podniesiona moc do około 60 KM może mniej . Lecz potrafiła mnie nie raz zaskoczyć . Jak narazie nie zmieniam nie czuję się na siłach i może jeszcze mało się wyszumiałem . Lub przez dłuższy czas nie zmienię patrząc na nowy taryfikator i wzrastające ceny paliw ( moja przy ostrej jeździe nie spaliła nigdy więcej niż 4,8 litra ) . Trasy robię znikome do 300 km kilka razy w roku . Głównie jeżdżę po mieście a na miasto jest w sam raz . Patrząc na coraz więcej aut i korków w mieście to sprzęt czuje się jak ryba w wodzie.

 7. Obejrzałem kilka twoich filmów . fajne i rzeczowo odpowiadasz .miło się słucha i ogląda.masz dobry głos do lektorowania . myślę że gdybyś zrobił film o borach z puszczy biedrzanskiej to też by się dobrze oglądało.pozdrawiam .😁

 8. Każdy z nas ma swój rozum, ja byłem świadkiem kilku wypadków na motorze i tylko jeden był z winy samochodu który zajechał drogę, ale nie oszukujmy się jak na drodze jest ograniczenie do 50 to 150 już jest przesadą i nawet jak ktoś wymusi nie był przygotowany że coś tak szybko pojedzie, lub niedawna sytuacja gdy trzech motocyklistów poszalalo i pierwszy pojechał na gumie i samochód wymusił pierwszeństwo, ten pierwszy na jednym kole nie miał szansy uniknąć kolizji dwóch następnych dzięki temu że jechali tylko z nadmierną prędkością uniknęli zderzenia, gdyby nie kamera w innym samochodzie całą winą był by obarczony kierowca samochodu, też jeżdżę motocyklem ale chyba rozsądek przychodzi z wiekiem, też byłem kiedyś młody.

 9. Kocham motocykle, mając charakter sportowca i ikrę ściganta wiele razy przeginałem w moich samochodach. Odwlekałem prawko kat.A i temat moto wiedząc, że na 2 kółkach nie ma wybaczania, ani miejsca na błędy, szukałem więc różnych wymówek, aby go nie robić. Tam, gdzie samochodem się ratowałem (nie miałem 10 lat żadnego zdarzenia, puknięcia, nic), sądzę, że na moto skończyłoby się to mało ciekawie. Teraz mam 34 lata, inne podejście, inaczej jeżdżę, co nie znaczy, że w samochodzie bylem tym z typu – palnik prosta zero mózgu jazda malina, nie. Mam jednak żonę, dziecko z niepełnosprawnością i kolejne w drodze. Usłyszałem od żony – jak chcesz, zrób, będzie to prezent, ale nie chcę żebyś miał motocykl, nie jestem za tym, widzę tylko jak na nie od zawsze patrzysz i marudzisz…
  Wiem, że 3/4 wypadków mogłaby skończyć się o wiele łagodniej, gdyby motocykl jechał wolniej, bliżej przepisów, a jest jak jest, wiadomo, mrugnięcie powieką jest 100, drugą powieką 200. Kocham ścigacze, wiem co się dzieje na drogach, ale wiem też, że nie da rady, nie zawsze się opanuję i będą zdarzać się czasem przygazówki. Niekoniecznie na mieście, przejściach, w dużym ruchu, czy na trasie, gdzie są zabudowy, posesje, skrzyżowania bez świateł. Staram się wszystko przewidywać, depnąć można na autostradzie lub drodze z wieloma pasami od świateł do świateł, minimalizując ryzyko, ale jednak jazda jest jazdą, ruch ruchem, a los różnie rozdaje karty. Sądzę, że jeździłbym mądrze, z głową, normalnie (np jak tutaj chłopaki https://www.youtube.com/watch?v=PQ20CTJ3XrU), ale….
  Kierowcy samochodów wiadomo jacy są, dodając do tego motocykl jadący nie 70, a 120km/h i już przy jakieś akcji szanse na reakcję i ratunek są niewielkie. Ufam sobie, ale nie w 101%. Nie chcę przez jedną chwilę zostawić żony z 2 dzieci, a wiem, że na moto nie na wszystko mamy wpływ. Mam kumpli, jeżdżą od lat i jest ok, mam tez znajomego, który jadąc z dziewczyną po moto dla niej, ktoś mu wyskoczył, ręka zniszczona, koniec przygody z motocyklami… Kocham motocykle, ale to widmo ryzyka utraty wszystkiego siedzi głęboko w głowie. Czemu to piszę? Waham się, czy robić prawko, iść w moto, czy odpuścić, czego zawsze mogę żałować, bo ''a możesz się rozbić, a mógłbyś też nigdy się nie rozbić''. Mogę też żałować, że je zrobiłem i usiadłem na moto. Myślę o tym dzień i noc, bez kitu, dzień w dzień, non stop i czuję, że każda decyzja nie będzie tą dobrą. Mogę mieć w zamian świetny samochód, 300+, zabawkę, samochody też kocham, będę zadowolony, ale to co innego. Czy ktoś pomoże mi poukładać te puzzle… ?!

 10. Ja sie nie boje jezdzic na moto, ja sie boje innych uczestnikow ruchu. Od rozpoczecia kursu mam to w glowie i kazda uliczka z ktorej nie widze wyjazdu to zwalniam, 5 razy patrze i analizuje co inny uczestnik ruchu chce zrobic i aby przy tym mi krzywdy nie zrobil.

 11. W ch*j się boję. Za każdym razem, codziennie. Zanim wsiądę na motocykl… dalej strach zastępuje dążenie do perfekcji. Lepiej, szybciej, bardziej, precyzyjniej. Oczywiście, że mam świadomość co się może stać dlatego nie ryzykuję gdy inni są w otoczeniu. Nie wyprzedzam kilku pojazdów pod rząd, nie wyprzedzam z dużą różnicą prędkości, gdy mam się z kimś mijać też zwracam szczególną uwagę na otoczenie i przewiduję różne scenariusze. Ale gdy takich okoliczności nie ma… Wolną jazdę też lubię, potrafię stać w miejscu ponad 15 sekund, rolling burnout zawsze bawi, gumowanie? czemu nie?
  Dałem się podejść po prawie 15 latach na motocyklach, i to jeszcze na 125ccm 150m od mieszkania, na pierwszym skrzyżowaniu 🙂 czy mogłem przewidzieć? wtedy nie. Czy boję się bardziej? Tak, oczywiście wciąż zanim wsiądę…

 12. Też miałem jeździć spokojnie a jak odkręciłem to miałem 250 w zabudowanym 😉 moje pierwsze 600ccm
  A innych przygód… prawie się nie zamieściłem w zakręcie bo tak szybko się to rozpędza 😀
  Teoria a praktyka to dwie historie
  Dla tych co zamierzają kupić swoje pierwsze 600 uważajcie bo to zdradliwa suka 😉 przez pierwszy miesiąc jeździsz spokojnie a później odpierdala sie takie akcje że ja się bałem nieraz swoich decyzji
  Jak ktoś ma trochę nierówno pod kapslem to taki sprzęt jest jak narkotyk więcej i więcej adrenaliny mocy

 13. To jest właśnie ta strona motocykli której się boje.Obecnie posiadam enduro 250c, ale noszę się z zamiarem kupienia jakiegoś plastika np.Honda cbr 650r, boję się natomiast że nie ma chłodnej głowy i szybko źle skończę, nie potrafię się opanować, nie wiem jak to pukladsc aby nie odkręcać, to jest silniejsze ode mnie …

 14. Bardzo dziękuję Ci za ten film. Dał mi do myślenia i zmotywował do przyznania przed samym sobą, że pomimo iż generalnie jestem rozsądną osobą i dajmy na to samochodem jeżdżę nadzwyczaj asekuracyjnie, to jeśli chodzi o motocykl – Na bagnecie mojego oleju w głowie często widnieje rezerwa. Dopiero zaczynam przygodę z motocyklami, a impuls do jej rozpoczęcia pojawił się, być może będzie to śmieszne, w momencie gdy usiadłem na Bandicie mojego kolegi. Poczułem takie "wow" i stwierdziłem, że spróbuję. Na szczęście wbrew namowom stwierdziłem, że zacznę od 125 cm, bo zawsze bałem się motorów i czułem, że większa moc "będzie kusić", aż w końcu jej ulegnę w najgorszym momencie. Poza tym nie mam prawka na "A", a motor chciałem na już. I co stwierdziłem ? Że dobrze zrobiłem. Że mimo całej mojej wrodzonej ostrożności kusiłoby. Kusiłoby jak skurwysyn :). Życzę wszystkim pokory i pozdrawiam. Lwg !

 15. O ile nadmierne przerażenie i panika są złe, o tyle zwyczajna ostrożność, wyobraźnia i posiadanie świadomości ryzyka "z tyłu głowy" jest rzeczą bardzo dobrą, i pozwala na zrobienie sobie "reality checku"w momencie, jak do głowy przychodzą głupie pomysły typu 200kmh w mieście bądź wyprzedzanie na zakręcie na podwójnej ciągłej. Pewien poziom strachu jest zdrowy, byle tylko nie paraliżował umiejętności podejmowania decyzji i nie sprawiał, że człowiek jest "spięty". Najważniejsze, to podczas jazdy na drogach publicznych cały czas zostawiać sobie margines na sytuacje nieprzewidziane, nie jechać na poziomie limitu swoich możliwości. Przydatna jest również wycieczka od czasu do czasu na tor, aby zobaczyć, gdzie faktycznie się ten limit znajduje i aby nabrać realistycznej oceny swoich kompetencji.

 16. Nie boję się motocykla – boję się mojego braku umiejętności. Ilekroć wsiadam na maszynę przed zakręceniem startera obiecuję sobie że nie dam się zabić jakiemuś debilowi.

 17. Dlaczego jedziesz na środku pasa, a nie w koleinie? Tam jest więcej brudu na drodze, wyżej, i trafia tam wszelki olej wyciekający z samochodów, we wszysktich źródłach uczyli mnie żeby jechać w koleinie

 18. Zgodzę się z tym co mówisz 🙂 śmieszy mnie jedynie, gdy słyszę że ktoś położył świadomie moto, bo pojawiła się przeszkoda na drodze np samochód. Taki osobnik najnormalniej w świecie wyje**ł się bo nie miał ABSu a on wcisnął heble do oporu.

 19. To raczej nie poczucie wolności tylko pełne skupienie daje relaks za kierownicą. Skoro nie myślimy o niczym innym w czasie jazdy to chyba stąd bierze się poczucie wolności 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!