Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Renault Laguna 2 prezentacja radia SEICANE H203G

Renault Laguna 2 prezentacja radia SEICANE H203GFilm pokazuje niektóre możliwości radia SEICANE H203G.

Jeżeli chcecie poczytać o parametrach stacji multimedialnej lub dokonać zakupu kliknijcie link poniżej.
Dodatkowo gdy dokonasz zakupu dzięki temu linkowi i użyjesz kodu rabatowego otrzymasz na zakup 5% zniżki

https://www.seicane.com/2-din-universal-android-radio-gps-navigation-system-car-stereo-with-mirror-link-wifi-dvd-player-bluetooth-1080p-video-usb-s126006e?acc=d1f491a404d6854880943e5c3cd9ca25

Kod rabatowy AFFSC-0137-6XUB3-DASU

Zapraszam do odwiedzenia kanałów moich kolegów

Misiekstaszic
https://www.youtube.com/user/misiekstaszic

Rysiuńcio
https://www.youtube.com/user/rysiuncio

Zapraszam do komentowania filmu, i dzielenia się uwagami na temat kanału „Laguna Fan” w grupie „Laguna Fan & Zorax” na Facebooku.

https://www.facebook.com/groups/LAGUNA.FAN.ZORAX

Na grupie dzielimy się wzlotami i upadkami naszych Lagun, a wszyscy członkowie tworzą zgraną społeczność oraz rodzinną atmosferę.

Teraz jeżeli chcesz, możesz wspomóc rozwój kanału dzięki PATRONITE, zajrzyj na stronę z linku poniżej
https://patronite.pl/Laguna_Fan

Importowane z Youtube Sprawdzamy auta przed zakupem dla każdego klienta w Warszawie iokolicach, nasza firma sprawdza Auta Hybrydowe, Elektryczne i Auta Diesel oraz LPG. Zamów sprawdzanie samochodu z naszą firmą w Warszawie. Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

37 thoughts on “Renault Laguna 2 prezentacja radia SEICANE H203G

  1. Orientujesz się może czy owe radyjko https://allegro.pl/oferta/radio-2din-ekran-7-usb-samochodowe-sd-mp3-kamera-8039111394?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_ELKTRK_PLA_RTV+i+AGD&ev_adgr=Sprzęt+car+audio&gclid=CjwKCAjw2uf2BRBpEiwA31VZj1ImUiSL1QuRccwZxI9vccWJCji08dq5j8A4e7pOYudgBpFSocjAAxoCL6EQAvD_BwE będę musiał identycznie podłączyć jak Ty żeby pilot przy kierownicy działał? I czy będzie to dobry wybór bo jest dużo krótsze niż to twoje i boje się żeby nie wpadało do środka

  2. Witam, pytanko czy próbowałeś podłączyć inny telefon do radia z easyconnect,? Mam androida 9 na tel i na stacji multimedialnej i wyskakuje okienko takie jak na filmie skontaktuj się dealerem,(kontaktowałem i nic żadnej odpowiedzi) walczę i nie mam już pomysłów jak to ogarnąć. Pozdrawiam.

  3. mam chinola 2 din 7018 B,dostałem w spadku 🙂 jest możliwość jakiegoś podłączenia aby pokazywało na dużym wyświetlaczu godziny i temperatury zewnętrzne po usunięciu modemu sterowania nawigacją? u mnie model lali z nawigacją ta z daszkiem

  4. Witam, korzystałem z Twoich porad, z systemem SSPP w moimi SC1. Czujniki po wymianie baterii. Wszystko działa jak powinno i to tanim kosztem. A co do tego radia. Podłączałeś sygnał z oryginalnej nawigacji do tego radia? Wiadomo że nawigacja już jest mało użyteczna, ale są tam komunikaty np otwarcia drzwi i systemu ciśnienia w kołach. Wiem że sygnał jest RGB i potrzeby jest konwerter żeby wyświetlało się na tym radiu. Ale ciężko jest spotkać taki konwerter. A jak już, to jest drogi. A Ty masz już to rozwiązane?

  5. Czy zna ktoś model stacji pasującej do Megane 3 2009 obsługujący pilota pod kierownicą i przyciski fabrycznej navi na konsoli środkowej? Większość dedykowana jest samochodom bez fabrycznej navi.

  6. Czy można gdzie zakupić stację multimedialną do Laguny 3 w miejsce wyświetlacza tak aby wszystkie funkcje auta dalej działały? W Megane miałem ale do L3 nie mogę znaleźć.

  7. Świetne radyjko 🙂 Takie pytania. Dostaje toto jakiekolwiek aktualizacje androida ? Można miec na tym odpalonego np janosika + radio/muzykę i aplikacje w tle nie zostają ubite ? Co do dongla 4G musi być jakiś konkretny czy jakikolwiek z USB Ethernet zadziała ? Pozdrawiam.

  8. wszystko jasne nie ma żadnej wtyczki podpiętej jedynie jaka jest to jakaś czarna która do żadnego wejścia nie pasuje do daszka z wyświetlaczem. tylko teraz pytanie po co ktoś tam ruszał to jak było dobrze. brak słów dzięki za pomoc 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!