Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa

2022 Toyota Yaris Cross 1.5 Hybrid Dynamic Force FWD 116 KM e-CVT

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa

Autowizja

43 thoughts on “Toyota Yaris Cross 1.5 Hybrid 116 TEST Somatotropina

 1. BŁĄD W TEŚĆIE – PUMA ST KOSZTUJE MIN 134 000 ZŁ. ZA 100 000 Jest 1.0 125 KM. Przepraszam za błąd!

 2. Nie ma to jak skomentować AWD w aucie, którym się nie jeździło, nic bardziej profesjonalnego 👍

 3. Ogólnie fajne auto, ten prześwit bardzo spoko, automatycznie składane lusterka, z toyotami nadal nie jezdzi się po mechanikach, więc to dobry wybór

 4. Po co wymieniac w bagazniku zarowke na leda, jak sam wskazales, ze LEDwo swieci heh.

 5. Zaraz będzie test dziadka co chodzi w jednym podkoszulku i się dowiecie ze to najlepsze auto na rynku w uczciwej cenie bo już poszła FV do tojotki

 6. sprzedaje toyote i zawsze nie moge sie nadziwic co ludzie w tym widza xD

 7. Proponuję testowanie przyspieszenia hybrydy w trybie power, wtedy pokazuje pazury.

 8. Bartek kiedy ostatnio byłeś na siłowni? Chyba dawno, bo 99% tego fitness świata trenerów jedzie albo na testosteronie albo hormonie wzrostu albo/i peptydach…

 9. Lubię Twoje testy. Bez owijania w bawełnę. Trzeba nazwać rzeczy po imieniu.
  Mam nadzieję, że Toyota weźmie sobie do serca pokazane niedociągnięcia i się nie obrazi.
  Pozdrawiam.

 10. Jezu z czego to wnętrze? Jakas zmowa jakościowo-handlowa z taigo itp.???

 11. Crosstar kosztuje ~15-10 tysięcy więcej w porównaniu do dwóch najtańszych wersji Toyoty. Można też porównać do HR-V które się zaczyna od 134 tysięcy gdzie nie ma systemu monitorowania martwego pola, a Toyota za 130 tysięcy to ma. HR-V jest trochę większy, no i dla mnie HR-V miażdży Yarisa wyglądem. 🤔

 12. Kwestia gustu, ale nowe Aygo wyszło im dużo ładniej, tu jest dla mnie zbyt azjatycko.😐

 13. Yaris cross jest obecnie za drogi 🙁 Toyota poleciala z cenami nieźle…

 14. Kiedy tes zwyklego yarisa?

 15. Ale zegary fajniejsze niż w corolli. Ten wskaźnik mocy ma więcej sensu w hybrydzie niż obrotomierz.

 16. no własnie-dokąd zdążasz Toyoto? Za droga i daje niewiele więcej(?) niż konkurenci.

 17. ciekawe ile dekad jeszcze minie zanim ludzie przestaną jezdzić środkowym pasem

 18. ta plastikowa czarna klamka nawet w najwyższej wersji to jakas porażka

 19. Myślałem, że jest tylko brzydki…

 20. Samochód może i nie jest idealny, ale i tak na pewno znajdą się na niego chętni, bo jest ciekawą opcją

 21. Coraz gorsze te suvy, jak można wpakować 1.5 do suva???

 22. Czemu analogowe zegary są „lepsze” od cyfrowych?

 23. BARTOSZU MOZE KIEDYS ODCINEK O ,,CITROEN AMI,, 😃

 24. Uważam że dodatkowe zabezpieczenie w postaci odblokowania autem przed otwarciem klapy bagażnika z klucza jest spoko. Jak w sytuacji przypadkowego odblokowania auta jest spora szansa że nikt tego nie zauważy, tak yaris z otwartym bagażnikiem bez właściciela obok może być kuszący dla osób z lepkimi rękami

 25. Po tym skrobaniu plastików mam ciary podobne jak po piszczeniu styropianem 😀

 26. Kolor jak te stare Seicento

 27. Całkiem niezła opcja do miasta jak komuś zależy na miejskim suvie. Ale jak bym miał kupować osobiście to brałbym zwykłego yarisa hybrid. Nie mniej spoko, że jest wybór

 28. Ciekawe co myśli sobie po tym teście 500 osób które zamówiło ten samochód w ciemno po ogłoszeniu cennika w Polsce. I jak to chwaliła się Toyota większość wersji to coś takiego jak zaprezentowałeś w teście. Ja dodam od siebie że tunel środkowy przesuwa się o 1cm na boki przy niewielkiej sile nacisku.
  Podejżewam że z nadchodzacą corolla cross może być podobnie.

 29. C-HR lepiej wyciszony 😀 1 kwietnia już był jakiś czas temu haha

 30. Jestem załamany – naprawdę rozważałem ten samochód jako miejsko-czasem wakacyjny – jestem zakochany w hybrydzie Toyoty ale chyba dla samej hybrydy nie kupię tego szrota… 🙁

 31. 3 cylindorwy hybrydowy podniesiony yarisek w cenie hybrydowej corolli 1.8 …
  Nigdy chyba nie zrozumien tej durnej mody na podniesione pierdzidełka..

 32. W końcu Toyota !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 33. Jest ,,dynks" do tego jeszcze Toyota clock i mamy oldskulowego Yarisa.

 34. Super recenzja, auto rozczarowujące jak za te pieniądze.

 35. Jak dla mnie ten yaris cros jest całkiem niezłą opcją do miasta. Toyocie brakowało w ofercie takiego małego crossovera i oto jest.

 36. ja mógłbym takim jeździć i nie pogardził bym ale patrząc na wnętrze trochę rzygać się chce fajny odcinek

 37. Te klamki w środku to sobie przypomnieli że im na magazynie zostały z czasów produkcji Yarisa I xddd Co za tandeta…

 38. W tym segmencie wybrałbym Polo Cross, czyli T-Cross z 4-cylindrowym 1.5 TSI 150 KM i 7-stopniowym DSG. Z tego co widzę, taka konfiguracja zaczyna się od 104 tyś. zł więc jest drożej, ale dostajemy zdecydowanie mocniejszy silnik, 4 cylindry, porządne wygłuszenie i lepsze wykończenie. A na mój gust odpowiednik Volkswagena też znacznie lepiej wygląda.

 39. Kogoś już stać na te auto w Polsce?

 40. Daszek zapewne porysowany podczas montażu deski rozdzielczej w fabryce ( mam tak samo w moim aucie). Pytanie o kontrolę jakości, a raczej wytyczne co do takiej kontroli jakie przyjmuje producent.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

lg