Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Peugeot 107 - Trojaczek z lwem na masce | Test OTOMOTO TV

Peugeot 107 – Trojaczek z lwem na masce | Test OTOMOTO TVTestujemy Peugeota 107 czyli efekt współpracy z Citroenem i Toyotą. Czy ma francuską duszę? A może japońską precyzję? Czy ta kolaboracja była udana? Poznaj jedno z trzech wcieleń bliźniaczo podobnych do siebie modeli aut miejskich i dowiedz się czym ten samochód może nas zaskoczyć! Zapraszamy na test!

Dodatkowo wraz z całą ekipą OTOMOTO pragniemy życzyć Wam wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku 2021 🎆🎉🎇

W odcinku Peugeot 107 z 2011 roku z silnikiem benzynowym o pojemności 1 litra i mocy 68 KM.

00:00 Wstęp
00:50 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
01:43 Wnętrze i wyposażenie
05:43 Bagażnik
06:44 Wrażenia z jazdy
07:33 Przyspieszenie i test elastyczności
08:06 Widoczność
08:19 Test wygłuszenia wnętrza
08:50 Test spalania
09:02 Ceny
09:22 Gama modeli i silników
10:48 Awaryjność
12:19 Koszty serwisowania
12:42 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Peugeota 107 na OTOMOTO: http://bit.ly/77_peugeot_107

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: http://bit.ly/77_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: http://bit.ly/77_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#peugeot107 #test #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

37 thoughts on “Peugeot 107 – Trojaczek z lwem na masce | Test OTOMOTO TV

 1. Dla zainteresowanych po 4 latach użytkowania 1,4 HDI (przebieg ok 270 tyś km) – auto idealne dla dwóch osób do miasta i peryferii, Z przodu nawet dwumetrowiec będzie miał przestrzeń nad głową, fotel można sporo odsunąć do tyłu i miejsca jest na prawdę sporo. Przy założeniu – dla 2 osób bardzo praktyczne – gdy potrzebujemy więcej miejsca na zakupy składamy siedzenia i mamy do dyspozycji ogromną przestrzeń czyli ponad 700 litrów. Koszty eksploatacji adekwatnie niskie do klasy auta – przykład – komplet opon całorocznych w cenie 600 pln (tak niska cena ze względu na mały i typowy rozmiar kół). Nie zgodzę się z autorem, że diesel do tego auta jest bez sensu (ok -subiektywnie na podstawie mojego auta) – w czasie mojego przebiegu ok 50 tyś km z obsługi silnika wymieniłem tylko świece żarowe i podkładki pod wtryskiwaczami za ok 1000 pln – pewnie w tym samym czasie musiałbym wymienić w benzyniaku świece i kable wysokiego napięcia. Nie lobbuję za dieslem ale mi po prostu nie przysporzył typowych kosztów dla diesla (brak dwumasy i dpf). Spalanie w skrócie: w mieście latem 4,5/100, zimą 5,5/100, na autostradzie z butem w podłodze (ok 160 km.h) 6/100 Zalety (te niewymienione) : bardzo skuteczne hamulce, prowadzenie jak gokart – lekko gumowy ale równocześnie brak nadsterowności i podsterowności w ostrych skrętach, brak korozji. Wady: Słabe wyciszenie oraz fabryczne audio. Moim zdaniem bardzo dobre aut dla założeń, które przed nim postawiono – niczego nie udaje – jest proste i praktyczne a mi osobiście jazda nim sprawia przyjemność

 2. Best Datting Click 🔽

  cams.downloadz.to

  在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。

  說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木

  來調味食物煮的時候 1618763928

 3. WATCH MORE VIDEO F.U.L.L H.D 💓 CLICK HERE : 18cams.xyz

  !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1&!/ 1618398122

 4. Ten "biały pfff nieestetyczny plastyk" na konsoli, jest podświetlany w nocy ładnym, jednolitym pomarańczowym światłem. Półka przed pasażerem wynika z taniej wersji 107mki, normalnie jest tam zamykany schowek. Silnik HDI jest bardzo tani w obsłudze, np. nie posiada dwumasowego koła zamachowego i ma niskie spalanie, na trasie 3,4 l/100km, ciekawe ile spala benzynowy motorek ? Czy pański egzemplarz ma z tyłu nadkola ? Pamiętam ze w tych tanich wersjach były za dodatkową opłatą. Nadkola te wygłuszają dźwięki wewnątrz pojazdu więc może przed testowaniem głośności w kabinie, warto było to sprawdzić ?

 5. mam większe opony 185/60R14 bo oryginalne sa za małe i wąskie. Lepiej założyć wieksze i szersze, troszke więcej spali ale jest lepszy pod względem stabilności, górek itd, bo oryginały źle pokazują prędkośc na liczniku. Na gps pokazuje 140 a na liczniku mamy 150 ponad. Przy większych oponach jechałem 178km/h i to był chyba maks. Większe opony są idealnie jeśli chodzi o licznik i gps pokazuje identycznie jak na liczniku.
  Mam 5 drzwiowy, zawsze jadę we 2 osoby, czy to na wakacje,m czy pod namioty, Mieści się dosłownie wszystko, ponton wiosła, wędki plecaki, materace, kołdra, grill krzesła, namiot, czego dusza zapragnie. Jesli chodzi o 2 osobowy wypad to można zabrać praktycznie wszystko 🙂
  3 lata bezawaryjny jak na razie nic sie nię dzieje, wymiana tarcz klocków, pilnowanie oleju, utrzymanie tanie. Nawet w jeden dzień przejechałem ponad 700km,

 6. Szkoda że w filmie nie było nic wspomniane o automatycznej skrzyni biegów. Czy ktoś wie cokolwiek na ten temat? Na internecie mozna znaleźć bardzo różne opinie, a samochodzik miastowy z automatem byłby jak znalazł 😉 jeśli ktoś ma jakieś info to niech nie waha się nim podzielić 😁

 7. Macie test o volvo s 80 pierwszej generacji.. Może czas teraz na Volvo s80 II? Myślę że ciekawy materiał na test, z dużą gamą silników, będzie o czym mówić 😁 coś innego niż VAG 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!