Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Carvertical PL Nie ryzykuj! Sprawdź pojazd przed zakupem

Carvertical PL Nie ryzykuj! Sprawdź pojazd przed zakupemCarvertical PL Nie ryzykuj! Sprawdź pojazd przed zakupem
#Carvertical #CarverticalPolska

https://www.carvertical.com/pl/?a=checkengine

Najwygodniejszy sposób na stwierdzenie oszustw dotyczących przebiegu i wypadków.
Raport z historii pojazdu na podstawie VIN.

Jak to działa?
1. Wpisz numer VIN w powyższym polu i naciśnij SPRAWDŹ SAMOCHÓD TERAZ.

2. Zapoznaj się z wynikami kontroli wstępnej. Nie spiesząc się przejrzyj wszystkie części. Rzeczywisty raport będzie zawierał tylko informacje, o których tutaj wspomniano.

3. Naciśnij KUP RAPORT TERAZ i wybierz preferowaną metodę płatności. Poprosimy cię o podanie adresu e-mail, na który raport ma zostać wysłany.

4. Zapłać online i wyświetl raport. Link do raportu zostanie również wysłany na twoją skrzynkę odbiorczą. Nie martw się, jeśli przypadkowo zamkniesz przeglądarkę.

Nie ryzykuj! Sprawdź pojazd przed zakupem,
Sprawdź, czy dany samochód był uszkodzony,
Sprawdź, czy przebieg samochodu jest zgodny z prawdą,
Obejrzyj archiwalne zdjęcia,
Sprawdź, w których krajach samochód był uprzednio rejestrowany,
Sprawdź bazę danych skradzionych pojazdów,
Sprawdź szczegóły nadchodzącej konserwacji,
Sprawdź wady danego modelu,
Wyszukaj wiele innych przydatnych informacji,

Uzyskaj natychmiastowy dostęp do raportu danych historycznych samochodu
Dekoder VIN i Raport z historii pojazdu,
Raporty z historii pojazdów carVertical,
Sprawdź bazę danych skradzionych pojazdów,

Sprawdź kraje rejestracji pojazdu,

Zobacz galerię dostępnych zdjęć,

Sprawdź historię przebiegu pojazdu,

Sprawdź, czy pojazd miał wypadek,

Sprawdź, kiedy należy dokonać kolejnej konserwacji,

Sprawdź rzeczy, na które warto zwrócić uwagę,

Tylko !!
64.99 zł

https://www.carvertical.com/pl/?a=checkengine

#checkengineplusminus #checkengine

Yeah, you can also help to grow my YouTube channel :

https://www.patreon.com/checkengine
————————————————————————

Do not risk! Check the vehicle before you buy it.!!
Nie ryzykuj! Sprawdź pojazd przed zakupem.!!

https://www.carvertical.com/pl/?a=checkengine

————————————————————————

Facebook – http://www.facebook.com/CheckEngineVcdsVag/

————————————————————————

Buy t-shirt + more:

https://checkengine.cupsell.com

————————————————————————

Instagram – https://www.instagram.com/checkengineplusminus/

————————————————————————-

Obdeleven

https://obdeleven.com?src=link&ref=dtwMXQeduiGM0LfM

————————————————————————–

VCDS – Please be careful before you change your settings
,always copy your old coding before any changes are attempted.

—————————————————————————

carvertical opinie,carvertical test,carvertical po polsku,carvertical Polska,carvertical rezultaty,carvertical promocja,Carvertical Test Poprawka

Importowane z Youtube Sprawdzanie samochodów przed zakupem warszawa. Warszawskie przeglądy samochodowe przed zakupem
Samochody należą do najbardziej skomplikowanych maszyn na świecie. Chociaż możliwy jest zakup pojazdu, który wymaga rozległych napraw, które przewyższają wartość pojazdu, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, często tak się dzieje. Z tego powodu ważne jest, aby dokładnie sprawdzić pojazd przed jego zakupem. Szczególną ostrożność należy zachować w stolicy, gdzie istnieje duży rynek samochodów używanych.

Nawet na początkowym etapie sprawdzania reklamy w Internecie można znaleźć wiele niespójności. Rzadko zdarza się, aby właściciel samochodu wymieniał stare opony na nowe, ponieważ przydadzą się one w jego nowym pojeździe. Na zdjęciach opon powinny znajdować się oznaczenia, które można porównać z instrukcją obsługi samochodu, dostępną online.

Elementy zewnętrzne, podwozie, wnętrze pojazdu i komorę silnika należy sprawdzić wzrokowo podczas oględzin. Jazda próbna jest szczególnie ważna, ponieważ nie może ujawnić problemów z układem hamulcowym, takich jak zdolność samochodu do poślizgu w lewo lub w prawo. Dobrym pomysłem jest też wyłączanie radia podczas jazdy, gdyż może to zamaskować ewentualne problemy z silnikiem.

Gdzie mogę uzyskać przegląd samochodu przed zakupem? Miasto Warszawa i okolice

Autorefleksja może nie być mądrym wykorzystaniem czasu. Z reguły osoba kierująca tymi pojazdami nie jest ani mechanikiem, ani osobą, która ma o nich wiedzę. Z tego powodu warto skorzystać z usług autocheckingu w Warszawie. W związku z tym zapraszamy do współpracy z sprawdzone-auto.pl!

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem.

Nie powinieneś oczekiwać od nas niczego mniej, ponieważ tak długo działamy w branży. Wszędzie w całym kraju jesteśmy po to, aby Ci służyć. Zatrudniamy 250 fachowców, dzięki czemu masz pewność, że pojazd zostanie szybko sprawdzony i otrzymasz dokładny raport. Dokonujemy dokładnych przeglądów i robimy dużo zdjęć, aby kupujący mógł zobaczyć wady i rzeczywisty stan pojazdu. Używamy tylko wysokiej jakości sprzętu pomiarowego, więc żadna wada nie umknie naszej uwadze.

Wszyscy możemy odnosić się do chęci podkreślenia klientowi najlepszych cech sprzedawanego samochodu. Jednak nierzadko zdarza się, że ludzie celowo ukrywają swoje wady. Korzystając z naszych usług, nie musisz się martwić, że utkniesz w samochodzie, którego nie chcesz. Klienci nadal mogą chcieć kupić konkretny model, a nasze badania pomagają im wynegocjować niższą cenę nawet o tysiące złotych!.

W niektórych przypadkach możemy przeprowadzić test lakieru za pomocą miernika i uchwycić wieleset zdjęć. Podczas jazdy próbnej sprawdzimy układ kierowniczy, hamulce i zawieszenie. Komora silnika i wnętrze pojazdu zostaną dokładnie sprawdzone. Ponadto zbadana zostanie skuteczność urządzeń elektronicznych. Na życzenie klienta przewieziemy pojazd do pracowni diagnostycznej, gdzie diagnostyka komputerowa posłuży do wykonania dokładnego przeglądu.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem.

19 thoughts on “Carvertical PL Nie ryzykuj! Sprawdź pojazd przed zakupem

 1. Odpowiedź od carVertical

  Witaj,

  Jeśli raport nie spełnia Twoich oczekiwań, zawsze witamy Twoją wiadomość lub list na czacie na żywo w carvertical.com lub e-mailem na support@carvertical.com. Jakość raportu zależy od wielu czynników – kraju rejestracji, dostawcy danych, zarejestrowanych danych itp. W każdym razie skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta, a my niezwłocznie rozwiążemy wszelkie problemy lub pytania.

  //

  Hello,

  If the report does not meet your expectations, we always welcome your message or letter in the live chat at carvertical.com, or by email at support@carvertical.com. The report quality depends on many factors – registration country, data provider, recorded data, etc. Anyways, just contact our customer support team, we will promptly resolve any issues or questions.

 2. Naciągacze, żadnej info, kompletnie nic,po reklamacji by oddali mi pieniądze naciagacze z carverrical odpisali że jest info że auto nie jest kradzione, tragedia, nie dajcie się naciągnąć

 3. Oszuści. Mam samochód z 1999 roku. Według raportu carvertical moje auto ma 10 km przebiegu. Żadnego wypadku i w ogóle informacje na temat auta żadne. Wysłałem prośbę o zwrot kosztów. Najpierw wysłali żądanie dokumentacji stanowiącej podstawę mojej reklamacji. Wysłałem zdjęcia przeglądu jeszcze poprzedniego właściciela (121 tys przebiegu) i licznika obecnie wraz z dokumentem pojazdu z numerem VIN. Jako odpowiedź otrzymałem maila o treści: "Ale w 1999 samochód miał 10 km przebiegu ".

 4. Oglądaliście film Wilk z Wall Street? Dokładnie ta sama metoda. Najpierw wykreować potrzebę sprawdzenia jaką ma historię auto a później za pomocą YTberów uzyskać zaufanie widzów i wciskać śmieci śmieciarzom buhahahahhahahaa. Do tego w regulaminie CV na ich stronie jest zapis o którym reklamujący YTberzy nie wspominają :
  5.2. Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za NIEDOKŁADNOŚĆ informacji podanych w Raporcie lub za JEGO TREŚĆ.
  Producent usługi nie bierze odpowiedzialności za swój produkt? A sprzedawca w salonie czy warsztat też nie odpowiada za swój produkt czy usługę? buhahahahahha

 5. Dajcie sobie spokój to gówno
  W tym raporcie nie ma nic poza tym
  Ze jest rok produkcji i pojemność samochodu
  Nie ma żadnych zdjęć
  Mój przykład samochód po dużej kolizji
  W CarVertical Bezwypadkowy
  Szkoda kasy

 6. Z ciekawości sprawdziłem moje osobiste auto BMW M4 i ku mojemu zdzwieniu auto sprowadzone ze Stanów Zjednoczonych i jakieś zdjęcia z kolizji a auto odebrałem osobiście z salonu, pierwszy właściciel 🙂

 7. Naciągacze !!!! Nie korzystajcie z tego serwisu…auto z Belgii, rok produkcji 2008, informacje z raportu przebieg: jedyny odnotowany zapis 18 km z 2007 roku 😦 Odradzam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!