Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Auto na abonament - krok po kroku!

Auto na abonament – krok po kroku!Wszyscy korzystamy z abonamentów. Czy wiecie, że samochód też można wynajmować w abonamencie? To naprawdę proste! Płacisz stały miesięczny czynsz i masz auto na rok lub dłużej 🚗

Jak to zrobić?
➡ wejdź na stronę www.master1.pl
➡ wybierz auto, pakiet i parametry umowy
➡ wypełnij wniosek
➡ wybierz jak chcesz odebrać auto i ciesz się jazdą!

Jeśli szukasz konkretnego auta skorzystaj z wyszukiwarki na naszej stronie.
Dla ułatwienia przygotowaliśmy linki do ofert, o których mówi Rafał:
Małe miejskie w abonamencie http://bit.ly/32ZfUQZ
Kombi w abonamencie http://bit.ly/3355oI6
SUVy w abonamencie http://bit.ly/2OutTee

Wyobraź sobie, że masz wymarzony samochód. Jeździsz nim codziennie do pracy, korzystasz w weekendy, ale nie martwisz się kosztami serwisów, ubezpieczenia, przeglądów, wymiany opon czy assistance. Płacisz stały miesięczny czynsz, jedyne co robisz, to tankujesz. Brzmi jak bajka? Niekoniecznie! Bo na tym właśnie polega auto na abonament.
Dziś chyba każdy z nas korzysta z jakiejś formy abonamentu. Mamy usługi telefoniczne, słuchamy muzyki przez Internet czy oglądamy seriale na jednej z platform streamingowych. W ten sam sposób możesz korzystać z samochodu. Nie musisz brać wieloletniego kredytu, ani oszczędzać, aby jeździć wymarzonym samochodem. Po prostu, tak jak w przypadku innych usług płacisz stały miesięczny czynsz i jeździsz wybranym samochodem przez rok lub dłużej. To tak jakbyś był właścicielem pojazdu ale twoim jedynym kosztem jest czynsz i paliwo. Nic więcej. To nie wszystko.
Auto na abonament ma jeszcze jedną dużą zaletę. Proces wynajmu ogranicza się do kilku prostych kroków. Zresztą, zobacz sam. Zaczynasz od wyboru samochodu. Możesz to zrobić tradycyjnie, odwiedzić jeden z naszych salonów sprzedaży i skorzystać z porady doradcy. Albo zrobić to online.
Wjedź na stronę Master1.pl. Z pewnością znajdziesz tam samochód odpowiedni dla ciebie. Możesz to zrobić na podstawie najważniejszych kryteriów, takich jak segment auta, rocznik, rodzaj silnika oraz poszczególne elementy wyposażenia. A jeżeli najważniejszym aspektem jest dla ciebie wysokość miesięcznego czynszu, to możesz wybrać ten element jako główne kryterium wyszukiwania aut. Następnie oszacuj wysokość opłaty na start. Pamiętaj jednak, że nie jest ona obowiązkowa. Wystarczy, że wybierzesz z rozwijanej listy wariant 0 złotych. Będzie się to jednak wiązało z wyższym kosztem miesięcznego abonamentu. Tak samo możesz zmieniać limit kilometrów do przejechania w czasie umowy.
Kolejnym krokiem jest wybór jednego z dwóch pakietów abonamentu. Pakiet BASIC jest tańszy ale wiąże się z pewnymi ograniczeniami. Optymalnym rozwiązaniem jest pakiet COMFORT, który pozwoli ci cieszyć się autem bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z jego obsługą.
Teraz pozostaje ci już tylko wypełnienie wniosku. Wiąże się ono ze standardowym wypełnieniem okienek i podaniem twoich danych osobowych. ostatni krok to odbiór samochodu. Do wyboru masz trzy opcje. Pierwszy to standardowa opcja odbioru samochodu w punkcie sprzedaży, w którym auto się znajduje. Drugi wariant pozwala ci zamówić i odebrać auto w innym punkcie, do którego masz najbliżej. A w trzeciej opcji podstawimy ci auto bezpośrednio pod podany przez ciebie adres.
Zobacz, jak wygląda to w rzeczywistości. Wybrany przez ciebie model jest dostarczony przez przedstawiciela master1.pl Jest on zobowiązany przekazać ci wszystkie dokumenty związane z samochodem. Teraz masz okazję obejrzeć samochód w szczegółach. Pamiętaj, jeśli zamawiałeś samochód online masz aż 14 dni na jego testy. Możesz nim jeździć, sprawdzać osiągi, komfort.
Jeśli z jakichś względów samochód nie będzie spełniał twoich oczekiwań, możesz go zwrócić i rozwiązać umowę z master1 bez żadnych konsekwencji. Zapłacisz tylko za te dni, w których użytkowałeś samochód. Dlaczego dajemy naszym klientom aż dwa tygodnie na testy? Po pierwsze, jesteśmy pewni stanu technicznego naszych samochodów. Po drugie wierzymy, że dopiero normalne, codzienne użytkowanie samochodu przez kilka, kilkanaście dni da klientowi poczucie, że dokonał właściwego wyboru.
A ile to wszystko kosztuje? Przejrzałem dla was naszą stronę i spojrzałem na samochody objęte promocją „Promocyjna Rata”. Takim Fiatem 500 możesz jeździć za mniej niż 700 zł miesięcznie w abonamencie COMFORT.
Potrzebujesz większego samochodu? Za niecałe 1200 zł miesięcznie możesz jeździć kompaktowym Oplem Astra w kombi. Chcesz jeździć samochodem marki premium? Może BMW serii 3?
A może SUV? Taki duży, komfortowy i nowoczesny Hyundai Tucson. Możesz nim jeździć już za 1550 zł miesięcznie. Jak widzisz, rozpoczęcie użytkowania samochodu w abonamencie jest szybkie, proste i bezpieczne. Jeśli chciałbyś więcej poczytać o tej formie finansowania zapraszam na nasza stronę, gdzie zebraliśmy najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów.
O abonamencie, ale nie tylko, możesz również poczytać na naszym blogu.

Sprawdź nasze promocje:
http://bit.ly/2ZpThCu

Skontaktuj się:
Infolinia 221 006 007

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

3 thoughts on “Auto na abonament – krok po kroku!

  1. Tak korzystamy…ale to jest abonament ! a nie kredyt…a wy przy abonamencie i pierwszej wpłacie oceniacie zdolność KREDYTOWA …. przecież to bezsens i zaprzeczenie słowa Abonament.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!