Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem WarszawaMazda 3 – prowadzi się naprawdę dobrze, wygląda dosyć aktualnie, a można ją kupić już za mniej niż 10.000 zł. Zobaczcie jak ten model wypadł w naszym teście!

Sprawdzamy Mazdę 3 pierwszej generacji z silnikiem 1.6 o mocy 105 KM.

🚘 Znajdź Mazda 3 na OTOMOTO: http://bit.ly/otomoto_mazda_3

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: http://otomoto.pl
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Zobacz więcej recenzji samochodów używanych: http://bit.ly/recenzje_uzywane_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: http://bit.ly/otomoto_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#mazda3 #recenzja #aaaautopoznan

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa

OTOMOTO TV

42 thoughts on “MAZDA 3 (1) – rewelacyjne prowadzenie za mniej niż 10 tysięcy? | Test OTOMOTO TV

 1. Mam 3 HB 2005 2.0b rudej praktycznie wgl ale prowadzenie i bezawaryjonosc jest piękna

 2. 323f bj to był pocisk 🙂

 3. Kupiłem egzemplarz z polskiego salonu sedan 1.6 2005 rok trochę rdzy od drugiego właściciela .Przebieg 138 tys udokumentowany rewelacyjna fura polecam do tego ladna

 4. Kiedy test drugiej generacji?? ;(

 5. Mam ten model 2006 rok w sedanie w wersji 1.6 109km potrafi mi ktoś powiedzieć dlaczego auto ma problem z utrzymaniem obrotów, gaśnie mi w czasie jazdy po wrzuczeniu tzw luzu

 6. Niedopracowany samochód… Rdza rdza rdza

 7. Poproszę test Mazda 3 II gen bl

 8. Mój tata właśnie sobie taka kupił , prowadzi się dokładnie tak jak ford transit Connect którym jeżdżę w pracy, coś pięknego , auto prowadzi się sztywno Ale nie twardo i wybiera nierówności właśnie jak ford, tylko wiadomo jest nieco zwinniejsza Ale już czuć w niej trochę bardziej prędkość .

 9. A jak to w końcu jest z korozją w tych Mazdach? Jedni mówią że spoko, inni mówią że gnije na potęgę.

 10. Mazda 6 gh kombi 2.0 diesel please 🙏

 11. Dla mnie osobiscie piękna. Będe na nią polował, osobiscie mysle że 10 tys za takie auto to bardzo dobra cena. Wady? Czy tak samo jak w Mazdzie 6 najwiekszym problemem jest blacha?

 12. Mam model z 2008 1.6 benzyna. Zbliżam się do 300000 km. Silnik zaczął brać trochę oleju. Samochód niezawodny. Akumulator, sprzęgło bez wymiany. Rdza na nadkolu. Prowadzenie bajka. Made in Japan. Polecam. JMZBK. Dziękuję.

 13. No mialem kupic mazde 3 ale padlo na seata leona 2 czasem zaluje ale moze nowsza wersje kupie na 2 auto

 14. Kiedy test 2 generacji ??

 15. 3:04 wypierz spodnie, trochę wstyd 🙂

 16. Zróbcie test Mazdy 6 ii generacji

 17. Mitsubishi Outlander 2

 18. bardzo dobry samochód, mam kilka lat (hathback), 1.6 benz, spalenie 6.0 (średnie komputera), zmienialem przez 3 lata czujnik spalania stukoewgo, poza tym tylko ekploatacja. Dość rdza nie je, ale robiłem konserwacje i samochód z południa Francji, więc w soli nie jeździło…

 19. Mam 3 1,6b sedan i jest ok. Po 85tys przejechanych jeszcze nic się nie popsuło poważnego. Wymienilem klocki, olej 3 razy to wdzystko. Raz popsul się panel klimatyzacji (100zl) więc praktycznie nic sie nie dzieje. Na postoju i przy malych prędkościach silnika prawie nie słychać- gdy kupilem zdarzalo mi sie "odpalic" zapalony juz silnik bo nie slyszalem ze jest odpalony .Na postoju wentylator na 1biegu bardziej halasuje niż silnik. Na poczatku niektorzy otwierali drzwi bo nie wierzyli ze auto jest zapalone. Przy jezdzie do 3tys obr jest mega cicho ale powyzej 3,5tys i 120km/h jest juz gorzej ale i tak jest lepiej niz w vw golf5 1.6b. Z klekotem nie ma co porównywać nawet (nie czuć tego drżenia itd).Co do rdzy to pojawia sie na rantach drzwi od środka. Z zewnatrz "czysty". Myślę ze wynik dobry tym bardziej ze auto ma 15 lat a wątpię aby dzisiejsze nowe auta tyle wytrzymały praktycznie bez ingerencji mechaników.
  Spalanie 8l pb z klimą (cały rok włączona). Polecam

 20. Podoba mi się stwierdzenie na temat poziomu hałasu 61.9 decybeli to dobry średni wynik przy Sandero 61.8 decybeli to taki hałas że głowę urywa 😂😂💩💩💩💩💩

 21. Proszę o test Mazdy 3 trzeciej generacji (2013-2018), sedan, silnik 2.0 z manualną skrzynią biegów 🙂

 22. Kierownica troche za duża? Proszę wskazać mniejszą której kiere w aucie z tych lat 😉

 23. Niemieckie też rdzewieją a do tego się psują w maździe o tym można zapomnieć, Ja jeżdżę już piątą każde auto po zakupie zakonserwowałem i z żadną nie miałem kłopotów. Wielu ludzi wypowiada się a nie mieli nigdy styczności z tymi autami, a powtarzają coś co słyszeli od kogoś.

 24. Mi się bardzo podoba to auto, i chciałbym je na moje pierwsze auti, a mój ojciec gada, ze "chujnia" i, że synek tylko niemcem musisz jeździć, bo to dobre auta i najlepiej to jak golfa Ci kupie :/ tylko, że po 1 nie podobają mi się golfy, bo co 3 auto to golf, a po 2 nasłuchał się pewnie jakiś innych januszy, co gadają na mazde, ze jest słaba itp, bo on sam nigdy nie miał mazdy, jedynie opla i audi, wiec po co gada, ze "chujnia" jeśli nawet nigdy takiego auta nie miał i się nasluchal…

 25. Niezły test! A jak mazda toleruje LPG?

 26. Szkoda mazd kupywac po 1 zimie spod odpanie z rudej

 27. Gdyby nie to że ruda zjada te samochody na potęgę to Mazda 3 mogla by spokojnie rywalizować z Vectra C.

 28. Jakie auto z porównywalną niezawodnością i zaletami, ale nie rdzewiejące byście polecili? Skode Octavie 1?

 29. Zróbcie test bmw e60 albo opla insigni

 30. Rdza w tym modelu jest nie do opanowania no chyba że auto pochodzi z południa Europy to masakra z rudą odwleka się w czasie.

 31. Z chęcią obejrzalbym mondeo mk3

 32. Zajmujemy się konserwacją podwozi i Mazda to nasz stały klient 🙂
  filmik z konserwacji Mazdy 6
  https://www.youtube.com/watch?v=9pCtoxykUdk&t=73s

 33. Korozja to dramat w tym aucie, pozatym to ford Focus ze znaczkiem Mazdy

 34. Deszczyk pada , wicher wieje, słychać mazde jak rdzewieje.

 35. Może następnym odcinek o Citroenie C5 III generacji

 36. Przetestujesz Opla Vectre C? dużo osób by chciało taki filmik 🙂 Pozdro

 37. Moze tym razem Toyotka Auris 1 generacji? 🙂 bardzo popularna fura na drogach:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg