Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Opel Astra L 1.2 Turbo 130 GS Line TEST Golf killer?

Opel Astra L 1.2 Turbo 130 GS Line TEST Golf killer?2022 Opel Astra 6

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

24 thoughts on “Opel Astra L 1.2 Turbo 130 GS Line TEST Golf killer?

  1. Mam duży sentyment do Opla. W 90r jeździłem ojca Dacią a kumpel ściągnął sobie z Holandii Kadeta 1.3 To był dla mnie kosmos niepojęty jaka to była przepaść. Od tej pory lubię Opla a nowa Astra według mnie jest dużo fajniejsza od 308. Tylko te silniki?

  2. Jeździłem przez ostatnie dni nową Austro w automacie. Fajnie auto – jak dla mnie golf (specjalnie z małej) został daleko w tyle. Nowa Astra to dojrzale auto które będzie miało silną pozycje na rynku. Przyjemnie się prowadzi – fajnie wykończone w środku. Wielki szacunek dla koncernu PSA/Opel/Fiat (nie pamiętam ich nazwy) że z budowali nie podane ale jednak zupełnie inne auta. Zarówno nowy 308 to fajne auto jak i Astra. Co do ceny mimo że wysoka myśle że na tle konkurencji warte swojej ceny.

  3. powaliło ich z cenami. Odbije się to czkawką. Ludzie kupią co innego a z astry będzie niewypał. Lepiej faktycznie octavie RS kupić. Dziadków nie będzie już stać na takie auto jak astra. A do tej pory cieszyło się sporym zainteresowaniem wśród ludzi przechodzących na emeryturę

  4. Fajne autko, ale materiały wykończeniowe znowu duzo gorsze nz w golfie. Tak czy inaczej niemieckie kompakty sa podobne do siebie, ale dalej technicznie lepsze od francuskich, a tym bardziej wloskich

  5. Ładne autko, nawet bardzo ładne. Teraz już standardem staje się to, że zwykłe auta dla ludu dobrze wyglądają i dokładanie do aut premium bywa coraz częściej nieracjonalne. Ale jednak jak się postawi przy tym oplu nowego Peugota, to jednak w kwestii designu Francuzi znowu są z przodu.

  6. coś ty powiedział że nie jest super piękne chłopie ta stra to dzieło sztuki normalnie super im wyszła nie gadaj głupot to co żeby tobie się podobał to miałby być posypany brylantami czy złotem może ? gdybym lubił małe samochody to sam bym se taką kupił ale ja wole sedany.

  7. widzę że w oplu też środek kierownicy plastikowy jak w mojej Kia ceed 😀 a tak wszyscy zawsze narzekają że w Kia ten plastik tandetny, jak widać nie tylko. I nie żebym się nie zgadzał że w Kia słabej jakości bo jest kiepskiej jakości ale nie przeszkadza mi to w ogóle, powiedzmy sobie szczerze ile razy dotyka się środka kierownicy/przycisku klaksonu :), pewnie są tacy co kilka razy dziennie ale tacy biją po kierownicy więc może i lepiej że kiepskiej jakości plastik:D

Dodaj komentarz

Zadzwoń!