Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Jak kupić auto używane | Porady OTOMOTO TV (feat. TOPOWA DYCHA)

Jak kupić auto używane | Porady OTOMOTO TV (feat. TOPOWA DYCHA)

Dzisiejszy film rozpoczyna zupełnie nową serię na kanale, w której postaram się dzielić z Wami moją wiedzą 'około motoryzacyjną’! Aby rozpocząć z przytupem – zaprosiliśmy do odcinka Artura z kanału Topowa Dycha i wspólnie przygotowaliśmy dla Was 5 zasad kupowania auta używanego!
Dzięki nim nie wpadniecie na minę podczas poszukiwań nowej fury!

🔟 Zobacz film na kanale Topowa Dycha „10 najlepszych aut do 10 000 zł”: https://youtu.be/aLqkNaaNZ08

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: http://bit.ly/7_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: http://bit.ly/7_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#autoużywane #jakkupić #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzanie samochodów przed zakupem warszawa. Warszawskie przeglądy samochodowe przed zakupem
Samochody należą do najbardziej skomplikowanych maszyn na świecie. Chociaż możliwy jest zakup pojazdu, który wymaga rozległych napraw, które przewyższają wartość pojazdu, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, często tak się dzieje. Z tego powodu ważne jest, aby dokładnie sprawdzić pojazd przed jego zakupem. Szczególną ostrożność należy zachować w stolicy, gdzie istnieje duży rynek samochodów używanych.

Nawet na początkowym etapie sprawdzania reklamy w Internecie można znaleźć wiele niespójności. Rzadko zdarza się, aby właściciel samochodu wymieniał stare opony na nowe, ponieważ przydadzą się one w jego nowym pojeździe. Na zdjęciach opon powinny znajdować się oznaczenia, które można porównać z instrukcją obsługi samochodu, dostępną online.

Elementy zewnętrzne, podwozie, wnętrze pojazdu i komorę silnika należy sprawdzić wzrokowo podczas oględzin. Jazda próbna jest szczególnie ważna, ponieważ nie może ujawnić problemów z układem hamulcowym, takich jak zdolność samochodu do poślizgu w lewo lub w prawo. Dobrym pomysłem jest też wyłączanie radia podczas jazdy, gdyż może to zamaskować ewentualne problemy z silnikiem.

Gdzie mogę uzyskać przegląd samochodu przed zakupem? Miasto Warszawa i okolice

Autorefleksja może nie być mądrym wykorzystaniem czasu. Z reguły osoba kierująca tymi pojazdami nie jest ani mechanikiem, ani osobą, która ma o nich wiedzę. Z tego powodu warto skorzystać z usług autocheckingu w Warszawie. W związku z tym zapraszamy do współpracy z sprawdzone-auto.pl!

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem.

Nie powinieneś oczekiwać od nas niczego mniej, ponieważ tak długo działamy w branży. Wszędzie w całym kraju jesteśmy po to, aby Ci służyć. Zatrudniamy 250 fachowców, dzięki czemu masz pewność, że pojazd zostanie szybko sprawdzony i otrzymasz dokładny raport. Dokonujemy dokładnych przeglądów i robimy dużo zdjęć, aby kupujący mógł zobaczyć wady i rzeczywisty stan pojazdu. Używamy tylko wysokiej jakości sprzętu pomiarowego, więc żadna wada nie umknie naszej uwadze.

Wszyscy możemy odnosić się do chęci podkreślenia klientowi najlepszych cech sprzedawanego samochodu. Jednak nierzadko zdarza się, że ludzie celowo ukrywają swoje wady. Korzystając z naszych usług, nie musisz się martwić, że utkniesz w samochodzie, którego nie chcesz. Klienci nadal mogą chcieć kupić konkretny model, a nasze badania pomagają im wynegocjować niższą cenę nawet o tysiące złotych!.

W niektórych przypadkach możemy przeprowadzić test lakieru za pomocą miernika i uchwycić wieleset zdjęć. Podczas jazdy próbnej sprawdzimy układ kierowniczy, hamulce i zawieszenie. Komora silnika i wnętrze pojazdu zostaną dokładnie sprawdzone. Ponadto zbadana zostanie skuteczność urządzeń elektronicznych. Na życzenie klienta przewieziemy pojazd do pracowni diagnostycznej, gdzie diagnostyka komputerowa posłuży do wykonania dokładnego przeglądu.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem.

45 thoughts on “Jak kupić auto używane | Porady OTOMOTO TV (feat. TOPOWA DYCHA)

 1. Piękne zdjęcia to robią komisy, i to może świadczyć o jakości ogłoszenia, ale nie o jakości auta.
  Najlepiej by było jakby OTOMOTO jakoś weryfikowało właśnie komisy – po co jest filtr "tylko prywatne"?
  zaznaczam ten filtr, dzwonie na ogłoszenie "prywatne", mówię że dzwonie w sprawie auta, a gość mnie pyta "ale którego…?" Nosz kur……

 2. Jest stara zasada na rynku aut używanych .

  Dobre auta sprzedają sie najpierw wśród rodziny ,znajomych z pracy itd .Gorsze trafiają na allegro czy olx '' no bo lepiej znajomym tego nie wciskać '' A prawdziwe odpady idą do komisów czy Mirków Handlarzy . Nikt wam dobrego doinwestowanego auta tanio nie sprzeda bo nikt wam prezentu robić nie bedzie .Pozdrawiam

 3. Pomijam sepleniącego się gościa z innego kanału, ale chyba żartujecie z tą jazdą próbną 30 minut+. A kto za wachę zapłaci, bo jeden kupujący to spoko, ale jak będzie ich 30? 30 x 30 minut i mamy 900 minut jazd testowych (skromne 15 godzin), a jak wiadomo czas to pieniądz lub choćby odpoczynek, a nie użeranie się z ludźmi, którzy chcą wybrzydzać i kupić za bezcen. PS Nie jestem handlarzem, ale chyba by mnie uj strzelił jakbym miał odbywać z każdym potencjalnym kupcem 30 minut jazd testowych plus drugie tyle spędzać na towarzyszeniu im podczas oględzin samochodu, co łącznie dałoby nam minimum 30 godzin (to tak jakby prawie 1 tydzień ekstra trzeba było chodzić do pracy za friko) 😉 PPS Udostępniać VIN spoko, ale tablice z jakiej mańki? BY ktoś je podrobił (częsta praktyka w UK) i później płacić za kogoś mandaty lub tłumaczyć się ze skradzionego przez kogoś paliwa ze stacji paliw?

 4. Ostatnio wyszukiwałem auta z filtrem dodatkowe wyposażenie i mocno mnie denerwowało kiedy sprzedawca w ogłoszeniu zaznaczył nieprawdziwe informacje. Albo kiedy sprzedawca do jakiegoś modelu samochodu dodaje ogłoszenie z innym modelem. Powinna być też opcja bezkolizyjny a nie tylko bezwypadkowy. Wg mnie powinna być opcja zgłaszania ogłoszeń, które podają nieprawdziwe informacje.

 5. Szukając auta warto mieć możliwość wyboru modelu, na przykład Audi A4 –> B7 albo B8. Niestety otomoto taką możliwość usunęło albo nie potrafi od kilkunastu dni naprawić tego, co działało bez zarzutu latami…

 6. Spróbujcie zrobić jakiś porządek z ogłoszeniami "osób prywatnych", które sprzedają na faktury po 100, 300 bryk, SERIO!?!?!?!?! Nienawidzę takich ogłoszeń!!! Super poradnik, podoba mi się zwłaszcza opcja z obowiązkowym VIN-em.

 7. Jeżeli jeżdżę mało to mogę mieć 5.7 HEMI bo spalę mało paliwa skoro nie jeżdżę. Uważam że 15 tys to wcale nie jest mało a raczej średnio. Mało to jest 5tys.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!