Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa

📖 Lista do wydrukowania – http://kapitanprzyczepa.pl/pliki/zakup_kontrolowany.pdf
📃 Link do pobrania poradnika w PDF jak zbudować kampera – https://bit.ly/3gPeOAz
👌 Sklep Kapitana z akcesoriami do Kamperów – https://bit.ly/3g56fjl

Chciałem podzielić się z Wami wiedzą co sprawdzić podczas zakupu przyczepy kempingowej.
Ważne przy zakupie przyczepy jest aby miała mover oraz stabilizator jazdy.

Pamiętajcie aby przed wyjazdem wypytać się o najważniejsze rzeczy sprzedawcę.
1) Czy jest dostęp do wady aby sprawdzić czy pompa wody oraz cała instalacja działa poprawnie.
2) Dobrze jest mieć ze sobą minimum 20 litr wody aby móc sprawdzić działanie instalacji wodnej.
3) Czy na miejscu sprawdzania przyczepy będzie dostęp do prądu ?
4) Pamiętajcie aby zabrać ze sobą przedłużacz minimum 20 metrowy a jak macie ich więcej to też będzie lepiej.
5) Butla z gazem też przyda się podczas sprawdzania instalacji gazowej.
6) Multimetr lub miernik pomoże wam sprawdzić w jakim stanie jest akumulator. 12,6V akumulator jest w pełni naładowany, 12V jest rozładowany, a wszystko poniżej oznacza głębokie i może wskazywać na małą sprawność baterii.
7) Pamiętajcie że akumulator starszy niż 5 lat ma już dużo mniej „mocy” a 10 letni raczej jest już u schyłku swojego życia
8) Po podłączeniu ładowania z sieci 230V napięcie na akumulatorze powinno wzrosną o około 2V co pokazuje że ładowarka działa poprawnie, jeżeli napięcie pozostaje na tym samym poziomie oznacza to że prostownik w przyczepie jest uszkodzony.
9) Pamiętajcie o barateriach AA, AAA, 9V bo nigdy nie wiadomo czy np mover nie działa bo brakuje baterii w pilocie czy jest uszkodzony. To samo dotyczy piecyka gazowego i innych systemów w przyczepie.
10) Bardzo ważne jest aby sprawdzić czy przyczepa nigdy się nie rozszczelniła i nie jest zawilgotniała,
11) Sprawdźcie czy materace nie są wilgotne, podarte, śmierdzące, brudne, przetarte, śmierdzą stęchlizną, stare, zaniedbane.
12) Pęknięte szyby mogą być sporym problemem, a szyba z takim uszkodzeniem może w przyszłości pęknąć.
13) Ważnym procesem jest sprawdzenie czy ściany nie są miękkie. Tego nie da się tak łatwo naprawić.
14) Następnie sprawdzamy wszystkie okna czy ich ramy nie są zgniłe lub wilgotne.
15) Sufit który przemókł już raz, najprawdopodobniej spowodował że woda rozlała się po połowie przyczepy wewnątrz sufitu i ścian. Wtedy najprawdopodobniej pół przyczepy jest już zgniłe.
16) Brodzik prysznicowy oraz zlew powinien być w jednej części i nie może być popękany bo naprawianie pękniętego plastiku jest bardzo trudne.
17) Pamiętajcie aby podłączyć przyczepę do prądu i włączyć lodówkę, bojler na wodę, ogrzewanie powietrza czyli piecyk. Jak wszystko działa to w drugiej kolejności sprawdzamy te same urządzenia ale już na gazie.
18) Sprawdźcie czy w przyczepie jest
– lewarek
– gaśnica
– zbiornik na wodę
– klucz do podpór
– akumulator
– zbiornik na wodę brudną
– namiot
19) Mover powinien jechać przyczepą po lini prostej, podczas używania silników przyczepa nie powinna skręcać w bok kiedy jedziemy do przodu, utrudnia to potem manewrowanie. Pilot od movera nie powinien przerywać podczas nadawania, często przyciski w moverze są już wygniecione i nie stykają. Ważne jest też aby zasięg pilota był na tyle dobry aby swobodnie z odległości sterować przyczepą.
20) Sprawdzenie oświetlenia pomoże zaoszczędzić na wymianie lamp, jak wiecie na polskich stacjach diagnostycznych nawet małe pęknięcie na kloszu świateł spowoduje nie przejścia przeglądu technicznego.
21) Na dachu trzeba sprawdzić stan wszystkich silikonów na dachu, czy na pewno dobrze przylegają do dachu przyczepy.
22) Każde okno powinno mieś wszystkie sprawne zawiasy oraz śruby przytrzymujące otwarte okno.
23) Rolety oraz moskitiery powinny być w jednej części i dobrze przylegać do okna
24) Podczas hamowania przyczepa powinna powoli hamować, nie może uderzać w samochód. W zaczepie powinien być sprawny amortyzator który łagodzi efekt uderzenia podczas hamowania.
25) Do prędkości 90km/h przyczepa nie powinna wężykować, czyli bujać się na boki. Wężykowanie jest bardzo niebezpieczne i może doprowadzić do wypadku.

POWODZENIA! 🙂
Patronite – https://patronite.pl/kapitanprzyczepa
Oprawa wizualna kanału – Kuba Qbi Strumiński – https://www.behance.net/gallery/36026517/showreel
Facebook – https://fb.me/KapitanPrzyczepa
Instagram – https://www.instagram.com/kapitanprzyczepa/
Przyczepa – Bailey Peagan Champagne 2003r
Kamera pierwsza – Sony A6500 + Sigma 16mm f/1.4
Kamera druga – GoPro6
Jak chcesz dorzucić się do kosztów tworzenia odcinków (gaz, urządzenia pomiarowe, paliwo, baterie itp ) to wrzuć parę złotych tutaj 41 1140 2004 0000 3102 7824 3591

Importowane z Youtube Sprawdzanie samochodów przed zakupem warszawa. Warszawskie przeglądy samochodowe przed zakupem
Samochody należą do najbardziej skomplikowanych maszyn na świecie. Chociaż możliwy jest zakup pojazdu, który wymaga rozległych napraw, które przewyższają wartość pojazdu, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, często tak się dzieje. Z tego powodu ważne jest, aby dokładnie sprawdzić pojazd przed jego zakupem. Szczególną ostrożność należy zachować w stolicy, gdzie istnieje duży rynek samochodów używanych.

Nawet na początkowym etapie sprawdzania reklamy w Internecie można znaleźć wiele niespójności. Rzadko zdarza się, aby właściciel samochodu wymieniał stare opony na nowe, ponieważ przydadzą się one w jego nowym pojeździe. Na zdjęciach opon powinny znajdować się oznaczenia, które można porównać z instrukcją obsługi samochodu, dostępną online.

Zakup quada używanego, zakup samochodu używanego porady, Na co zwrócić uwagę kupując używany samochód?, Na co zwrócić uwagę przy zakupie samochodu używanego?,, Kupno używanego samochodu – kompletny przewodnik to wszystko w naszej firmie.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem

Elementy zewnętrzne, podwozie, wnętrze pojazdu i komorę silnika należy sprawdzić wzrokowo podczas oględzin. Jazda próbna jest szczególnie ważna, ponieważ nie może ujawnić problemów z układem hamulcowym, takich jak zdolność samochodu do poślizgu w lewo lub w prawo. Dobrym pomysłem jest też wyłączanie radia podczas jazdy, gdyż może to zamaskować ewentualne problemy z silnikiem.

Gdzie mogę uzyskać przegląd samochodu przed zakupem? Miasto Warszawa i okolice

Autorefleksja może nie być mądrym wykorzystaniem czasu. Z reguły osoba kierująca tymi pojazdami nie jest ani mechanikiem, ani osobą, która ma o nich wiedzę. Z tego powodu warto skorzystać z usług autocheckingu w Warszawie. W związku z tym zapraszamy do współpracy z sprawdzone-auto.pl!

Sprawdzenie Przed Zakupem – Najtaniej w Warszawie – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Nie powinieneś oczekiwać od nas niczego mniej, ponieważ tak długo działamy w branży. Wszędzie w całym kraju jesteśmy po to, aby Ci służyć. Zatrudniamy 250 fachowców, dzięki czemu masz pewność, że pojazd zostanie szybko sprawdzony i otrzymasz dokładny raport. Dokonujemy dokładnych przeglądów i robimy dużo zdjęć, aby kupujący mógł zobaczyć wady i rzeczywisty stan pojazdu. Używamy tylko wysokiej jakości sprzętu pomiarowego, więc żadna wada nie umknie naszej uwadze.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Wszyscy możemy odnosić się do chęci podkreślenia klientowi najlepszych cech sprzedawanego samochodu. Jednak nierzadko zdarza się, że ludzie celowo ukrywają swoje wady. Korzystając z naszych usług, nie musisz się martwić, że utkniesz w samochodzie, którego nie chcesz. Klienci nadal mogą chcieć kupić konkretny model, a nasze badania pomagają im wynegocjować niższą cenę nawet o tysiące złotych!.

Najtaniej w Warszawie – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

W niektórych przypadkach możemy przeprowadzić test lakieru za pomocą miernika i uchwycić wieleset zdjęć. Podczas jazdy próbnej sprawdzimy układ kierowniczy, hamulce i zawieszenie. Komora silnika i wnętrze pojazdu zostaną dokładnie sprawdzone. Ponadto zbadana zostanie skuteczność urządzeń elektronicznych. Na życzenie klienta przewieziemy pojazd do pracowni diagnostycznej, gdzie diagnostyka komputerowa posłuży do wykonania dokładnego przeglądu.

Sprawdzenie Przed Zakupem – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem. Dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa

Kapitan Przyczepa

21 thoughts on “Przyczepa kempingowa – Co sprawdzić przed zakupem ? (#017)

 1. Jesteś zajebisty twoje rady zaoszczędzają dużo czasu i pieniędzy.dzieki👍💪

 2. Szkoda czasu aby słuchać tych mądrości " przyczepowych " ja na miejscu sprzedawcy dałbym ci przyczepę za darmo a pewnie musiał by jeszcze dopłacić abyś zabrał ją i dalej będziesz miał pretensję , stare jest dobre wino i skrzypce , każda przyczepa używana będzie miała swoje przecieki itp.. wystarczy że ma około 5 lat do góry to na pewno jeśli nie stała a jeżdziła i pod chmurką na dodatek , każda będzie miała tysiąc zalet i wad , a te uwagi i spostrzeżenia to myślący laik zwróci uwagę

 3. Sądzę że najważniejszą rzeczą to jest podłoga niewiele pokazałeś zwłaszcza od spodu jak wygląda zdrowa podłoga a jak przegniła, reszta uwag co sprawdzić jest ok.

 4. Historia zatoczyła koło… 3 lata temu tu nagrywałeś a dziś tu pracujesz 💪💪💪 pozdro

 5. Panie kapitanie daję suba za format kanału i łapę za wprawę ciągnięcia tak dużej przyczepy, powiedz mi czy w branży padło kiedykolwiek określenie :przyczepa glampingowa" zabrałem się za budowę takowej , ma coś wspólnego z przyczepą kempingową ale są zgoła odmienne, zdjęcie inspiracyjne mojego projektu jest na miniaturce tego filmu w którym kupuję koła https://youtu.be/SJNTA8aHu-4. może ktoś z Was słyszał to określenie "przyczepa glampingowa"? czy tylko mi się to obiło o uszy? pozdrawiam

 6. Super odcinek!! Ogromna dawka wiedzy 💪

 7. Kapitanie czy poleciłbyś jakiegoś sprzedawcę przyczep?

 8. Kapitalna instrukcja zakupu

 9. Dziękuję Ci za ten film

 10. Super wskazówki.
  Nie myślałeś otworzyć jakiś biznesik? Sam z miłą chęcią zapłaciłbym fachowcowi za sprawdzenie .
  Jak sprzedawcy w uk reagują, kiedy oznajmiasz im ile czasu potrzebujesz, i ze wszystko dogłębnie musisz sprawdzić ?

 11. Szacun kolego 👍🏻 za dobry poradnik jestem przed kupnem 1 przyczepy w życiu i otwarłeś mi oczy 👀 pozdrawiam 👍🏻

 12. Dzięki za film, niebawem się przyda 🙂

 13. Dzięki za cenne informacje!

 14. lapa w gore i ogladam 🙂

 15. Super odcinek dzięki za cenne rady!!! jedyne co mogę doradzić to to ,że hamulec przyczepy można łatwo naprawić , wystarczy wziąć smarownicę i podłączyć wlewu. Ja tak zrobiłem i przyczepa przestała stukać.

 16. Kapitanie – dziękuję za mądre rady pozdrawiam serdecznie.

 17. Ja właśnie kupiłem Anglika. Trochę w ciemno. Zobaczymy co będzie… 👀🧐

 18. 161 handlarzy nie lubi tego filmu 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

lg
Call Now ButtonZadzwoń!