Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
1. Udało się! Zakup busa na kampervana. Jak oszukują handlarze

1. Udało się! Zakup busa na kampervana. Jak oszukują handlarze

Przed Wami pierwszy odcinek z całkiem nowej serii – budowy kampervana na bazie Fiata Ducato.

Wydawało by się, że największym problemem przy zakupie nowego auta jest zebranie na niego funduszy – nic bardziej mylnego. Aktualna sytuacja, przerwanie łańcuchów dostaw, zwiększone zapotrzebowanie na usługi kurierskie oraz problem ze ściąganiem samochodów z zagranicy. To wszystko ma wpływ na komplikacje które napotkacie przy zakupie samochodu.
Wiele czasu zajęło nam wyszukanie wymarzonego blaszaka, który będziemy mogli przerobić na campervana, ale się udało! Mamy nadzieje, że informację zebrane w filmie pozwolą Wam uniknać błędów jakie my popełniliśmy podczas zakupu samochodu, dzięki czemu zaoszczędzicie czas i pieniądze.

Zapraszamy do odcinka.

Rozdziały:
00:00 Jedziemy po samochód!
05:10 Pierwsza wtopa przy kupnie – jak handlarze oszukują w ogłoszeniach
10:21 Jak odnieść sukces przy kupnie auta 🙂
12:55 Jak sprawdzić handlarza
15:25 O co pytać przy kupnie samochodu
19:19 Nasz nowy Van

#endlesstravelpl #vanlife #budowakampervana

Importowane z Youtube Sprawdzanie samochodów przed zakupem warszawa. Warszawskie przeglądy samochodowe przed zakupem
Samochody należą do najbardziej skomplikowanych maszyn na świecie. Chociaż możliwy jest zakup pojazdu, który wymaga rozległych napraw, które przewyższają wartość pojazdu, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, często tak się dzieje. Z tego powodu ważne jest, aby dokładnie sprawdzić pojazd przed jego zakupem. Szczególną ostrożność należy zachować w stolicy, gdzie istnieje duży rynek samochodów używanych.

Nawet na początkowym etapie sprawdzania reklamy w Internecie można znaleźć wiele niespójności. Rzadko zdarza się, aby właściciel samochodu wymieniał stare opony na nowe, ponieważ przydadzą się one w jego nowym pojeździe. Na zdjęciach opon powinny znajdować się oznaczenia, które można porównać z instrukcją obsługi samochodu, dostępną online.

Elementy zewnętrzne, podwozie, wnętrze pojazdu i komorę silnika należy sprawdzić wzrokowo podczas oględzin. Jazda próbna jest szczególnie ważna, ponieważ nie może ujawnić problemów z układem hamulcowym, takich jak zdolność samochodu do poślizgu w lewo lub w prawo. Dobrym pomysłem jest też wyłączanie radia podczas jazdy, gdyż może to zamaskować ewentualne problemy z silnikiem.

Gdzie mogę uzyskać przegląd samochodu przed zakupem? Miasto Warszawa i okolice

Autorefleksja może nie być mądrym wykorzystaniem czasu. Z reguły osoba kierująca tymi pojazdami nie jest ani mechanikiem, ani osobą, która ma o nich wiedzę. Z tego powodu warto skorzystać z usług autocheckingu w Warszawie. W związku z tym zapraszamy do współpracy z sprawdzone-auto.pl!

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem.

Nie powinieneś oczekiwać od nas niczego mniej, ponieważ tak długo działamy w branży. Wszędzie w całym kraju jesteśmy po to, aby Ci służyć. Zatrudniamy 250 fachowców, dzięki czemu masz pewność, że pojazd zostanie szybko sprawdzony i otrzymasz dokładny raport. Dokonujemy dokładnych przeglądów i robimy dużo zdjęć, aby kupujący mógł zobaczyć wady i rzeczywisty stan pojazdu. Używamy tylko wysokiej jakości sprzętu pomiarowego, więc żadna wada nie umknie naszej uwadze.

Wszyscy możemy odnosić się do chęci podkreślenia klientowi najlepszych cech sprzedawanego samochodu. Jednak nierzadko zdarza się, że ludzie celowo ukrywają swoje wady. Korzystając z naszych usług, nie musisz się martwić, że utkniesz w samochodzie, którego nie chcesz. Klienci nadal mogą chcieć kupić konkretny model, a nasze badania pomagają im wynegocjować niższą cenę nawet o tysiące złotych!.

W niektórych przypadkach możemy przeprowadzić test lakieru za pomocą miernika i uchwycić wieleset zdjęć. Podczas jazdy próbnej sprawdzimy układ kierowniczy, hamulce i zawieszenie. Komora silnika i wnętrze pojazdu zostaną dokładnie sprawdzone. Ponadto zbadana zostanie skuteczność urządzeń elektronicznych. Na życzenie klienta przewieziemy pojazd do pracowni diagnostycznej, gdzie diagnostyka komputerowa posłuży do wykonania dokładnego przeglądu.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem.

12 thoughts on “1. Udało się! Zakup busa na kampervana. Jak oszukują handlarze

 1. Cześć! Serdecznie witamy na naszym kanale!
  Dziękujemy za wszystkie lajki, komentarze i subskrypcje! To dzięki Wam nasz kanał się rozwija, a my mamy motywację do dalszej pracy ❤

  Hi! Welcome to our channel!
  Thanks for all likes, comments and subscriptions! Thanks to you our channel is developing and we are motivated to continue working ❤

  ❤❤❤
  Ela i Łukasz

 2. Osoba prywatna = użytkownik , zna stan pojazdu lepiej niż handlarz … taka osoba właśnie "potrafi" zataić najwięcej . Kupiłem kiedyś mastera od osoby prywatnej … okazało się (niestety za póżno – po zakupie), że nie posiadał drążka reakcyjnego . Więc ja dodałbym , że na oględziny – bierzmy fachowca , jeśli nie znamy się na konkretnym modelu .

 3. Też przerabialiśmy takie męki z poszukiwaniem busa. Może się nie opłaca, ale ta przygoda jest warta zachodu. Nam udało się znaleźć Jumpera tylko, że w listopadzie 2020, może było latwiej😉. Mamy 2.0 I w sumie daje rade, przejechal dwie większe trasy Rumunii beż zastrzeżeń I szwajcarskie Alpy, także jest dobrze. Krzysiek miał dokładnie takie same wnioski co do poszukiwań. Całe szczęście nam udało się naprawdę dobrze trafić. Gratulujemy zakupu auta, powodzenia przy budowie.

 4. hahaha też chciałem sprintera, ale tak wygląda rzeczywistość.. też kupiliśmy 2.3 2013 rok L4H3, więc mamy bliźniaki 😀 nasz woził meble ;d U nas wyszła turbina do regeneracji.
  Super informacje przekazujecie! Może bardzo się komuś przydać!
  Powodzenia z budową!!!

 5. Cześć. Jesteśmy na podobnym etapie, nawet ogłoszenia Pani Julity oglądaliśmy :))) Nasze auto wróciło właśnie od mechanika , zabraliśmy się za sprzątanie i konserwację podłogi. Super będzie Was śledzić 😉 Pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!