Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Koronawirus - jak zarejestrować samochód? | Porady OTOMOTO TV

Koronawirus – jak zarejestrować samochód? | Porady OTOMOTO TV

Przed Wami kolejny film z serii – porady. Sprawdziliśmy, czy w czasie pandemii koronawirusa rejestracja pojazdów jest możliwa, jakie przepisy obowiązują i co warto wiedzieć, planując zakup auta. Zapraszamy!

Dowiedz się więcej tutaj:
https://bit.ly/16_otomotobezwychodzenia
https://youtu.be/8eiPPKKU4Nw

Podstawa prawna:
➡️ https://bit.ly/antyCOVID19
➡️ https://bit.ly/o_utrzymaniu_czystosci
➡️ https://bit.ly/prawo_o_ruchu_drogowym

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/16_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: https://bit.ly/16_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#otomoto #samochodyużywane #koronawirus

Importowane z Youtube Sprawdzanie samochodów przed zakupem warszawa. Warszawskie przeglądy samochodowe przed zakupem
Samochody należą do najbardziej skomplikowanych maszyn na świecie. Chociaż możliwy jest zakup pojazdu, który wymaga rozległych napraw, które przewyższają wartość pojazdu, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, często tak się dzieje. Z tego powodu ważne jest, aby dokładnie sprawdzić pojazd przed jego zakupem. Szczególną ostrożność należy zachować w stolicy, gdzie istnieje duży rynek samochodów używanych.

Nawet na początkowym etapie sprawdzania reklamy w Internecie można znaleźć wiele niespójności. Rzadko zdarza się, aby właściciel samochodu wymieniał stare opony na nowe, ponieważ przydadzą się one w jego nowym pojeździe. Na zdjęciach opon powinny znajdować się oznaczenia, które można porównać z instrukcją obsługi samochodu, dostępną online.

Zakup quada używanego, zakup samochodu używanego porady, Na co zwrócić uwagę kupując używany samochód?, Na co zwrócić uwagę przy zakupie samochodu używanego?,, Kupno używanego samochodu – kompletny przewodnik to wszystko w naszej firmie.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem

Elementy zewnętrzne, podwozie, wnętrze pojazdu i komorę silnika należy sprawdzić wzrokowo podczas oględzin. Jazda próbna jest szczególnie ważna, ponieważ nie może ujawnić problemów z układem hamulcowym, takich jak zdolność samochodu do poślizgu w lewo lub w prawo. Dobrym pomysłem jest też wyłączanie radia podczas jazdy, gdyż może to zamaskować ewentualne problemy z silnikiem.

Gdzie mogę uzyskać przegląd samochodu przed zakupem? Miasto Warszawa i okolice

Autorefleksja może nie być mądrym wykorzystaniem czasu. Z reguły osoba kierująca tymi pojazdami nie jest ani mechanikiem, ani osobą, która ma o nich wiedzę. Z tego powodu warto skorzystać z usług autocheckingu w Warszawie. W związku z tym zapraszamy do współpracy z sprawdzone-auto.pl!

Sprawdzenie Przed Zakupem – Najtaniej w Warszawie – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Nie powinieneś oczekiwać od nas niczego mniej, ponieważ tak długo działamy w branży. Wszędzie w całym kraju jesteśmy po to, aby Ci służyć. Zatrudniamy 250 fachowców, dzięki czemu masz pewność, że pojazd zostanie szybko sprawdzony i otrzymasz dokładny raport. Dokonujemy dokładnych przeglądów i robimy dużo zdjęć, aby kupujący mógł zobaczyć wady i rzeczywisty stan pojazdu. Używamy tylko wysokiej jakości sprzętu pomiarowego, więc żadna wada nie umknie naszej uwadze.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Wszyscy możemy odnosić się do chęci podkreślenia klientowi najlepszych cech sprzedawanego samochodu. Jednak nierzadko zdarza się, że ludzie celowo ukrywają swoje wady. Korzystając z naszych usług, nie musisz się martwić, że utkniesz w samochodzie, którego nie chcesz. Klienci nadal mogą chcieć kupić konkretny model, a nasze badania pomagają im wynegocjować niższą cenę nawet o tysiące złotych!.

Najtaniej w Warszawie – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

W niektórych przypadkach możemy przeprowadzić test lakieru za pomocą miernika i uchwycić wieleset zdjęć. Podczas jazdy próbnej sprawdzimy układ kierowniczy, hamulce i zawieszenie. Komora silnika i wnętrze pojazdu zostaną dokładnie sprawdzone. Ponadto zbadana zostanie skuteczność urządzeń elektronicznych. Na życzenie klienta przewieziemy pojazd do pracowni diagnostycznej, gdzie diagnostyka komputerowa posłuży do wykonania dokładnego przeglądu.

Sprawdzenie Przed Zakupem – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem. Dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

26 thoughts on “Koronawirus – jak zarejestrować samochód? | Porady OTOMOTO TV

 1. Opłatę można uiścić przelewem, ale wniosek albo pocztą, albo na miejscu, a na miejscu żeby odebrali łaskawie telefon to sie człowiek nie doczeka. Skoro można zrobić e pit to jaki jest problem, żeby można było wypełnić E PCC-3 ?

 2. Kupiłem auto 22 lutego, miałem rejestrować ale nagle wybuchła epidemia i urzędy pozamykano, przeczytano ze wydłużono ten termin do 180 dni ale teraz przeczytałem na stronie ze dotyczy to pojazdów kupionych po 29 lutego. Oczywiście 30 dni dawno minęło, czy dostanę za to jakas kare?

 3. a co z wymianą dowodu rejestracyjnego z powodu skończenia sie miejsc na pieczątkę, dodam ,że samochód od nowości w jednych rękach już od 12 lat, nie uśmiecha mi sie bieganie teraz po wydziale komunikacji.

 4. Kolejny naćpany który gada bez sensu.. Szkoda czasu na tego syfa. Gada bez sensu, majaczy. 400 like też sobie moge gdzieś kupić albo shakerować, albo zacyganić xD

 5. Czy możesz nagrać odcinek mówiący o tym jak dbać o auto w obecnych warunkach? zakaz przemieszczania się uniemożliwia chociażby utrzymywanie akumulatora w stanie naładowania. Do pracy dojeżdżam na krótkich odcinkach, więc mój akumulator najzwyczajniej nie ma kiedy się doładować. Zanim wprowadzono zakaz przemieszczania się robiłem raz w tygodniu dłuższą trasę aby "rozruszać" samochód i podładować akumulator, ale teraz nawet tego nie wolno. Na razie nie mam problemów z akumulatorem, ale jeśli taki stan rzeczy utrzyma się dłużej to obawiam się, że akumulator mocno się nadszarpnie. Nie mam możliwości doładowania go w domu niestety.

 6. A jak wygląda sprawa przedłużenia badania technicznego? Z jednej strony mandat za przemieszczanie się, z drugiej za brak badania 🙁

  Z innej beczki: Może na otomoto wrócić opcja wyboru konkretnej generacji danego modelu?
  To bardzo pomocna opcja. Była 🙁

 7. 1. Czy przypadkiem opłaty PCC – 3 nie trzeba uiścić w czasie 14 dni od zakupu? 2. W moim mieście urzędnicy Urzędu Skarbowego korzystają ze specjalnego cennika przy wycenie – nie biorą pod uwagę kwoty na umowie..

Dodaj komentarz

Zadzwoń!