Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Pozytywnie zaskoczony? Fiat 500 HotHatch City FunCar Polski Zakopane Test

Pozytywnie zaskoczony? Fiat 500 HotHatch City FunCar Polski Zakopane TestZapraszam do całej Playlisty z #ZakopneTest
https://www.youtube.com/playlist?list=PLBD7F9Sx3Euq3gpIiL6-GUC7l_0Dmlddz

Pozytywnie zaskoczony? Fiat 500 HotHatch City FunCar Polski Test
Pozytywnie zaskoczony? Fiat 500 HotHatch City FunCar Polski Zakopane Test

0:00 Fiat 500 electric
0:33 Subuj
0:47 Propozycja
1:00 Start z pod KFC
1:17 Budowa Zakopianki
1:27 Jak ładujemy fiata
2:57 Najwyższy punkt trasy statystyka
3:25 Komputer pokładowy
3:50 Klima
4:18 Pochodzenie Auta
5:18 Dlaczego fiat 500
5:50 Auto idealne do potrzeb?
7:07 W Poroninie przy Leninie
8:00 Dojazd do słupka Taurona Nosalowy Dwór 5zł/h
8:50 Podsumowanie w Zakopanem
10:00 Ładowanie
10:56 Atrakcje w Zakopanem
11:30 Koniec Ładowania
13:30 Wrażenie zza kołka
16:30 Podsumowanie z Zakopanego do Krakowa
17:00 Podsumowanie

Serdeczne podziękowania dla Mirka za wspólną podróż i prezentacje auta

W filmie Fiat 500 electric z 2015 roku z przebiegiem 60 tys. km.
Aktualna wartość tego typu aut po okolice 40 tys. zł
za 7-8 sekund do setki jak wynika z pomiarów będzie na pewno wystarczające do miasta.
Na trasie jedzie się nim jak autem z segmentu C a parkuje się w mieście jak mikro samochodem.

Auto nie jest wzorem aerodynamiki i o ile przez małą baterię i powiedzmy niską wagę góry nie robią na nim takiego wrażenia to szybsze prędkości są wrogiem tego klocuszka ;P

Koszt całej wycieczki ponad 200 km wyniósł 15zł. (koszt parkingu to 2x 5zł/h, pół godziny jest darmowe) Ładowanie przed wyjazdem kosztowało 5 zł.

Ps. Średnio z ostatnich 1100 km auto zużyło 12.2 kWh/100 km . Co wg mnie jest fajnym wynikiem jak na tak dynamiczne auto. Aktualnie auto posiada 18.6 kWh dostępnej energii (14,08*104,3/79)* Co jest świetnym wynikiem po 6 latach. Fabrycznie dane mówią o 20,2 kWh dostępnej energii. Jeśli te założenia są ok to mamy 8% degradacji.

Elektromobilność to nasza Pasja !
Doradztwo | Konsultacje | Negocjacje cen | Pomoc w Zakupie Auta.
Jak wybrać optymalny samochód elektryczny do potrzeb, Testy samochodów elektrycznych.
Doradztwo przy zakupie samochodu elektrycznego.

Wspieraj
https://patronite.pl/napradpopolsce

Pisz
NapradpoPolsce@gmail.com

Subskrybuj
https://www.youtube.com/napradpoPolsce
https://www.youtube.com/channel/UCywf8gUEmysjLdJRNAgcChQ

Użytkuje Testuje więc Polecam
https://evston.com/pl/
Dla widzów kanału rabat na hasło: Na Prad z EVSTON (ważna pisownia)

#NaPrądPoPolsce #SamochodyElektryczne #fiat500e #ZakopaneTest

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

24 thoughts on “Pozytywnie zaskoczony? Fiat 500 HotHatch City FunCar Polski Zakopane Test

 1. Fiat 500 HotHatch City FunCar Zakopane Test

  0:00 Fiat 500 electric

  0:33 Subuj

  0:47 Propozycja

  1:00 Start z pod KFC

  1:17 Budowa Zakopianki

  1:27 Jak ładujemy fiata

  2:57 Najwyższy punkt trasy statystyka

  3:25 Komputer pokładowy

  3:50 Klima

  4:18 Pochodzenie Auta

  5:18 Dlaczego fiat 500

  5:50 Auto idealne do potrzeb

  7:07 W Poroninie przy Leninie

  8:00 Dojazd do słupka Taurona Nosalowy Dwór 5zł/h

  8:50 Podsumowanie w Zakopanem

  10:00 Ładowanie

  10:56 Atrakcje w Zakopanem

  11:30 Koniec Ładowania

  13:30 Wrażenie zza kołka

  16:30 Podsumowanie z Zakopanego do Krakowa

  17:00 Podsumowanie

  Serdeczne podziękowania dla Mirka za wspólną podróż i prezentacje auta

  W filmie Fiat 500 electric z 2015 roku z przebiegiem 60 tys. km.

  Aktualna wartość tego typu aut po okolice 40 tys. zł

  za 7-8 sekund do setki jak wynika z pomiarów będzie na pewno wystarczające do miasta.

  Na trasie jedzie się nim jak autem z segmentu C a parkuje się w mieście jak mikro samochodem.

  Auto nie jest wzorem aerodynamiki i o ile przez małą baterię i powiedzmy niską wagę góry nie robią na nim takiego wrażenia to szybsze prędkości są wrogiem tego klocuszka ;P

  Koszt całej wycieczki ponad 200 km wyniósł 15zł. (koszt parkingu to 2x 5zł/h, pół godziny jest darmowe) Ładowanie przed wyjazdem kosztowało 5 zł.

  Ps. Średnio z ostatnich 1100 km auto zużyło 12.2 kWh/100 km . Co wg mnie jest fajnym wynikiem jak na tak dynamiczne auto. Aktualnie auto posiada 18.6 kWh dostępnej energii (14,08*104,3/79)* Co jest świetnym wynikiem po 6 latach. Fabrycznie dane mówią o 20,2 kWh dostępnej energii. Jeśli te założenia są ok to mamy 8% degradacji.

  Elektromobilność to nasza Pasja !

  Doradztwo | Konsultacje | Negocjacje cen | Pomoc w Zakupie Auta.

  Jak wybrać optymalny samochód elektryczny do potrzeb, Testy samochodów elektrycznych.

  Doradztwo przy zakupie samochodu elektrycznego.

  Wspieraj

  https://patronite.pl/napradpopolsce

  Pisz

  NapradpoPolsce@gmail.com

  Subskrybuj

  https://www.youtube.com/napradpoPolsce

  https://www.youtube.com/channel/UCywf8gUEmysjLdJRNAgcChQ

  Użytkuje Testuje więc Polecam

  https://evston.com/pl/

  Dla widzów kanału rabat na hasło: Na Prad z EVSTON (ważna pisownia)

  #NaPrądPoPolsce #SamochodyElektryczne #fiat500e

 2. 40tys za samochód który jest w stanie przejechać 100-150km? A zima pewnie ponizej 100km? Porażka.
  Za połowę tej kwoty można kupić 500 zwykła z LPG które na takiej trasie spali 6l LPG co będzie kosztowalo 15-20zl za 100km

 3. Fantastyczny samochód na miasto. Testy do Zakopanego bardzo dobre/krajobrazowe. I jest to 100 km gdzie różnica ceny zakupu energii jest chyba największa na korzyść prądu.

 4. Elegancka 500-tka. Sam się nad nią zastanawiam. Fajnie jak by Pan przetestował Zoe. Może się znajdzie ktoś ze śląskiego bądź małopolskiego chętnego na testy do Zakopanego. A jeździ ich tu kilka sztuk. Pozdrawiam.

 5. Uwielbiam te samochodowe rozmowy ludzi "elektrycznie" pozytywnych… Przesympatyczne.
  A górala z Klikuszowej łowiącego ryby pamiętam z czasów kiedy autobusem Zakopane-Kraków-Zakopane tam i z powrotem podczas studiów, a to daaawno było

 6. Michał kusisz coraz bardziej tymi filmami coraz bardziej do zakupu używanego elektryka 🙂 – film jak zawsze fajny.
  Co do 500 bardzo ładne auto szczególnie te zegary mi się podobają

Dodaj komentarz

Zadzwoń!