Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem WarszawaW tym odcinku testujemy Fiata 500x. CZYLI FIATA 500 NA STERYDACH. Ile trzeba za niego zapłacić? Czy warto zainteresować się zakupem tego samochodu? Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie z rynku wtórnego? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszym filmie OTOMOTO TV. Zapraszamy do oglądania!

W tym odcinku testujemy Fiata 500x z 2015 r. z silnikiem benzynowym 1.4 l o mocy 140 KM.

0:00 Wstęp
0:59 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
2:12 Wnętrze i wyposażenie
8:53 Bagażnik
9:44 Wrażenia z jazdy
11:13 Przyspieszenie i test elastyczności
11:38 Test wygłuszenia wnętrza
11:50 Bezpieczeństwo
12:14 Test spalania
12:38 Ceny
13:30 Gama modeli i silników
17:23 Awaryjność i serwisowanie
18:43 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Fiata 500x na OTOMOTO: https://bit.ly/185_otomoto_Fiat_500x

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/185_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: https://bit.ly/Funkiel_Grupa
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: https://bit.ly/185_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#Fiat500x #test #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa

OTOMOTO TV

37 thoughts on “Fiat 500x – Nadmuchany maluszek | Test OTOMOTO TV

 1. Zanim kamerzysta zacznie dostawać pogróżki to spieszę poinformować, że kubek się znalazł i w kolejnych odcinkach będzie 🙂

 2. Mam , chwalę. Porównuję do Mazdy cx5 z 2016 i mini Coopera z 2007 . Sam kiedy mam okazję staram się jeździć nim, ale jest walka z żoną 😁. Chyba niedługo Mazda pójdzie w inne ręce , to samo mini. I w rodzinie pojawi się druga 500 . Polecę silnik z 140 KM. I wersję 4×4 . Rzeczywiście jest tani w eksploatacji. Jedyny minus. Nawigacja. Zwłaszcza w mieście. Trochę gubi się.
  A jak zbierze się dość kasy to może 124 spider .

 3. 0:20 miarka ze sterydami leci w lewą stronę prowadzącego , po czym 0:27 ta miarka spada z samochodu czary otomoto ;D pozdrawiam ciekawy odcinek choc zwykla 500 lepsza niz to XD

 4. fajne podejście do tematu , dziękuję za ciekawe wieści . Czyli auto warte zainteresowania i kupna jako używane

 5. No FIAT ale nowy za 90000?🙄🙄🙄🙄to straszne!!!! Zauważmy co możemy nabyć jako inny lepszy załóżmy roczny no to juz lepiej brzmi? Super jak zwykle. Pozdrawiam…

 6. Masz jednak jakiś problem z tym Fiatem .Co chwila jakieś złośliwości 😉

 7. chętnie bym zobaczył Renault Koleos 2.4 benzyna pierwszej generacji

 8. Fiat ma w Stanach Zjednoczonych bardzo złą sławę ! Wynika to z faktu, że wg IIHS jest marką w której bardzo często umierają ludzie w czasie wypadków !!!
  Jeep Renegade jest bliźniaczym konstrukcyjnie modelem z Fiatem 500X !
  Nietrafione (brzydkie) i drogie crossover'y fatalnie się sprzedają w Europie jak i w US !
  Nawet na "biedniejszych" rynkach zaczynają dominować samochody z Chin !

 9. Podoba mi się ten samochód. Niestety strasznie trzyma cenę.

 10. Kubek oczywiście został zabrany 😊

 11. PieNcet najbardziej mi się podobało. Potem dałem sobie spokój.

 12. Może test mercedesa E klasy W 211?

 13. 0:27 ktoś jest za autem i wyrzucił chyba te sterydy! 😁 fajny test 😎

 14. Nie zgubił, nie zgubił! Pewnie wyrzuciłeś jak wszystko co wyrzucasz przy nagrywaniu! Po prostu zapomniałeś, a teraz na biednego kamerzystę wszystko zwalasz. )

 15. A propos XL. W odmianie 500L miał wersję Living z przedłużonym tyłem. Wyglądała trochę pokracznie ale w opinii wielu to właśnie ta wersja powinna nazywać się XL, przynajmniej byłby jakiś sens kolejności nazywania wersji.
  Nie wiem czy jest jeszcze w sprzedaży bo w Polsce dość szybko przestała być w ofercie a np w Czechach można było ją kupić.

 16. Panel klimatyzacji od AR Giulietta 🤩

 17. Fajne auto, ale jak dla mnie mało miejsca, szczególnie z tyłu. Silnik 3 cylindrowy nadaje się do miasta, trasy mogą go zabić, może wytrzymać 150 tyś km, to od mechanika Fiata się dowiedziałem. Osobiście mam Tipo i dobre auto, oczywiście tańsze niż 500X. A ikonka akumulatora pokazuje czy akumulutor jest ładowany czy nie. Jak będą 3 kreski to ładuje.

 18. jak była by możliwość chętnie obejrzał bym test Leona 3 ST,1,6 tdi,z góry dzięki

 19. Trafił pan na jakiś felerny egzemplarz. Nic innego nie przychodzi mi do głowy w kwestii narzekania na prowadzenie. Jest sporo aut o wiele gorzej jeżdżących, a tu nie było takiej krytyki. Miałem okazję jeździć 500x wiele razy i mogę potwierdzić spostrzeżenia innych recenzentów, że auto prowadzi się całkiem pewnie, zwłaszcza jak na suva. Na autostradzie nie myszkuje, nie trzeba walczyć z wiatrem, czuć że to kawał auta, a nie jakaś kartonowa fifka. 😉

 20. Ten co ma jeździ zadowolony i chwali, ten co nie ma, udaje, że ma pojęcie i pisze komentarze, ten co go nie stać i jeździ tramwajem, wydaje opinie…witaj Polsko.

 21. Ja wiem, że COVID, inflacja, wywiad trzeba zrobić i przygotować się merytorycznie, ale ja dalej swoje:
  #marcinprzetestuj VOLVO V70 III

 22. Oby kubek się znalazł 😦

 23. Mam takiego i to jest super auto . Pali może sporo bo około 7.2- 7.5 l przy jeździe do 100km/h no i bagażnika też mały, ale to tylko te dwie wady. W środku jest cicho, materiały spoko, siedzenia wygodne, bajerów też ma sporo, serwis bardzo tani. Ma przejechane 70 tk i jak do tej pory nic się nie zepsuło. Dodam że fiacik służy jako 3 auto w rodzinie( dwa pozostałe są większe i niby bardziej luksusowe) ale to 500x jest najbardziej ulubionym autem w rodzinie

 24. Polecam zakup Fiata 500X ja mam akurat wersję Sport co do prowadzenia rewelacja bagażnik bez koła zapasowego jest znacznie większy i wystarcza dla rodziny oraz średnie spalanie z 10 tyś km to 7.5 L na 100 km dodam że z automatem brałem też pod uwagę Forda Puma ale w ogólnym zestawieniu przegrał. W każdym tescie Fiat 500X jest chwalony za dobre prowadzenie więc albo coś z Tobą jest nie tak albo po prostu musiałeś tak powiedzieć. Największym gównem drogowym w tej klasie jest nissan Quashquai i wewnątrz też jest ciasny już nie mówiąc o prowadzeniu bo to łajba na morzu a i tak odniósł sukces.

 25. Marcin załatw do testów Grand Vitarę po 2006 roku 2.0 benzyna. Fajnie by było bo potrzebuję takiego bardziej terenowego suva

 26. Jeżdżę takim od 2.5 roku, zrobiłem 30 tysięcy kilometrów. Na filmiku jest dość podstawowa wersja, w Lounge jest dodatkowo m. in. wyciszona przednia szyba, miękkie tylne podłokietniki, biksenony.
  Moim zdaniem zawieszenie jest twarde, przez co się nie buja w zakrętach. Spalanie w Multiarze z manualem: przy 70 – 6l, przy 120 – 7.5l, przy 140 – 9l. Dostałem takie na osiemnastkę, uważam że 500X to fajny samochód dla młodego człowieka. I co ważne, nie pochodzi z Niemiec 🙂

 27. Może teraz Ford focus C-Max auto ani duże ani małe może Ty przedstawisz je nieco ciekawiej.

 28. Łapka w górę (piszę w komentarzu bo na liczniku jest piękne 500 łapek 🙂

 29. Czasem myślę że nie warto robić takich programów bo żyjemy w kraju patologi motoryzacyjnej ,najlepsze auta Niemieckie szkoda że większość ma minimum 10 lat oraz Japońskie reszta jest słaba za droga i badziewie ,fenomenem jest to że to co u nas słabo się sprzedaję albo jest uważane za złom w europie odnosi sukcesy albo ma przyzwoitą sprzedaż, no ale polscy obywatele znani w europie jako główni odbiorcy złomu z Niemiec są po prostu mistrzami wiedzy i wymagań .Bierze się to stąd że stereotypy w Europie poszły już dawno w niepamięć a druga sprawa auto traktuje się jako przedmiot a nie tak jak u nas coś wyjątkowego ,wyznacznik statusu i zazdrości u sąsiada.

 30. #marcinprzetestuj Moja propozycja Audi s4 z 2018 roku. Pozdrawiam

 31. Bez legendarnego kubka to już nie to samo… [*]

 32. wolę swojego jeepa renegade 🙂

 33. Zróbcie filmik z maluszkiem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg