Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Opel Astra H - Sprzedam Opla! Tanio, a dobrze | Test OTOMOTO TV

Opel Astra H – Sprzedam Opla! Tanio, a dobrze | Test OTOMOTO TVW tym odcinku testujemy Opla Astrę H, czyli trzecią generację jednego z najpopularniejszych modeli na naszym rynku. Czym różni się od poprzedników? Czy warto rozważyć jego zakup? Jak spisuje się na drodze? Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie z rynku wtórnego? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszym filmie OTOMOTO TV. Zapraszamy do oglądania!

W tym odcinku testujemy Opla Astrę z 2005 r. z silnikiem diesla 1.7 CDTI o mocy 100 KM.

0:00 Wstęp
0:46 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
1:39 Wnętrze i wyposażenie
7:03 Bagażnik
7:54 Wrażenia z jazdy
8:59 Przyspieszenie i test elastyczności
9:14 Test wygłuszenia wnętrza
9:26 Bezpieczeństwo
9:53 Test spalania
10:07 Ceny
10:47 Gama modeli i silników
15:48 Awaryjność i serwisowanie
16:29 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Opla Astrę H na OTOMOTO: https://bit.ly/193_otomoto_Opel_Astra_H

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/193_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: https://bit.ly/Funkiel_Grupa
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: https://bit.ly/193_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#OpelAstraH#test #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

30 thoughts on “Opel Astra H – Sprzedam Opla! Tanio, a dobrze | Test OTOMOTO TV

 1. SPROSTOWANIE
  Dziękuję za czujność naszej społeczności, a szczególnie użytkownikowi Przemysław Pitek.
  W temacie silników znalazło się kilka nieścisłości, które mogą wprowadzać w błąd. Spróbuję to jasno opisać:

  1. W 1.6 jest mechaniczna regulacja zaworów (dokładniej w Z16XEP oraz w nowszym Z16XER). Podobnie w 1.8 o mocy 140 KM. Hydrauliczna regulacja jest w 1.8, ale tylko o mocy 125KM. *Informacja o sposobie regulacji luzów zaworowych jest istotna m.in ze względu na wygodę eksploatacji instalacji LPG.
  2. Silniki 1.6 o mocy 105KM i 115KM mają ten sam kadłub więc mają trochę wspólnego. Mają jednak istotne różnice w tym głowice ze zmiennymi fazami rozrządu – powinno to zostać mocniej zaznaczone w filmie.
  Podobnie jest z silnikiem 1.8 oraz jego rozwojem. Wersja 140KM oznacza m.in. nowszą głowicę ze zmiennymi fazami rozrządu.
  3. Z bezpieczeństwem czeski błąd: czynne / bierne. Na studiach dostałbym za taką pomyłkę po głowie. W każdym razie idzie o to, że w nowych autach z punktu widzenia NCAP systemy wspomagające bezpieczeństwo CZYNNE są mega ważne, dlatego modele dłużej produkowane, przy kolejnej próbie tracą gwiazdki.

  Pomyłki się zdarzają i nie boję się tego przyznać. Im dokładniej chcemy temat omówić tym większa jest szansa na taki błąd. Myślę jednak, że warto podejmować takie ryzyko, a nie produkować kolejne materiały pobieżnie traktujące temat (jakich w internecie jest cała masa). Zapewniam, że dokładamy z całym zespołem wszelkich starań, aby pozyskanie informacje były jak najbardziej rzetelne i sprawdzane w kilku źródłach ze szczególnym uwzględnienem użytkowników oraz grup fanów danego modelu / marki.

  Dziękuję jeszcze raz i życzę miłego oglądania!
  Marcin! 🙂

 2. Mam taką samą 2007 rok, z1.8xer , 140km. Co.moge powiedzieć? Auto bezawaryjne. Tanie w użytkowaniu. Średnie spalanie w cyklu mieszanym wychodzi mi 7,3 l. Kupiłem go przy 160 tys km. Obecnie mam 210 tys km i jak narazie żadnych nic prócz podstawowych wydatków. Tata ma 1.7 diselek z końca 2005 r. niestety silnik musiał zostać wymieniony, ale kulturalna praca, fajne przyspieszenie i spalanie rzędu 4l wynagradza wszystko. Polecam, naprawdę fajne auto.

 3. Mam Astre GTC z silnikiem 1.4 i nie mogę sie zgodzić w kwestii spalania
  Może i przy bardzo ekonomicznej jeździe potrafi spalić stosunkowo mało aczkolwiek wystarczy troszkę bardziej wcisnąć gaz żeby wskazówka od paliwa uciekała w oczach

 4. Mamy od kilku lat 2.0T po lekkim sofcie – bardzo przyjemne i tanie w eksploatacji auto, a przy okazji przy 220 koniach całkiem szybkie i pojemne (kombi jest 20cm dłuższe i ma o 9cm większy rozstaw osi)

 5. Astra świetny wózek 🙂
  Auto przestronne, z tyłu siedzi się świetnie.
  Zawieszenie sztywne a układ kierowniczy pięknie i szybko reaguje na ruchy kierownicą.
  Jedyna wada to faktycznie brak miejsca na kubek, ale za to jest miejsce, żeby wodę pół litrową położyć na środku tak leżąco.
  I co jeszcze, na pewno denerwująca wymiana żarówek przednich, kto ma ten wie o co chodzi 😀

 6. Nie wiem jak można polecać ten szrot, jedyny plus w tym aucie oprócz przy akumulatora to że jest tania. Skrzynie są zjebane, wygoda zerowa trwałość podzespołów to już dyskusja. O przypomniałem sobie – 1.3 ma małe spalanie no i tanie OC. Najbardziej mnie rozbraja jak ktoś chwali te totalnie zjebane manetki. A jak słyszę ludzi którzy uważają te auto za cudowny okaz motoryzacji to wybucham śmiechem. Tak mam to coś i tak służy jedynie do przejeżdżania z pkt a do pkt b, bo te auto do niczego innego się nie nadaje

 7. Jestem posiadaczem Merivy A i tam są takie same manetki. Wg mnie są bardzo wygodne w użytku dlatego, że są cienkie i świetnie układają się pod palcem. Przyznam, że na początku średnio mi się to podobało bo uznałem to trochę za archaiczny wygląd ale z czasem zacząłem doceniać ich praktyczność.

 8. Mam wersje enjoy z silnikiem 1.7 cdti 101 koni. 2009 rok produkcji. Spalanie bardzo fajne. Zimą nie przekroczyłam jeszcze 6l/100. Przebieg spory bo ponad 370 tys km. Jedyne awarie jakie mialam to dziurawa chłodnica i alternator. Poza tym standardowo wymiana filtrów oleju i pasków oraz hamulce. Jak na 2 lata użytkowania i ten przebieg jestem meeeega zadowolona.

 9. Miałem taką astrę 1.4 xep 90km hb. Ogólnie samochód dobrze się prowadził, mój egzemplarz bez rdzy, wnętrze ok. Natomiast to chyba już koniec pozytywów ☹️. Dynamika fatalna, na klimie to już koszmar. Silnik nie do tej budy za słaby. Jak ktoś jeździ do kościoła to mu starczy ale nie wybierał bym się tym samochodem na wakacje albo autostradę. Zdarzyły mi się w tym samochodzie dwie poważne awarie które uziemiły samochód. Pierwsza obrócona panewka i wymiana silnika. Druga strzelony wąż cieczy chłodzącej chmura dymu zjazd całej cieczy i na pobocze (być może jakby był wskaźnik temperatury cieczy widoczny na pulpicie to by się wogole nie wydarzyło). W tym wypadku mniejszy wymiar kary – wymiana wentylatora chłodnicy i skrócenie węża. Samochód miałem 3 lata. Ilość wycieków z silnika dramat. Po wymianie na inny silnik wycieki wróciły 😭. I dotyczyły chyba wszystkich najpopularniejszych tego typu miejsc. Do tego dość sztywne zawieszenie jak na dziury w naszych drogach przez co szybko ulega awariom. Dla mnie auto okazało się skarbonką bez dna. Natomiast miałem okazję jechać 1.9 i byłem pozytywnie zaskoczony dynamiką tego samochodu – to jest zapewne godne uwagi, benzyniaki 1.6 i 1.8 pewno też. Trudno mi powiedzieć jak jeździł poprzedni użytkownik i jak często zmieniał olej. Ja robiłem to regularnie i nie piłowałem silnika. To co zauważyłem to to ze od początku silnik wydawał się dość mocno zanagarowany patrząc na kolor oleju na bagnecie między wymianami. Na to bym szczególnie zwrócił uwagę przy ewentualnym zakupie. Uff dobrze że ja sprzedałem, teraz mam Octavię 1.6 w gazie, ekonomia, zero problemów kosztem gorszego prowadzenia. Ale tutaj nie ma niespodzianek.

 10. Why is there no caption for this? I don't know English very well and it would have come in very handy.
  Anyway, I’ve had such a car slowly for three years now, but other than the joke, I saw the reclining seat in this video because I didn’t know it until now. Since then, I got it, I just have to reassemble it. 😁

Dodaj komentarz

Zadzwoń!