Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Mazda 6 III - Samochód na szóstkę? | Test OTOMOTO TV

Mazda 6 III – Samochód na szóstkę? | Test OTOMOTO TV

Testujemy znaną i lubianą Mazdę 6. Jest to trzecie wcielenie tego japońskiego modelu. Każda generacja miała swoje wady i zalety. Czy testowany egzemplarz zda egzamin na szóstkę? Czy będziemy musieli dopisać minusa? Przekonajcie się sami!

W odcinku Mazda 6 III generacji z 2016 roku z silnikiem benzynowym o pojemności 2 litrów o mocy 145 KM.

00:00 Wstęp
00:34 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
01:22 Wnętrze i wyposażenie
06:42 Bagażnik
07:28 Wrażenia z jazdy
08:38 Przyspieszenie i test elastyczności
08:56 Widoczność i bezpieczeństwo
09:14 Test wygłuszenia wnętrza
09:38 Test spalania
09:56 Ceny
10:37 Gama modeli i silników
12:57 Awaryjność
13:24 Koszty serwisowania
14:09 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Mazdę 6 na OTOMOTO: http://bit.ly/58_mazda_6

💲 Skorzystaj z finansowania na OTOMOTO: http://bit.ly/58_otomoto_finansowanie

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: http://bit.ly/58_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: http://bit.ly/58_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#mazda6 #test #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzanie samochodów przed zakupem warszawa. Warszawskie przeglądy samochodowe przed zakupem
Samochody należą do najbardziej skomplikowanych maszyn na świecie. Chociaż możliwy jest zakup pojazdu, który wymaga rozległych napraw, które przewyższają wartość pojazdu, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, często tak się dzieje. Z tego powodu ważne jest, aby dokładnie sprawdzić pojazd przed jego zakupem. Szczególną ostrożność należy zachować w stolicy, gdzie istnieje duży rynek samochodów używanych.

Nawet na początkowym etapie sprawdzania reklamy w Internecie można znaleźć wiele niespójności. Rzadko zdarza się, aby właściciel samochodu wymieniał stare opony na nowe, ponieważ przydadzą się one w jego nowym pojeździe. Na zdjęciach opon powinny znajdować się oznaczenia, które można porównać z instrukcją obsługi samochodu, dostępną online.

Zakup quada używanego, zakup samochodu używanego porady, Na co zwrócić uwagę kupując używany samochód?, Na co zwrócić uwagę przy zakupie samochodu używanego?,, Kupno używanego samochodu – kompletny przewodnik to wszystko w naszej firmie.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem

Elementy zewnętrzne, podwozie, wnętrze pojazdu i komorę silnika należy sprawdzić wzrokowo podczas oględzin. Jazda próbna jest szczególnie ważna, ponieważ nie może ujawnić problemów z układem hamulcowym, takich jak zdolność samochodu do poślizgu w lewo lub w prawo. Dobrym pomysłem jest też wyłączanie radia podczas jazdy, gdyż może to zamaskować ewentualne problemy z silnikiem.

Gdzie mogę uzyskać przegląd samochodu przed zakupem? Miasto Warszawa i okolice

Autorefleksja może nie być mądrym wykorzystaniem czasu. Z reguły osoba kierująca tymi pojazdami nie jest ani mechanikiem, ani osobą, która ma o nich wiedzę. Z tego powodu warto skorzystać z usług autocheckingu w Warszawie. W związku z tym zapraszamy do współpracy z sprawdzone-auto.pl!

Sprawdzenie Przed Zakupem – Najtaniej w Warszawie – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Nie powinieneś oczekiwać od nas niczego mniej, ponieważ tak długo działamy w branży. Wszędzie w całym kraju jesteśmy po to, aby Ci służyć. Zatrudniamy 250 fachowców, dzięki czemu masz pewność, że pojazd zostanie szybko sprawdzony i otrzymasz dokładny raport. Dokonujemy dokładnych przeglądów i robimy dużo zdjęć, aby kupujący mógł zobaczyć wady i rzeczywisty stan pojazdu. Używamy tylko wysokiej jakości sprzętu pomiarowego, więc żadna wada nie umknie naszej uwadze.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Wszyscy możemy odnosić się do chęci podkreślenia klientowi najlepszych cech sprzedawanego samochodu. Jednak nierzadko zdarza się, że ludzie celowo ukrywają swoje wady. Korzystając z naszych usług, nie musisz się martwić, że utkniesz w samochodzie, którego nie chcesz. Klienci nadal mogą chcieć kupić konkretny model, a nasze badania pomagają im wynegocjować niższą cenę nawet o tysiące złotych!.

Najtaniej w Warszawie – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

W niektórych przypadkach możemy przeprowadzić test lakieru za pomocą miernika i uchwycić wieleset zdjęć. Podczas jazdy próbnej sprawdzimy układ kierowniczy, hamulce i zawieszenie. Komora silnika i wnętrze pojazdu zostaną dokładnie sprawdzone. Ponadto zbadana zostanie skuteczność urządzeń elektronicznych. Na życzenie klienta przewieziemy pojazd do pracowni diagnostycznej, gdzie diagnostyka komputerowa posłuży do wykonania dokładnego przeglądu.

Sprawdzenie Przed Zakupem – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem. Dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

43 thoughts on “Mazda 6 III – Samochód na szóstkę? | Test OTOMOTO TV

  1. Fajna recenzja i bardzo przyjemnie zrealizowana. Ładne zdjęcia, dobrze poprowadzone, fajne pomysły, np. kubek. Brakuje tylko wycięcia szumu w dźwięku, na pewno znalazłby się budżet na to 🙂 Pozdrawiam!

  2. Coś tu nie pasuje. Podobno to mazda z 2016r. Problem w tym, że środek jest poliftowy (lift 2015r z monitorem wystającym z deski), a przód wygląda jak przedliftowy. W wersji poliftowej są paski chromowe nad światłami przeciwmgielnymi, a same światła są ledowe. Składak?

  3. Wiesz jak możesz uatrakcyjnić swoje filmy? Możesz wrzucać przebitki ze zdjęciami innych wersji wyposażenia i nadwozia w tym wersji specjalnych. Dobrze też porównać wersję najbiedniejszą z najbogatszą. Pozdrawiam.

  4. Który silnik najlepszy do takiej mazdy? Interesuje mnie taka 6 z 2012 najlepiej w dieslu. Sedan. To dla żonki. Ma ktoś coś dobrego? Najlepiej Mazury, warmia, Mazowsze, Podlasie, pomorskie.

  5. Fajne i solidne auto polecam. Po Insigni pozostał tylko niemiły ślad w głowie. W maździe po odpaleniu nie świeci się cała choinka kontrolek. dobrze zrobione auto niezawodne póki co.

  6. Mam wersję GG po lifcie. W środku wygląda jak dla mnie dużo lepiej niż ta, chociaż fakt że mam bogatą wersję. Z zewnątrz wiadomo, kwestia gustu. Gdyby nie rdza, to został bym z nią na wiele wiele lat. Mam silnik 2.3 i jeździ się genialnie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!