Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Wielkie i pojemne - Pickupy do 65k zł | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TV

Wielkie i pojemne – Pickupy do 65k zł | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TVPrzed Wami kolejny Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO. Pickup przewiezie spore gabaryty ale może byc też rodzinny. Z czym trzeba się liczyć wybierając tak duży samochód? Które modele z rynku warte są uwagi? Tego wszystkiego dowiecie się w filmie. Przygotowaliśmy dla Was 5 opcji, które powinny zwrócić Waszą uwagę. Oglądajcie uważnie!

01:41 Toyota Hilux
09:53 Volkswagen Amarok
14:29 Nissan Navara
16:47 Mitsubishi L200
20:30 Ford Ranger

🚘 Znajdź omawianą Toyotę Hilux na OTOMOTO: http://bit.ly/89_otomoto_toyota_hilux

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: http://bit.ly/89_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: http://bit.ly/89_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#pickupydo65k #przegladogloszen #otomoto

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

47 thoughts on “Wielkie i pojemne – Pickupy do 65k zł | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TV

 1. Sporo pickupów jest w części portalu dotyczącej dostawczaków. Myślę, że wstawienie tam opcji pickup byłoby sensowną opcją.
  Swoją drogą może pomysł na następny odcinek taki:
  Nowe/prawie nowe auto na zimę taka jak tegoroczna do 100 tyś 😁

 2. OtoMoto ogarnijcie proszę filtr „tylko prywatne”. Nie chce kupować auta od handlarzy, komisów itp. A każdy z nich się wycwanil i wystawiają ogłoszenia jako „prywatny sprzedawca” i później jest 15 prywatnych ogłoszeń od Pana Darka z tym samym nr telefonu, tej samej miejscowości, gdzie zdjęcia wszystkich 15 aut są robione przed tym samym garażem. To jest plaga.
  Wystarczyłoby zrobić zasadę 1 numer telefonu – 1 ogłoszenie.

 3. Brakuje pickupów z rynku amerykańskiego. Gdzie Ram, Chevy Silverado, GMC Sierra, Toyota Tundra, Nissan Titan czy Ford F-150? Za 65 000 zł już by ściągnął jakiegoś 10-latka po remoncie.

 4. Mam tylko jedno odczucie związane z tym filmem. Lewactwo na wejściu. Przepraszam ale jazda na pace to dla mnie wolność. Jest to również odpowiedzialność więc dojrzałość. Szkoda że traktuje się nas jak dzieci.. nie to że niektóre osobniki powinny mieć dożywotni nakaz nadopiekuńczy.

 5. #Marcin Samochody dziś nie psują się ze względu na to że mają więcej wyposażenia czyli więcej rzeczy które mogą się zepsuć choć to też prawda. Ale myślę że producenci są w stanie zrobić bogato wyposażony model który będzie niezawodny ale My klienci wymoglismy na producentach żeby było tanio w promocji szybko i żebysmy model nowszy od samsiada mogli kupić częściej niż raz na dekadę bo życia nie starczy!!! A więc możliwości są ale nie idziemy w tym kierunku i ten trend nie dotyczy tylko motoryzacji.

 6. Witam!!!Mercedes glk bardzo mnie interesuje i chciał bym usłyszeć twoją opinię piszę z uk A tu jest wogule niedostępny 😡😡niemam pojęcia czemu.Pozdrawiam !!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!