Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Toyota RAV4 2.5 Hybrid Prestige (2016) - test [PL] [review ENG sub] | Project Automotive

Toyota RAV4 2.5 Hybrid Prestige (2016) – test [PL] [review ENG sub] | Project AutomotiveDługo przyszło nam czekać na Toyotę RAV4 Hybrid. Czy napęd hybrydowy w sporym SUVie ma sens?

Po dane techniczne i galerię zdjęć zapraszamy na: http://projectautomotive.pl/testy/toyota-rav4-hybrid-test/

www: http://projectautomotive.pl
facebook: http://www.facebook.pl/projectautomotive
instagram: http://instagram.com/project_automotive
twitter: https://twitter.com/pautomotive_pl
snapchat: p_automotive

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

5 thoughts on “Toyota RAV4 2.5 Hybrid Prestige (2016) – test [PL] [review ENG sub] | Project Automotive

  1. Popierdalałem nim po lesie i VSC nie włączyli się gdy wyskoczył trochę w górę, dlaczego? Dobrze się tym jeździ mi palił 8-10 ale nie patrzyłem na to żeby mało palił tylko fajnie jechał

  2. I’m expecting a new redesign 5th generation RAV4 2019 or RAV4 2020 will be a bit sportier and more aggressive, more eco, bigger, nicer, safer, stronger, and higher than this 4th generation .

    The front of the vehicle shall be semi- AUDI Q8 2018,
    and the rear of the vehicle shall be semi- BMW X7 2018 .

  3. Materiał filmowany przyjemnie dla oka, komentarz merytoryczny, przemyślany, zwarty i z miłą dla ucha polszczyzną, co ostatnio jest w mediach jest nestety rzadkością … małe ale – ten model, w kategorii SUV, prawie w ogóle nie przechyla się w zakrętach i do prawdy nie wiem skąd prowadzący wziął tą "ekstremalną podsterownosć" !? Dzięki wymuszonemu, akumulatorami napędu elektrycznego, rozkladowi mas auto to jest bardzo neutralne w zakrętach, extremalnie podsterowny to jest Nissan Micra!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!