Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Jaguar F-type R, czyli pierwsze koty za płoty (TEST PL 4K) | CaroSeria

Jaguar F-type R, czyli pierwsze koty za płoty (TEST PL 4K) | CaroSeriaMa 575 koni mechanicznych i 700 Nm. Silnik V8 doładowany kompresorem. Rozpędza się do 300 km/h. Mieści tylko dwie osoby i niewielki bagaż. W podstawowej wersji kosztuje 650 tys. zł, ale domawiając dosłownie kilka dodatków z łatwością przekroczycie pułap 700 tys. Przyznacie, że to wszystko brzmi jak przepis na supersportowy samochód.
Ale Jaguar F-Type taki nie jest, bo pod względem zachowania na drodze i komfortu zdecydowanie bliżej mu do wozu GT. Czy w dzisiejszych czasach, zdominowanych przez niemieckie marki, zakup Jaguara ma w ogóle jakiś sens? Jedno jest pewne – nie kupują go ludzie myślący racjonalnie.

@CaroSeria #jaguarftype #jaguartest

🔥🔥🔥
Subskrybuj mój kanał jednym kliknięciem 👇✌
https://www.youtube.com/caroseria/?sub_confirmation=1

Info o nowym teście zawsze tutaj: https://www.instagram.com/lukaszbak_caroseria

CaroSeria: Klepiemy o samochodach. Ale tylko o takich, które budzą w nas jakieś emocje. Albo przynajmniej są kontrowersyjne. Nieoczywiste. Rzadkie. Jakieś. Czasami na wesoło, innym razem poważniej, ale zawsze szczerze i uczciwie. Nowe auto wjeżdża na kanał w każdy piątek. Raczej później, niż wcześniej.

„Powered by VREDESTEIN”
Program zawiera lokowanie produktu.

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

43 thoughts on “Jaguar F-type R, czyli pierwsze koty za płoty (TEST PL 4K) | CaroSeria

 1. Szczerze? Wiadomo, że 911 w wersji odpowiadającej temu modelowi jest prawdopodobnie troszkę szybsze i troszkę lepiej wykończone, ale gdybym miał już 10 apartamentów to zdecydowanie wolałbym tego wariata 🙂

 2. Naprawde piekne auto i piekny dzwiek ale jak człowiek ma wydac 700 tys zł na auto to patrzy takze na stosunek jakosci do ceny materiały wykonanie i utrata ceny danego samochodu i badźmy szceży,,, wielu ludzi nie kupuje Jagi bo sa wzgledem np Porsche słabo wykonane i traca sporo na wartosci ja sam bym wybrał Porsche za taka kase ale ten co ma to gdzies i bedzie sie kierował tylko emocjami najprawdopodobnie wybieze Jaga ale takich klijentów jest mało sa to zazwyczaj wierni fani marki

 3. Tygrys bengalski pośród niemieckich owczarków. Teraz postaw obok nowe M3/4. Za nudnymi niemcami już i tak mało kto się ogląda, a każdy dojcz w towarzystwie takiego kota zleje się z asfaltem…

 4. Klamka drzwi wewnętrznych jest aluminiowa, tylko malowana na czarny mat.
  Co ciekawe, wcześniejsze wersje miały srebrne aluminium, które wyglądało o niebo lepiej.

 5. Co ten chłop opowiada? Jaki brytyjski arystokrata, brytyjska jakość? 🤣
  Odkąd to Indie są częścią wielkiej Brytanii???
  Jaguar od wielu lat nie jest już brytyjski 😂
  Poza tym materiał bardzo fajny. Łapusia w górę 👍

Dodaj komentarz

Zadzwoń!