Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Widzenie obuoczne : Szansa dla kierowców pojazdów służbowych ujawniona

Widzenie obuoczne : Szansa dla kierowców pojazdów służbowych ujawnionahttp://www.badania-na-prawo-jazdy-wroclaw.com/ Ważne zmiany wytycznych Krajowego Konsultanta ds medycyny pracy. http://www.psychotestykierowcow.pl/badania-psychotechniczne-kierowcow-kat-b Ostatnie zmiany norm zdrowotnych dla kierowców kategorii B prowadzących pojazdy służbowe dopuszczają brak widzenia obuocznego u tej grupy pracowników. Jest to zdecydowaną zmianą w stosunku do poprzednich wytycznych oraz wskazówek metodycznych z medycyny pracy.

Zapraszam do komentarzy na temat widzenia stereoskopowego u grup zawodowych związanych z prowadzeniem aut służbowych kat. B
W sumie poza obowiązkiem wykonania psychotestów jest to powrót do wcześniejszych zasad.

Również wrażliwość na olśnienie oraz prawidłowe widzenie zmierzchowe jest wymagane tylko od pracowników kierowców kategorii B tylko gdy jeżdżą wieczorem lub w nocy.

Doktor Dariusz Kraśnicki zaprasza na swoje filmy szkoleniowo instruktażowe.
Witam! Mam pytanie do pana odnośnie pracy jako zawodowy kierowca kat.B z wada jednego oka i stwierdzona jednooczność,czy jest możliwość z ta wadą pracować jako kierowca kat.B. Coś czytałem ze ma się zmienić w przepisach dotyczących kierowców ”B”

Importowane z Youtube Sprawdzamy auta przed zakupem dla każdego klienta w Warszawie iokolicach, nasza firma sprawdza Auta Hybrydowe, Elektryczne i Auta Diesel oraz LPG. Zamów sprawdzanie samochodu z naszą firmą w Warszawie. Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

One thought on “Widzenie obuoczne : Szansa dla kierowców pojazdów służbowych ujawniona

  1. czyli w koncu coo… jak nie mam widzenia dwu ocznego to moge rozwozic pizze czy nie? dla mnie to glupie… bo normalnie moge i 1mln kilometrow zrobic(jak mam na paliwo) ze swoja kategoria B a nie moge pizzy rozwozic? doluje mnie to. pozdrooooo (w sensie ze moge rozwozic prywatnie a nie moge  tak pracowac :/… wiem… nic tylko firme wlasna otworzyc…. ale gdzie tu pomoc dla rodaków 😛 firme otworzyc w naszym panstwie tez nie jest lekko.
    Ja chce pracowac jako robol! a panstwo mi nie pozwala! ! !
     nic tylko kraść!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!