Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Ford Grand Tourneo Connect 1.5 EcoBlue 120 TEST POV Drive & Walkaround

Ford Grand Tourneo Connect 1.5 EcoBlue 120 TEST POV Drive & Walkaround2019 Ford Grand Tourneo Connect 1.5 EcoBlue 120 AT8

Importowane z Youtube Sprawdzamy auta przed zakupem dla każdego klienta w Warszawie iokolicach, nasza firma sprawdza Auta Hybrydowe, Elektryczne i Auta Diesel oraz LPG. Zamów sprawdzanie samochodu z naszą firmą w Warszawie. Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

39 thoughts on “Ford Grand Tourneo Connect 1.5 EcoBlue 120 TEST POV Drive & Walkaround

  1. Mam teraz taki samochód, w tym ogrzewanie postojowe i sprzęg przyczepy! Zmiana była dla mnie konieczna ze względu na wysokość wejścia – inne samochody nie mają wystarczającej przestrzeni między górną krawędzią siedzenia a krawędzią drzwi. Nic dziwnego przy 195cm i 185kg! Nie rozumiem polskiego (jestem starym Turyngianem), ale tłumacz google powinien to naprawić! Fajny filmik!

  2. Mam takiego z tego roku 2020 full opcja automat diesel. Miałem też poprzednią wersję z 2017 roku. Podstawowa różnicą to silnik i w nowym jest już nowy "bardziej oszczędny" … Tyle że 2017 palił o 30% mniej… Oczywiście deklarowane przez producenta okolice 6 l to bajka… Normalnie w trybie mieszanym przy lekkiej nodze to ok 8 l… A w chłodniejsze dni pokazuje dobrze ponad 9. Dodatków zanim go weźmiesz pod uwagę to zapytaj sprzedawcy gdzie znajduje się sterownik silnika… Bez którego to sterownika najpewniej nie przelaczy się skrzynia biegów w przypadku uszkodzenia… Plusy auta… Pojemność środka i relatywnie dobra cena… Dzisiaj napewno zalecanym kupno modelu przed 2018 dlatego że jest istotnie mniej paliwożerny… Do dobrych atutów Forda należy zawieszenie… Na minus serwis i obsługa, przynajmniej nie mam nic do swego serwisanta bo ten okazywał się najczęściej kompetentny… Generalnie napewno nie kupię kolejnego connecta ze względu na wysokie spalanie oraz konstrukcję i umiejscowienie kluczowych elementow w samochodzie. Przemyślcie zakup 2 razy zanim podejmiecie decyzję.

  3. brak mocniejszego silnika, kierownica z fordów z poprzedniej epoki oraz brak rolety to chyba największe jego wady. Nie dodałeś że jest jeszcze opcja dodatkowych schowków w bagażniku pod sufitem w wersji bez 3 rz. siedzeń, no i schowek z gniazdem zapalniczki nad zegarami (ale to już ktoś tu zauważył).

Dodaj komentarz

Zadzwoń!