Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Co wybrać Common Rail czy pompowtryskiwacze?

Co wybrać Common Rail czy pompowtryskiwacze?Wybierając silnik diesla VAG z okolic 2006 roku mamy zazwyczaj do wyboru dwie opcje. Silnika wyposażonego w pompowtryskiwacze i w układ Common Rail. Spowodowane jest to wprowadzeniem normy EURO 4, której rygorystyczne standardy wyeliminowały z rynku pompowtryskiwacze. Emisja spalin a dokładnie tlenków azotu w silnikach z układem PD już nigdy nie miała sięgnąć dopuszczalnej do dystrybucji samochodu poziomu. Więcej o śmierci pompowtryskiwaczy można przeczytać w naszym artykule, do którego link znajduję się poniżej:

http://www.regeneracja-pompowtryskiwaczy.pl/co_wybrac_common_rail_czy_pompowtryskiwacze.html

Jeśli trafiłeś na naszą stronę mogłeś szukać również:
jak rozpoznać silnik common rail od pompowtryskiwaczy
common rail co to jest
common rail zasada działania
pompowtryskiwacze zasada działania
common rail jakie paliwo
passat b6 od kiedy common rail
common rail wady
common rail cena

Importowane z Youtube Sprawdzamy auta przed zakupem dla każdego klienta w Warszawie iokolicach, nasza firma sprawdza Auta Hybrydowe, Elektryczne i Auta Diesel oraz LPG. Zamów sprawdzanie samochodu z naszą firmą w Warszawie. Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!