Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Volvo C40 P8 Recharge - test | Autogala Volvo

Volvo C40 P8 Recharge – test | Autogala VolvoVolvo C40 P8 Recharge to najnowszy, w pełni elektryczny model Volvo. Niesamowity komfort jazdy, 408 KM, 4,7 sekundy do 100 km i poczucie wolności to tylko podstawowe zalety wynikające z jazdy samochodem elektrycznym.

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego testu samochodu elektrycznego, który przeprowadził dla was Łukasz Kępka.

Numer telefonu 607 919 998
Adres e-mail: l.kepka@autogala.dealervolvo.pl

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych filmów, o których mowa w materiale:
Test elektrycznego Volvo XC40 – https://youtu.be/MtUYtVBinDk
Prezentacja systemu Google Automotive Services – https://youtu.be/zUtBPCQ7CUE

Więcej o wszystkich modelach Volvo, akcesoriach i ofercie serwisowej możesz się dowiedzieć z naszej strony internetowej: https://autogala.volvocars-partner.pl/
Sprawdzisz tam najnowsze oferty, zrobisz konfigurację wybranego modelu, znajdziesz informacje o naszej firmie.

Możesz nas także odwiedzić na Facebooku i Instagramie – jesteśmy tam bardzo aktywni, codziennie nowe, interesujące treści i piękne zdjęcia.

A co tydzień na naszym kanale nowy film z porównaniami, testami i poradami. Nie przegap!

#volvoxc40recharge #elektryczne #volvo #xc40 #autogala

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

2 thoughts on “Volvo C40 P8 Recharge – test | Autogala Volvo

  1. Mi ten samochód w dużym stopniu przypomina Polestara 2 (klamki wewnętrzne, wygląd kierownicy, oświetlenie wewnętrzne, przednie światła i parę innych elementów). Ale to dlatego, że marka Polestar wywodzi się spod marki Volvo.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!