Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Montaż siłowników maski - Skoda Octavia III

Montaż siłowników maski – Skoda Octavia IIIRelacja z montażu siłowników gazowych podpierających maskę w Skodzie Octavia III. Zastosowano przykładowy zestaw w cenie ok. 80 zł.

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

25 thoughts on “Montaż siłowników maski – Skoda Octavia III

  1. Witam. Właśnie zakupiłem zestaw i jestem przed montażem. Zastanawiam się czy można je założyć odwrotnie, tzn. grubszą stroną-cylindrem do błotnika, a tłokiem od strony maski. Ma to znaczenie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

  2. Super film, ja na szczęście kupiłem od Niemca który już zamontowal siłowniki. A może zrobicie filmik jak wyczyścić tzn umyć parownik klimatyzacji w skoda octavia 3 z 2014 roku. Mam problem bo nie mogę dostać się bezpośrednio na parownik aby spryskac go chemią. Bylem w serwisie i niby odgrzyniali, myli zapewniali a jak smierdzialo tak śmierdzi. W poprzednich autach parownik jest zaraz za filtrem kabinowy a w tej octavi jest za wentylatorem , może macie jakiś sposób jak do kiego dotrzeć bezpośrednio dysza od preparatu na grzyby. Z góry dziękuję za odpowiedź.

  3. U mnie już zamontowane😀 fajne filmiki, dają dużo inspiracji, teraz siłowniki, następnie robię kodowanie jak dojdzie kabel z oprogramowaniem vcds. Wszystko dzięki Pana filmikom. Dzięki wielkie Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!