Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Nowy Ford Kuga pierwsze wrażenia i opinie po zakupie

Nowy Ford Kuga pierwsze wrażenia i opinie po zakupieFilm opisujący moje pierwsze wrażenia, http://www.badania-na-prawo-jazdy-wroclaw.com/nowy-ford-kuga-galeria-fotek-2011.html po zakupie tego samochodu w salonie Germaz we Wrocławiu na Strzegomskiej. Pomimo, że nigdy nie miałem o Fordach dobrej opinii, to jednak chyba ją w tej chwili zmieniłem. Nowy Ford Kuga sprawuje się jak na razie idealnie, przyśpieszenie jest przyzwoite, a podwyższone siedzenie kierowcy pozwala na wyprzedzanie, bez obawy, że ktoś wyskoczy jak zając z kapusty z naprzeciwka. Zapraszam do komentarzy, a już niedługo kolejne filmiki i testy z jazdy tym nowo zakupionym pojazdem. Na stronie internetowej krótka galeria zdjęć mojego Forda

W przypadku zainteresowania osobistego moją firmą
zapraszam do Przychodnia Medycyny Pracy
54-510 Wrocław Żernicka 215 B lub Pracownia
Psychologii Transportu 54-514 Wrocław
Kmicica 3 tel 601 775 123 , fax 71 35 235 275
693 775 123

Dariusz Kraśnicki Właściciel
specjalista medycyny transportu.

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

13 thoughts on “Nowy Ford Kuga pierwsze wrażenia i opinie po zakupie

  1. kupilem 3 lata temu.uzywany 2009 przebieg,78tys .nawigacja i takie tam pierdoly.mialo byc mondeo,ale se mysle.kuga fajny,wysoki,modny suv.ladny jest.ale… jak to sie ku…wa psuje.ja rozumiem ,diesel,dwumasa,DPF,egr i takie tam.przypadlosc wiekszosci diesli,mozna naprawic,ale jak w tym gownie psuje sie elektryka.wymieniac?
    radio,wlacza sie wylacza,kiedy chce,potrawi nie odpalic za 1,2 razem,szarpie nim podczas jazdy,szczegolnie na 3 biegu.mechanik podlacza pod komputer ikupa bledow trudne do zdiagnozowania,bo jakes bledy na CAN mam dosc jak auto fajne ladne i dynamiczne to mi tak psuje nerwy

  2. MOGĘ PROSIĆ O FILM Z POKAZANIEM NA 4 BIEGU 5 I 6 BIEGU JAKĄ MA PRĘDKOŚĆ PRZY 2 TYS / OBROTÓW PONIEWAŻ MAM MAŁY DYLEMAT MIANOWICIE BMW x3 Z 2006 -2007 CZY KUGA 2010-2009 PONIEWAŻ ZASTANAWIAM SIĘ NAD ZAKUPEM

  3. "…teoretycznie auto terenowe…" ha ha ha! To auto ani w teorii, ani tym bardziej w praktyce niema NIC wspólnego z autami terenowymi. Jest to kolejny SUV do miasta. Napęd na jedną oś z chwilowo dołączonym wysoce osłabionym napędem osi drugiej pomoże najwyżej wyjechać z niewielkiego śniegu na parkingu.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!