Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem WarszawaVW Passat, czyli legenda motoryzacji na polskim rynku. Pojawia się jednak pytanie – dlaczego? Zapraszamy na film, w którym dowiecie się wszystkiego co najważniejsze o tym modelu.

W odcinku występuje Volkswagen Passat B5 z silnikiem diesla 1.9 TDi o mocy 130 KM z rocznika 2004.

00:00 Wstęp
00:30 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
01:50 Wnętrze i wyposażenie
06:09 Bagażnik
07:08 Wrażenia z jazdy
08:30 Przyspieszenie i test elastyczności
08:56 Test wygłuszenia wnętrza
09:13 Test spalania
09:24 Ceny
09:46 Gama silnikowa i polecane jednostki
13:18 Awaryjność
14:58 Koszty serwisowania
15:13 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź VW Passat B5 na OTOMOTO: http://bit.ly/otomoto_vw_passat_b5

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: http://bit.ly/1_otomoto
🔹 Facebook: https://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: https://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: https://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Zobacz więcej recenzji samochodów używanych: http://bit.ly/recenzje_uzywane_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: http://bit.ly/otomoto_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#vwpassat #autogniezno #otomoto

Silniki diesla wraz z oznaczeniami:
Silniki z pompą rotacyjną:
– 1.9 TDI 90KM (AHU)
– 1.9 TDI 90 KM (AHH)
– 1.9 TDI 110 KM (AFN)
– 1.9 TDI 110 KM (AFN)
– 1.9 TDI 110 KM (AVG)
– 2.5 TDI V6 150 KM (AFB)
– 2.5 TDI V6 150 KM (AKN)
– 2.5 TDI V6 150 KM (AFB) FL (wersja poliftingowa)
– 2.5 TDI V6 150 KM (AKN) FL
– 2.5 TDI V6 163 KM FL
– 2.5 TDI V6 180 KM FL

Silniki z pompowtryskami:
– 1.9 TDI 115 KM (AJM)
– 1.9 TDI 115 KM (ATJ)
– 1.9 TDI 130 KM (AWX)
– 1.9 TDI 130 KM (ASZ)
– 1.9 TDI 101 KM (AVB) FL
– 1.9 TDI 130 KM (AWX) FL
– 1.9 TDI 130 KM (AVF) FL
– 2.0 TDI 136 KM (BGW) FL
– 2.0 TDI 136 KM (BHW) FL

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa

OTOMOTO TV

33 thoughts on “VOLKSWAGEN PASSAT B5 – smakowity kąsek wśród używanych | Test OTOMOTO TV

 1. Ktoś wie co to za felgi? Szukam takowych 😀

 2. Pytanie natury technicznej co do jednostki 1.8T 150KM.
  Sprzedający powiedział że samochód jest zalany olejem 10W60. Twierdził, że tak mu polecali mechanicy zaraz po zakupie. Teraz jestem przed pierwszą wymianą oleju i zastanawiam się czy wracać do oleju "fabrycznego" czy zostać przy tym co jest lub może zwykłe 10W40.
  Jest szansa na konstruktywną poradę?
  Jeśli 10W60 jest dobrą opcją w tej jednostce to dlaczego?

 3. witam wiem ze film z przed roku
  ale pytanie jest następujące, idzie wyjąć te pianki z schowka podłokietnika by zrobić jedną większą przestrzeń?

 4. Czemu 115 sprawia problem ja na swój nie narzekam 🙂 cały układ paliwowy mam sprawdzony i pewny samochod tym bardziej nowy rorzad nowy klocki tarcze i wiadomo wszystkie nowe oleje

 5. Przed lift także świecił na niebiesko 🙂 egzemplarze z początku produkcji miały zielone podświetlenie odziedziczone jeszcze z pancernej B4 😉

 6. Witam szukam filmiku z passatem b7 czy byl juz taki test

 7. Mam takiego też 1.9 tdi czarne kombi po mapie 135 km fabryczne 100 km

 8. Pierwsze co się powinno robić po zakupie passata B5 to szukać prawego lusterka od "angola" żeby zrobić symetryczne

 9. Legendarny 1.9 to był 1z i AFN bo pózniej to już szmelc

 10. Dziękuję bardzo za film 😁

 11. przed liftem tez było niebiesko… w dodatku było "karbonowo" wykończone wnętrza… np. z dedykowanym radiodtwarzaczem Sony…

 12. Passat 1.6 pali jak smok!!!
  W mieście 13-14 litrów a w trasie ciężko zejść poniżej 10l

 13. Jeszcze nie mam zdania bo jeżdżę dopiero kilka dni .Poczatek zrobił wrażenie ,komfortem i przestronnością wnętrza.

 14. Piękna linia nadwozia nie wiem czemu ja kocham kombi po prostu mi się podobają….

 15. TDI=Świst Turbo i Kłęby czarnego dymu.

 16. VW Passat 😃 czemu śmieją się z renault czy ogólnie z aut francuskich.. usterki akurat w tych passatach sa również duże jak nie większe.. 😃 np wielowahacze aluminiowe jest drogie. Pompowtryski, sześciobiegowa skrzynia biegów sypie się.. EGR, turbina problemy z elektroniką .. rdza na błotnikach. Nie jestem fanem renault czy VW . Tylko tak się zastanawiam dlaczego tak jest że śmieja się czy też patrzą z góry na auta francuskie. VW to skończył się ale z modelem B4 . Niestety ale patrząc jakie samochody stoją u mechanika to grupy VW. Zresztą nie tylko bo BMW juz swój czas miał podobnie jak Mercedes. Niestety Ale taka prawda.

 17. Przeciez silniki 131km zawsze maily 6 biegow w manualu

 18. 4:36 – ten przycisk raczej blokuje elektrykę szyb, a nie centralny zamek

 19. Mam problem ze swoja b5 1.9 tdi . A mianowicie jest taki ze na zbiorniku pokonuje 1160km jak myslicie jaki jest tego powod

 20. Tani passat to ściek, ale drogi to zarąbiste auto na codzień (:

 21. Ej ukradłeś Passata B5FL Janusza! A tak… Wogulę… Gdzie Janusz z Piterem?

 22. Szafke… Ja poliftem w kombi wiozłem trzyosobową kanapę w całości… A dzięki temu że po złożeniu oparcia jest płasko da się w nim wygodnie spać

 23. Deska rozdzielcza passata wygląda tak samo jak w seacie alhambra i fordzie galaxy i w sharanie

 24. Mam B5 FL 2, 0 TDI 136KM BGW – podczas jazdy spadła moc i zaświeciła się pomarańczowa spiralna kontrolka oraz napis: Motorstörg Werkstatt, co to może być?????????????????

 25. Bardzo łaskawie podszedłeś do tematu elektryki, bo poza modułem, w VAG-u z tych lat prawie nigdy nie działa poprawnie oświetlenie wnętrza, centralny zamek wariuje, a i climateonic lubi się zepsuć

 26. W 2.8V6 trzeba posłuchać pracy rozrządu, bo jak hałasuje to będzie cholernie drogo.

 27. Świetny materiał filmowy i dowiedziałem się nowych rzeczy – dziękuję!
  Mam passata B5 fl z roku 2005 1.9 101 KM i jestem przeszczęśliwy z jego posiadania i użytkowania. Odkąd pamiętam od lat o nim marzyłem ale kiedyś był dla mnie poza zasięgiem.
  Ale faktycznie te 101 koni trochę słabawo momentami. A czy panu coś wiadomo na ten temat, czy do tego silnika można bezpiecznie zamienić turbinę na tę z silnika 130 km ?

 28. 4:20 nie prawda, mam przedlifta i też mam na niebiesko zegary podświetlane. Zielone zegary miały bodajże pierwsze egzemplarze wyprodukowane w 1996 roku

 29. Miałem. B5 przez 8 lat
  Nigdy mnie nie zawiódł ale po 2 latach stania pod chmurką sporo trzeba było wymienić by go uruchomić. Ale pojeździł jeszcze ponad 2 lata i poszedł kolejnego człowieka. Teraz mam 1.8 turbo tiptronic a4 b5 ale wracam albo do b5 2.8v6 albo przechodzę na B6 3.2 V6.
  Czy mógłbyś zrobić film o pasaacie B6 3.2 V6? Bo ponoć od 2008 został poprawiony w nich rozrząd i teraz pytanie czy z 2008 już można kupić poprawiony czy dopiero końcówka 2008?bede wdzięczny za B6 3.2 v6
  Pozdrawiam

 30. Zrób odcinek i volvo s60 1 gen i Audi a6 C5.

 31. Czy powie mi ktoś do czego służy przycisk nad pokrętłem od podgrzewania foteli. (pytam się o ten przycisk po lewej stronie) podrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

lg
Call Now ButtonZadzwoń!