Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Najtańsze 300 km Zasięgu! Elektryczna Skoda Citigo-e IV Zakopane Test

Najtańsze 300 km Zasięgu! Elektryczna Skoda Citigo-e IV Zakopane TestZapraszam do całej Playlisty z #ZakopneTest
https://www.youtube.com/playlist?list=PLBD7F9Sx3Euq3gpIiL6-GUC7l_0Dmlddz

Najtańsze 300 km Zasięgu! Elektryczna Skoda Citigo-e IV
Najtańsze 300 km Zasięgu! Elektryczna Skoda Citigo-e IV Zakopane Test

Zasadniczo po 200 km normalnej jazdy należy poszukać ładowarki (bo zasięgu pozostanie z 50km) ale jak sprawdził właściciel przy spokojnej jeździe realne jest zużycie na poziomie 10 kWh/100km a z baterii da się wydobyć koło 30 kWh

0:00 Bardzo Ekonomiczny elektryk Skoda Citigo-e IV
1:26 Start Kraków KFC „Libertów”
2:03 Ciekawy wskaźnik
2:32 Pierwsze odczyty
3:09 Bardzo Niskie Zużycie
3:33 Podgrzewana przednia szyby
3:50 Budowa Zakopianki
5:15 Rdzawka rekordowo niskie zużycie
5:45 Historia „elektryczna” Tomka
7:35 Koszt Zakupu
8:05 Radość z Jazdy
14:08 Dojazd do Nowego Targu
15:00 Finisz w Zakopanem
15:30 Za 6 zł Kraków – Zakopane – Kraków
16:10 Test ładowania (niepotrzebny)
18:30 Bagażnik
18:50 Opony
20:50 Zużycie na powrocie

Dotychczasowe pomiary (i szacunki)
Dostępne 100km w góry 100km w dół
Fiat 24 18,6 14,1 (80%) 9,7 (55%)
Ioniq 28 23* 12,6 (55%) 6,2 (22%)
ion 16 14 11,4 (81%) 9 (60%)
Leaf 24 15,3 13,2 (86%) 11 (66%)
CitiGoE 36 30 11,4(40%) 7,5(25%)

Elektromobilność to nasza Pasja !
Doradztwo | Konsultacje | Negocjacje cen | Pomoc w Zakupie Auta.
Jak wybrać optymalny samochód elektryczny do potrzeb, Testy samochodów elektrycznych.
Doradztwo przy zakupie samochodu elektrycznego.

Wspieraj
https://patronite.pl/napradpopolsce

Pisz
NapradpoPolsce@gmail.com

Subskrybuj
https://www.youtube.com/napradpoPolsce
https://www.youtube.com/channel/UCywf8gUEmysjLdJRNAgcChQ

Użytkuje Testuje więc Polecam
https://evston.com/pl/
Dla widzów kanału rabat na hasło: Na Prad z EVSTON (ważna pisownia)

#NaPrądPoPolsce #SamochodyElektryczne #ZakopaneTest

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

31 thoughts on “Najtańsze 300 km Zasięgu! Elektryczna Skoda Citigo-e IV Zakopane Test

 1. Najtańsze 300 km Zasięgu! Elektryczna Skoda Citigo-e IV

  Zasadniczo po 200 km normalnej jazdy należy poszukać ładowarki (bo zasięgu pozostanie z 50km) ale jak sprawdził właściciel przy spokojnej jeździe realne jest zużycie na poziomie 10 kWh/100km a z baterii da się wydobyć koło 30 kWh

  0:00 Bardzo Ekonomiczny elektryk Skoda Citigo-e IV

  1:26 Start Kraków KFC "Libertów"

  2:03 Ciekawy wskaźnik

  2:32 Pierwsze odczyty

  3:09 Bardzo Niskie Zużycie

  3:33 Podgrzewana przednia szyby

  3:50 Budowa Zakopianki

  5:15 Rdzawka rekordowo niskie zużycie

  5:45 Historia "elektryczna" Tomka

  7:35 Koszt Zakupu

  8:05 Radość z Jazdy

  14:08 Dojazd do Nowego Targu

  15:00 Finisz w Zakopanem

  15:30 Za 6 zł Kraków – Zakopane – Kraków

  16:10 Test ładowania (niepotrzebny)

  18:30 Bagażnik

  18:50 Opony

  20:50 Zużycie na powrocie

  Elektromobilność to nasza Pasja !

  Doradztwo | Konsultacje | Negocjacje cen | Pomoc w Zakupie Auta.

  Jak wybrać optymalny samochód elektryczny do potrzeb, Testy samochodów elektrycznych.

  Doradztwo przy zakupie samochodu elektrycznego.

  Wspieraj

  https://patronite.pl/napradpopolsce

  Pisz

  NapradpoPolsce@gmail.com

  Subskrybuj

  https://www.youtube.com/napradpoPolsce

  https://www.youtube.com/channel/UCywf

  Użytkuje Testuje więc Polecam

  https://evston.com/pl/

  Dla widzów kanału rabat na hasło: Na Prad z EVSTON (ważna pisownia)

  #NaPrądPoPolsce #SamochodyElektryczne #SkodaCitigoE #ZakopaneTest

 2. Bardzo podoba mi się porównanie odczuć z jazdy elektrykiem do pierwszych emocji z jazdy za młodu!
  Mamy Nissana Leafa od trzech lat, zrobiliśmy nim już 140000km a frajda z jazdy niezmienna! A miało to być auto tylko dla żony…
  Ja do swojego "dizelka" wsiadam za karę i to jest fakt!
  Naszczęście pod koniec października odbieram drugiego elektryka dla siebie!!!
  Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za inspirację do fotowoltaniki, w zeszłym tygodniu podpisałem umowę na montaż i już nie mogę się doczekać ładowania aut ze słońca!!!

 3. Jeżdżę autem elektrycznym od 2 lat, trasa na podhale to fenomen, mercedes Eqc na trasie Krakow – Czorsztyn-Koscielisko-Krakow to zużycie 18,3 kwh/100km auto wazy prawie 3t podobnie mercedes Eqv 22kwh/100km. Z moich doświadczeń wynika ze miarodajny test to porównywanie aut na tej samej trasie w podobnych warunkach temperatury. Uważam to autko za bardzo wygodne i praktyczne ale ciekawe ile pali na plaskim przy 120km/h bo eqc to ok 23kw/100.

 4. Choć bym miał jeździć za dopłatą melexem to i tak wole swoją ryczącą połówkę F1 (tego F1 z lat 90tych czyli napędzanych V10) Nad bałtyk (nie nad zatokę) dolatuje w 2godziny. Ile mnie to kosztuje? Na pewno z 20x więcej niż elektrykiem. Może i jestem "chory" ale zapach szczypiących w oczy spalin z normą w okolicy EURO 0, to jest to co przyprawia mnie o szybsze bice serca. Chciałbym zobaczyć jak te elektryki będą się miały po np 25 latach użytkowania i nastukaniu 500kkm.

 5. A ja posiadam od lutego bliźniaka tj Seata Mii electric (eMii). W okresie jeszcze chłodnym, temperatury w okolicy 0, grzanie przedniej szyby plus ogrzewanie zjadało mi z 17-18, jak się zrobiło ciepłej spada w okolice 12. Można tym jeździć bez tras poniżej 10,a nigdy nie używam Tryby eko ani eko plus. Ostatnie miesiące latem z klimą mam 12.5, ale że mam możliwość darmowego ładowania to nie oszczędzam i jeżdżę dość sprawnie, za każdym razem jak stoję pierwszy na światłach zostawiam spalinowe daleko w tyle. Autostradą jeżdżę do 120 zazwyczaj, później prąd już znika migiem. Ogółem jestem mega zadowolony. Po mieście 300km, trasa szybka ok 180km. Polecam

 6. Pytanie do mądrzejszych. Można się ładować chademo mając przejściówkę na ccs? Tak sobie myślę, że jak ccs zajęty to może wtedy z chademo można się ładować? Istnieje taka przejściówka do VW, czy tylko Tesla tak może?

 7. Witaj, autko fajne, choć maleńkie,. Do miasta super. Czytałem dziś o nowym polskim elektryku Vosco ev2 bodajże. Może udałoby Ci się zrobić pierwsza jazdę tym autkiem. Myślę że byłoby ciekawe porównanie z innymi elektrykami a że jeździłeś najróżniejszymi, miałbyś najlepsze porównanie.

 8. Panie Michale jak w Eniro za mało emocji, to proponuję do niej zamontować hak i ciągnąć przyczepkę 😀 my będziemy testować naszego id4 już niedługo z przyczepka kampingowa 1000dmc🤣

 9. Spalinowca po zakupie trzeba [obecnie dość krótko] docierać, czyli nie cisnąć na maxa.
  A czy nowego elektryka można bezkarnie piłować w drodze powrotnej z salonu do domu i sprawdzać przyspieszenie?

 10. Pomysl sie narodzlił przez widza KRA ->ZAK -> KRA no ciekawe przez kogo?
  Tu musze pochwalic Skoda wkoncu zrobili cos fajnego szkoda ze nie ma chlodzenia ogniw. Jedna za te piniadze wolałbym Hyundaia

Dodaj komentarz

Zadzwoń!