Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Typowy kierowca bmw

Typowy kierowca bmwPoddałem się i dałem szansę agresywnemu passatowi… jemu również się nie udało.

Masz ciekawy film? Napisz do mnie na adres: bandyta.z.kamerka@gmail.com . Możesz wysłać do mnie film przez https://wetransfer.com/?to=bandyta.z.kamerka@gmail.com (nie potrzebujesz tam konta) lub dysk Googla. Możesz do mnie również napisać na facebooku: https://www.facebook.com/dashcambandit – razem wymyślimy co z nim zrobić.

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

21 thoughts on “Typowy kierowca bmw

 1. No. I takie BMW dolatuje na zderzak i 3/4 fachowców będzie pierniczyć, że kierowca z kamerą blokuje lewy… że ruch prawostronny… miał miejsce… mógł puścić BMW. A tu widać jak kierowca BMW wymusza na innych zmiana pasa oraz przychamowanie. Sam nie przestrzega zasad ruchu prawostronnego o ograniczeniu prędkości nie wspomnę, noo i nie ustępuje szybszemu paseratti. Marza mi się odcinkowe pomiary prędkości na wszystkich drogach w Polsce. Bo mandaty są już dotkliwe.

 2. Śmieszy mnie jedna rzecz w tym filmie, mianowicie przeskakujesz na 5 sekund na prawy pas czyli oznacza to że się da ,a w większości filmów jak ktoś Ci siedzi na zderzaku ta w życiu nie zjedziesz na 5 sekund bo to jest za bardzo ryzykowne. Czy to nie jest aby hipokryzja??

 3. Wez go sprobuj wyprzedzic to sie zdziwisz. 5.0 pod maska po prostu jedzie przez Polske I nie ma na niego kozaka czyli odpowiedniego zawodnika. Coooo prawda boli? Mozecie chowac sie tam z silnikami 1.2 czy 1.4

 4. Uwielbiam wysryw kierowców na temat tej konkretnej marki :'D To pokazuje jedynie, jak łatwo wami kontrolować. Gdyby to był seat czy inny opel to tytuł byłby "kierowca blokuje lewy pas" i nagle 3/4 wyświetleń mniej pod filmem. A skoro tak nie lubicie BMW to po co ciągle komentujecie jaka ta marka chujowa a kierowcy dzbany? Skoro wam tak dobrze w daciach i innych sang jang to cieszcie sie jazdą i pomijajcie takie filmiki :'D.
  Jeśli potraficie być chociaż trochę obiektywni to policzcie sobie ile wykroczeń na drogach popełniają inni kierowcy posiadając np francuzy. Bo jeśli robicie jakiekolwiek trasy to zauważycie, że z każdej marki trafi sie dzban co przekracza prędkość w zabudowanym albo wpada pod samochód na podporządkowanej. Jakoś ja nie zauważyłem większej liczby BMW odwalajacych jakieś akcje.

 5. W czym problem? Są dwa wyjścia, podjeżdżasz na odpowiedni bliską odległość włączasz światła drogowe i przeciwmgielne oraz prawy kierunek. 90% kierowców tych upartych zjeżdża.

  Tylko nie migasz, włączasz i walisz po lusterkach. Trzeba być niewidomym żeby się nie wkurwić

  Jeśli nie wyprzedzasz prawym i powoli gościa stopujesz jeśli nie ma dużego ruchu do 50 km/h. I przez najbliższe 2 km Ty nie dajesz mu się wyprzedzić 🙂 Warto jest jednak mieć w miare mocne auto, bo teraz Golfy mają po 300 koni.

 6. To jest nasza mentalność, jadę lewym pasem bo jestem super. Przyklad, jechałem teraz na święta z Niemiec do domu do Polski, autostrada 3 pasmowa, zakaz jazdy dla ciężarówek, prawy pas co jakiś czas auto osobowe, środkowy jakoś jechał lewy prawie stał, ludzie w różny sposób leczą kompleksy

 7. Nie ma co generalizować, równie dobrze, a nawet statystycznie częściej, mogłaby to być Skoda Superb.
  A jeśli chodzi o BMW, to tu 0:12 widać jak inne BMW jedzie sobie grzeczniutko prawym pasem.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!