Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Mercedes GLA 250 4MATIC 2.0 211 KM (AT) - pomiar spalania

Mercedes GLA 250 4MATIC 2.0 211 KM (AT) – pomiar spalania↓↓ Więcej Informacji ↓↓
Nasz pomiar spalania Mercedesa GLA 250 4MATIC z silnikiem 2.0 o mocy 211 KM z automatyczną skrzynią biegów.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Wszystkie filmy o tym modelu – http://www.AutoCentrum.pl/filmy/

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zobacz również:
-Dokładny pomiar przyspieszenia – https://www.youtube.com/watch?v=bYYSJsJC0ec

Testy aut terenowych i crossoverów (Segment I) – https://www.youtube.com/playlist?list=PLk8nX41C7fdhOS247YVcf7vPdatNGAHF7

Testy aut marki Mercedes – https://www.youtube.com/playlist?list=PLk8nX41C7fdhrWh6z83aw3RRDT3PJKxBy

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Subskrybuj nasz kanał, jeśli nie chcesz przegapić najnowszych testów – http://www.youtube.com/user/autocentrumkropkapl?sub_confirmation=1

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Wszystko o Mercedes GLA na AutoCentrum.pl – http://www.autocentrum.pl/mercedes/gla/

Pomiary przyspieszenia i głośności na AutoCentrum.pl – http://www.autocentrum.pl/nasze-pomiary/

Nasza strona – http://www.autocentrum.pl/
Facebook – http://www.facebook.com/AutoCentrumPL
Google+ – http://www.google.com/+autocentrumpl
Twitter – https://twitter.com/AutoCentrumpl

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

9 thoughts on “Mercedes GLA 250 4MATIC 2.0 211 KM (AT) – pomiar spalania

  1. To był zjazd z góry????? Mi po mieście pali 15L a w trasie wyszło 9,2 (180 km przejechane spokojnie, 45 km dynamicznie). Auto kupione nowe z salonu, ma dopiero 5 dni, mam nadzieję, że trochę liczby będą inne po przejechaniu 2 tys km ale póki co to nie mogę uwierzyć w takie wyniki z filmiku

  2. Przy normalnej jeździe po mieście pali 11L
    Dynamiczna jazda po mieście 14-15L
    Raz wlokłem sie jadąc w nocy od świateł do świateł. Raczej mało hamowania mało zakretow, 7.9L prawie wogole nie dodawalem gazu.
    Na trasie 9L

  3. Warto mierzyc spalanie w aucie, ktore ma za sobą przynajmniej 7-8 tysięcy km, a nie w nowym. Ten silnik "250" jest dynamiczny, ale bardzo wrazliwy na pedal gazu. Duza rolę odgrywa szerokość opon jak zauważyłem. Przykładowo, E200 kabriolet 235/235 (184 KM, 300Nm) pali ok 6.5 na trasie, E250 (211 KM, 350Nm) 235/255 pali ok 7.5-8.5 na trasie. Duzo wiecej. Opony, na pewno opony, a nie roznica pomiędzy E200 a E250. Wiec istotne jest jakie miales opony w tym GLA250. Pakiet sport czy AMG? 18 czy 19 cali, szerokość opon? Roznice w spalaniu potrafia byc znaczace.

  4. Spalanie bardzo przyzwoite jak na benzynę turbo. Ale wydaje mi się że osiągnięto to głównie dzięki skrzyni i nadbiegowi. Moje 20 lat starsze BMW 2.0l 150KM pali 1 – 1,5l więcej z tym że przy 120km/h mam 3200obr/min a nie 2100obr/min.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!