Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Test PL Skoda Enyaq 80 iV. W czym jest lepsza od Volkswagena ID.4? Sprawdzamy czeskiego elektryka!

Test PL Skoda Enyaq 80 iV. W czym jest lepsza od Volkswagena ID.4? Sprawdzamy czeskiego elektryka!Na jeden dzień dostaliśmy najnowszego elektryka z czeskiej stajni. Skoda Enyaq iV to auto, które bazuje na rozwiązaniach Volkswagena ID.4. Dostępna będzie z napędem na tylne lub wszystkie koła, a zasięg wersji, którą testowaliśmy, czyli 80 iV to aż 537 km, hmmmmm…. przynajmniej w teorii. To auto ma 204 KM i przyspiesza do setki w 8,5 sekundy. Sprawdziliśmy w czym jest lepsza od niemieckiego kuzyna, czy nadal słynie z praktycznych rozwiązań i czy warto ją kupić. Koniecznie zobaczcie nasz materiał i dajcie suba, żebyśmy mogli nagrywać dla Was kolejne produkcje o ciekawych autach.

Jeżeli podobał Ci się film ZASUBSKRYBUJ kanał AUTOMOTYW będzie nam bardzo miło:)
https://www.youtube.com/c/AutoMotywcom

Więcej filmów znajdziesz na kanale automotyw klikając #Automotyw​​

Jeżeli chcesz być na bieżąco obserwuj nas w Social Media:
https://www.facebook.com/AutoMotywcom-107414314402120
https://www.instagram.com/automotyw_com/

Jesteśmy również na: https://automotyw.com/

Informacje o filmie:
#SkodaEnyaq#Skoda#elektromobilność#Elektryki#AutaNaPrąd#SimplyClever#MladaBoleslav#Volkswagne#ID4#VolkswagenID4#Enyaq80iv

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

5 thoughts on “Test PL Skoda Enyaq 80 iV. W czym jest lepsza od Volkswagena ID.4? Sprawdzamy czeskiego elektryka!

  1. Jezdziłem wczoraj 80tką…dupy nie urywa że tak powiem…jezdzę na co dzień kodiakiem L&K już 2 lata..Pan mnie namawiał żebym zamienił a płaci dobrze bo 160000 za mojego skarba…Nie zamienię bo to nie ta liga…szkoda że kodiaczek to nie ELEKTRYCZEK

Dodaj komentarz

Zadzwoń!