Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Toyota RAV4 Hybrid - odpowiadam na pytania widzów! [ENG SUBS]

Toyota RAV4 Hybrid – odpowiadam na pytania widzów! [ENG SUBS]Są takie samochody, na które „wszyscy” czekają. Nie zawsze je potem kupują, ale szukają wiadomości o nich, filmów z nimi i tak dalej. O Toyotę RAV4 dostałam sporo pytań, i na Instagramie, i w zakładce Społeczność na YouTube. Najwyższy czas na nie odpowiedzieć.

Wolisz coś innego? Dobre ceny na francuskie modele znajdziesz tutaj:

http://bit.ly/32CSoJ9 C4 Cactus
http://bit.ly/2XSfU6o C3 Aircross
http://bit.ly/2LtG7Sh C3

(English subtitles available)

Co u mnie, czym dziś jeżdżę? Oglądaj Stories na https://www.instagram.com/amgidynska/

Inne wideo, które warto obejrzeć:

Honda CRV: https://youtu.be/NA37ysULUbo
BMW X5: https://youtu.be/WIyICM5zGvM
Volvo V60: https://youtu.be/WytvXt4HAgY
Kamery w samochodzie: https://youtu.be/xsFrbEwLD7M
BMW 330i: https://youtu.be/T7r7LuV7ijI

#toyotarav4 #jestpięknie #noniewiem

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

23 thoughts on “Toyota RAV4 Hybrid – odpowiadam na pytania widzów! [ENG SUBS]

 1. Apple carplay i android auto są realizowane za pośrednictwem kabla w Rav4, ew. można użyć przystawki bezprzewodowej z pewnego chińskiego portalu, ale z przystawką to tak na dwa uda, czasem się uda a czasem nie uda i rwie na potęgę.

 2. W naszym nie duzym miescie na ~20 nowych RAV4 jest jedna nowa CRV. Ciekawe, dlaczego tak jest przy tym ze RAVki w wiekszosci hybrydy w bogatych wersjach, a Honda biedna. Ciekawe jest to ze mniej niz rok temu nawet nie wiedzialem o istnieniu nowej Toyoty, a teraz ich jest masa.

 3. jak RAV 4 to tylko w wersji Execution ,ale nawet w tej nie ma regulacji wysokości fotela pasażera, Najbardziej razi wygląd Toyoty RAV4 z tyłu ,wygląda jak jadąca na kołach trumna 🙂

 4. Według danych producenta różnica w cenie spalania paliwa między zwykłym benzyniakiem a hybrydą nie jest wcale taka duża i wynosi raptem 1,5 litra. Mimo wszystko koszt zakupu hybrydy jest większy o prawie 14 tys. złotych. Robiąc rocznie 10 tys. kilometrów łatwo policzyć że ta różnica zwróci się dopiero po 17 latach. Coś mi się wydaje producent robi ludzi w konia.

 5. Jak dla mnie obecna generacja Rav 4, to auto dla ludzi, którzy nuie mają co z pieniędzmi robić.
  Ładne jest ( to fakt), bajerów wszelakich ma multum ( bo wielu z tych bajerów ze względu na przepisy bezpieczeństwa w UE mieć musi i bez tego żadne współczesne auto nie zostanie dopuszczone na publiczne drogi, a tym samym do produkcji.

  Jednak….jak moim zdaniem, to auto już dawno zostało wykastrowane z jakichkolwiek terenowych możliwości, a wjazd na ubitą, gruntową drogę z niewielkim wzniesieniem ( nawet nie z pagórkiem ), nie uznaję za teren, bo po takiej drodze to i nasze ( żony i moje ) 20 letnie saxo nawet da radę przejechać.
  Poza tym…,już sam fakt,ze Rav 4 2 generacji cały czas trzyma cene ( dobre egzemplarze kosztują po około 20 w górę – nawet do prawie 30 tyś złotych, a mówimy tu o autach z rocznika 2000 – 2005, to już mówie wiele samo za siebie.

  Ludzie Ravki kupowali między innymi za jej dzielne ( jak na tego tyou autko ) właściwości terenowe i napęd na 4 "buty".
  Znajomy ma Ravkę z 2005 roku i ani za Chiny, ani za Tajwan jej nie sprzeda. Auto w najbogatrzej ( jak na tamte lata wersji wyposażenia) ma u niego DOŻYWOCIE ( po mimo tego,że to auto nic złego mu nie zrobiło ).

  Osobiście uważam, że Ravka poczawszy od IV generacji ( od około 2012roku ) przestała być sympatyczną terenówką a zaczęła być wozidłem dla nowobogackich bubków. Zreszta…. tendencja ta została już zapoczatkowana od III generacji.
  Swoją droga…. Rav4 III generacji w przyzwoitym, niedojechanym stanie, to poniżej 45- 50 tyś nie ma szans szukać.
  Podejżewam, ze ta nowa wersja Ravki będzi się szybciej starzeć ( między innymi ze wzgledu na masę elektroniki ), niż te modele z przed lat.
  A co do filmu…. Jak dla mnie mocne 5+ za całość.

  Tak z innej beczki…
  Jak myślicie. (pytanie z kategorii "gdyby")???
  Gdyby Citroen wypuścił nową wersję ( po latach podobnie jak zrobił to Fiat ze swoim Tipo) compaktowego Saxo, to ludzie kupili by takie autko ??? I jak myślicie, na ile takie autko mogło by być ( nie mówimy o podstawowej wersji, bo jak kiedyś pani sama wspomniała "golasów" nikt nie kupuje, a od siebeie dodam, że chyba jedynie jak juz to jakieś, a i to poczatkujące na danym rynku małe firmy) wycenione ???

  Pozdrawiam z Nowego Sącza.

 6. Pani Aniu – ciekawy i rzeczowy komentarz. Czy na potrzeby rodziny, na wyjazdy wakacyjne, etc. optowałaby Pani za RAV4 czy Skodą Superb (w tej ostatniej dochodzi wybór benzyna vs diesel)?

 7. mnie się podoba, gdyby nie cena zbyt wysoka jak na moje warunki, prius mnie kosztował mniej, ale póki co wolę hybrydę i w sumie dopóki nie wciska się gazu w podłogę to można jechać i ekonomicznie, jak i w ciszy, niezależnie czy to trasa, czy miasto, ale prezentacja najlepsza

Dodaj komentarz

Zadzwoń!