Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Volkswagen Passat 2020 - test i recenzja - Jest Pięknie za kierownicą [ENG SUBS]

Volkswagen Passat 2020 – test i recenzja – Jest Pięknie za kierownicą [ENG SUBS]Dziś jestem w pięknej Hesji, a to jest nowy Volkswagen Passat. Zapraszam na osiem rzeczy, które trzeba o nim wiedzieć – i jedną bonusową, bo to facelifting ósmej generacji.

Wolisz coś innego? Dobre ceny na francuskie modele znajdziesz tutaj:

http://bit.ly/32CSoJ9 C4 Cactus
http://bit.ly/2XSfU6o C3 Aircross
http://bit.ly/2LtG7Sh C3

(English subtitles available)

Co u mnie, czym dziś jeżdżę? Oglądaj Stories na https://www.instagram.com/amgidynska/

Inne wideo, które warto obejrzeć:

Volkswagen Touareg: https://youtu.be/y5ha2shYe28
Mercedes Benz Klasy B: https://youtu.be/AkLttY77tfU
Peugeot 508: https://youtu.be/DDFI2CrjB4g
Volvo V60: https://youtu.be/WytvXt4HAgY
Kamery cofania: https://youtu.be/xsFrbEwLD7M

#nowyvolkswagenpassat #jestpięknie #TheNewPassat

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

28 thoughts on “Volkswagen Passat 2020 – test i recenzja – Jest Pięknie za kierownicą [ENG SUBS]

 1. Passatem uczyłem się jeździć. Dobry i bardzo użyteczny samochód. Wsiadam i wygodnie przejeżdżam nim długą trasę. W firmowym spalanie ma mniejsze znaczenie, plusem jest możliwość przejechania długiej trasy.
  Pisać o pięknie jazdy Passatem to jednak przegięcie. Użytkowy i użyteczny tak ale z wyglądu nierzucający się w oczy (duża zaleta) popularny samochód.
  Z wad zaskoczyło mnie, że źle mi się wsiada.
  Dla menedżerów wyższego szczebla VW Arteon ale to jak firma oszczędza 🙁

 2. "Kto kupuje passata w benzynie?"Setki klientów pani "redaktor".Co za głupi tekst.No, ale widać niektórzy chodzą z głową w chmurach i są lepsi od innych.Volkswagen to z nazwy "auto dla ludu" stworzony przez Adolfa Hitlera jakby ktoś nie pamiętał z historii.I tak go należy traktować.Nic nie mam przeciwko vw,bo to fajne, przestronne auto.I tylko tyle.

 3. 2:20 "…to jest samochód dla manager-a średniego i wyższego szczebla…" – 🙂 🙂 :). To samochód dla zwykłego niemieckiego Kowalskiego (Schmidt-a) z klasy średniej. Dla manager-a jest Audi, Mercedes, BMW itp., itd – tzw marki klasy premium :). Pozdrawiam

 4. Dlaczego nie mówicie reklamując auto ile kosztuje usługa głosowa bo trzeba ją wykupić by to działało i oczywiście Car-Net bez którego nic nie działa . Krótko mówiąc jak się nie wykupi tych usług u Volkswagena to nic nie będzie działać . Będzie grało radio i oczywiście będzie działać nawigacja samochodowa. ALE NIC POZA TYM .

 5. Nie rozumiem tego w 1,35 s. Cytuję kto kupuje passata w benzynie. Prosiłbym o sprecyzowanie tego, bo mam zamiar kupić z silnikiem benzynowym 1.5 o mocy 150 km. Wiem że jak passat to zawsze TDI ale ja od zawsze mam benzyniaki i teraz też chce mieć. Niech pani mi napisze dlaczego mam nie kupować w benzynie? A tak swoją drogą chętnie bym zobaczył w twojej recenzji passata z silnikiem benzynowym 1.5, 150 km z automatyczną skrzynią biegów. Bardzo mało tego na YouTube .

 6. Jak to mawiają u nas w mieście właściciele Lexus-w chcą kimś zostać natomiast właściciele pasatów już kimś są. Z wyglądu nudny niczym wszystkie Golfy. I taka mała uwaga nie jest to nowy Passat lecz po liftingu.

 7. Na temat We Deliver. Wydsje mi sie ze jednak wiekszosc ludzi bedzie parkowac tym Paskiem garazu w domu. Wiec nijak kurier nie wejdzie na posesje. Dwa. Samochod brzydki, podobaja mi sie jedynie felgi. Wiem, wiem. Pewnie obrazilem kolejnego Janusza no bo jak Passeratti moze byc brzydkie. Po trzecie i najwazniejsze: jak pasek to tylko w gnoju

 8. Za 15 lat i 300 tys km bedzie sie u nas sprzedawal jak świeże bułeczki 😉 A tak poważnie znajomy był ostatnio w okolicach Białegostoku….tam podobno 80% aut to Paserati….oczywiscie B5 i oczywiscie w tedeiku 😉

 9. To jest samochód z myślą o rynku amerykańskim, do bólu uniwersalny i funkcjonalny, relatywnie niedrogi …już go "lubię". W tej wersji (fotele), i 50 km na koszt biura – marzenie. Napis jak Phaeton. Sedan nie będzie tak funkcjonalny, ale chyba jest bardziej urodziwy. O ile nadarzy się okazja, będę korzystał z systemu komunikacji głosowej. Inne silniki, osiągi/spalanie.

 10. Dla mnie te różne bzdurne dodatkowe" funkcje" nowych samochodów to porażka. Producenci juz nie wiedzą co pakować do aut żeby tylko to sprzedać. A poza tym to tylko zwykły poprawny do bólu passat bez och i ach

Dodaj komentarz

Zadzwoń!