Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
TESTUJEMY AMERYKAŃSKI PICKUP !

TESTUJEMY AMERYKAŃSKI PICKUP !#AMERYKA #MOTORYZACJA #PICKUP

Witajcie w kolejnej odsłonie naszych samochodowych testów na amerykańskim rynku. Tym razem, trochę z powodu potrzeby jaka zaistniała, na warsztat wjechał Ford F-150, czyli mówiąc powszechnie pickup 🙂

w USA mówi się, że pickupy to najbardziej kompletne auta rodzinne – postanowiliśmy przekonać się o tym wyruszając do Charlotte na małę zakupy do znanego wszystkim sklepu meblowego.

Sprawdźcie jakie mamy wrażenia po przygodzie z tym samochodem. Jeżeli podoba Wam się materiał, zostawcie ślad po sobie i subskrybujcie nasz kanał – to nam bardzo pomoże w rozwoju 🙂

American Stories w Internecie:

BLOG: https://www.americanstories.pl/
INSTA: https://www.instagram.com/americanstoriespl/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/AmericanStoriesPL/

Wszystkiego dobrego!

#ameryka #zyciewusa #samochody

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

4 thoughts on “TESTUJEMY AMERYKAŃSKI PICKUP !

  1. Fajny filmik, co do paki to widocznie wynajeliście z najmniejszą/ najkrótszą. Przy zakupie wybiera się długość paki i są takie co wasza kanapa weszła by spokojnie 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!