Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Jak wybrać zimowy płyn do spryskiwaczy?

Jak wybrać zimowy płyn do spryskiwaczy?Zimą, gdy widoczność na drodze jest dużo bardziej ograniczona, dobór odpowiedniego płynu do spryskiwaczy jest niezwykle istotny. Sprawdziliśmy na co zwrócić uwagę kupując zimowy płyn do spryskiwaczy i czy faktycznie ten najdroższy zawsze będzie najlepszy.

Jeśli macie pytania, uwagi, pomysły – piszcie w komentarzach 🙂
Eksperci TUV Rheinland Polska z chęcią odpowiedzą na Wasze wiadomości.

Regulamin konkursu – https://tiny.pl/g3mfv

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

10 thoughts on “Jak wybrać zimowy płyn do spryskiwaczy?

  1. Ostatnio jest moda na koncentraty i kapsułki dzięki, którym można zrobić płyn do spryskiwaczy. Tzn bardziej letni niż zimowy, ale może taki test byście mogli kiedyś wykonać. Znajomy zachwala kapsułki ale ja raczej jestem sceptycznie nastawiony bo obawiam się iż jego resztki mogą osadzać w układzie.

  2. Ciecz przechłodzona ciało istniejące w stanie ciekłym poniżej temperatury krzepnięcia. Płyn przechodzący przez jego standardowy punkt zamarzania krystalizuje na powierzchni kryształu lub na zarodku krystalizacji, wokół którego może powstać struktura krystaliczna tworząca ciało stałe.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!