Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Skoda Kodiaq 2.0 TSI TEST PL + ENG subtitles: motocaina.pl / kasiafrendl.pl

Skoda Kodiaq 2.0 TSI TEST PL + ENG subtitles: motocaina.pl / kasiafrendl.plSkoda Kodiaq wydaje się wyjątkowo interesującym autem – ale jak się prowadzi? Sprawdza Kasia Frendl z motocaina.pl

Cały test przeczytasz tu:
https://www.motocaina.pl/artykul/test-skoda-kodiaq-24777.html

Chcesz być ze mną „na bieżąco”? Zapraszam na moje Insta! https://www.instagram.com/kasiafrendl.pl/

albo FB: https://www.facebook.com/kasiafrendl

bluza: MINI, makijaż: Givenchy, dżinsy: G-Star

Śledź Motocaina.pl na: You Tube:
https://www.youtube.com/user/motocaina

Facebook:
https://www.facebook.com/motocaina

Instagram:
https://www.instagram.com/motocaina/

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

7 thoughts on “Skoda Kodiaq 2.0 TSI TEST PL + ENG subtitles: motocaina.pl / kasiafrendl.pl

  1. Test 2metrowca, mam 1.70???… Katarzyno, do autocentrum troche brakuje, ale dajesz rade sama lepiej niz myslisz, wiec zero kompleksow i rob SWOJE testy, bo nawet statystyczny Janusz moze sie cos naumiec od Ciebie… albo nauczyc, czy cos takiego :/

Dodaj komentarz

Zadzwoń!