Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
#TEST Volkswagen T-Cross Style 1.5 TSI 150 KM 7DSG

#TEST Volkswagen T-Cross Style 1.5 TSI 150 KM 7DSGVolkswagen T-Cross z silnikiem benzynowym 1.5-litrowym o mocy 150 KM i momencie 250 Nm współpracującym z zautomatyzowaną, dwusprzęgłową skrzynią 7-przełożeniową DSG. Zadziwiająco oszczędny SUV w trasie i dość łakomy na paliwo w mieście. W sumie spalanie wychodzi na przyzwoitym poziomie. Jakim? Sami zobaczcie 😉

Praktyczna opcja to przesuwana tylna kanapa. Szybko można powiększyć bagażnik o 14 cm. Można też regulować ilość miejsca na nogi pasażerów z tyłu i wielkość bagażnika. Wówczas pojemność bagażnika zmienia się z 370 do 455 l. PO złożeniu oparć tylnego rzędu mamy do dyspozycji 1281 l. Dodatkowo można na płask położyć też oparcie fotela z przodu, co pozwala przewieźć długie przedmioty.

Zapraszam też na moje konta na FB i istagramie – codziennie nowe zdjęcia klasyków:

https://www.facebook.com/classiccaroldtimer
i
https://www.instagram.com/classic_car_oldtimer/

oraz zdjęcia samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych

https://www.instagram.com/test_truckandvan/

#VW #TCROSS #RLINE @VolkswagenPolska #MiejskiSUV #Crossover #womenincar #drivetest

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

11 thoughts on “#TEST Volkswagen T-Cross Style 1.5 TSI 150 KM 7DSG

  1. Wieso fährst Du bei einer 3-spurigen Autobahn in der Mitte,wenn die rechte Spur doch frei ist???
    Ok,ist nicht in Deutschland,denn hier in Deutschland ist rechtsfahrgebot,man kann bei und eine Strafe bekommen,wenn man ständig in der Mitte fährt,wenn es doch rechts frei ist!

  2. Jedna uwaga – dostępna w T-Crossie DSG to nie skrzynia zautomatyzowana, tylko pełnoprawna, zwykła automatyczna dwusprzęgłowa. Zautomatyzowane przekładnie to te tanie zamienniki automatów z robocikiem sterującym zmianą biegów, które montowane są w hatchbackach segmentu A i na samą myśl o nich pojawiają się ciarki odrzucenia 🙂

  3. Fajna zabaweczka. Szkoda, że z tym silnikiem i wyposażeniem, za worek złota:) Są tańsze alternatywy z identycznym wyposażeniem i większymi bagażnikami – albo paskudna Dacia za pół ceny takiego T-Crossa…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!