Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Auto za milion złotych - co wybierasz? | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TV

Auto za milion złotych – co wybierasz? | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TVMilion złotych to kwota, która większości z nas wydaje się niewyobrażalnie wielka. Każdemu jednak, zdarza się wejść na OTOMOTO i pomarzyć o drogich i nieosiągalnych modelach. Jaki samochód można kupić dysponując taką kwotą? Zapraszamy na kolejny Przegląd Ogłoszeń!

4:35 Ferrari 458 Italia
7:47 Lamborghini Diablo
9:18 Mercedes AMG GT R
12:02 Porsche Taycan
14:59 BMW M760LI

🚘 Znajdź omawiane modele na OTOMOTO: http://bit.ly/otomoto_auto_1mln

💲 Jak sfinansować zakup auta w OTOMOTO? http://bit.ly/61_otomoto_finansowanie

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: http://bit.ly/61_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: http://bit.ly/61_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#autozamilion #przegladogloszen #otomoto

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

35 thoughts on “Auto za milion złotych – co wybierasz? | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TV

  1. Co do automatycznych skrzyni biegów. Kupiłem Hondę Accord VIII z 2009 w 2019 roku więc akurat 10 letnie. Skrzynia nie jest najszybsza ale jeżdżę bezproblemowo. Oleju jeszcze nie wymienialem. Zrobiłem ok 16k km

  2. Auto za milion? -> Proste dla mnie pytanie: Czarne Lamborghini Aventador LP700-4. No jeszcze ze 100.000 zł na paliwko by się przydało i mógłbym nim jeździć dożywotnio (a większego auta mi nie trzeba). W sumie pytanie czy czasem nie podbiłem Wam statystyk w 2019, bo swego czasu to pieczołowicie przeszukiwałem Aventadora na Otomoto, a także popularny serwis zagraniczny, w tym wyliczyłem polską akcyzę (dla ciekawych w przybliżeniu w zależności od ceny akcyza to 300.000zł) :DD

    kWh to jednostka energii akumulatora (a jego pojemność to Ah), a nie moc silników elektrycznych… Więc na przyszłość pamiętajcie. Moc to moc i nie ważne z czego uzyskana, podawana zawsze w kW, KM lub HP. 761KM w przypadku silników elektrycznych to moc chwilowa (do 10/20 sekund), bo mogą być przeciążane. Standardowa ciągła moc maksymalna to 571 KM czy coś koło tego (dane Porsche).

  3. Po pierwsze nie wymienienie 911 Turbo S w tym gronie to grzech. Po drugie taycan nie jest najlepiej sprzedającym się modem Porsche tylko w tym raporcie ktoś uznał Cayenna i Cayenna coupe jako osobne modele🤦‍♂️

  4. Mając już ten hipotetyczny milion w kieszeni tylko na samochód w życiu bym nawet nie pomyślał o samochodach jak BMW, Porsche czy Audi. Szukałbym czegoś nietuzinkowego, klasycznego, co byłoby faktycznie jedno jedyne na drodze i prawdopodobieństwo zobaczenia tego znowu gdzieś indziej byłoby prawie zerowe. Czegoś, obok czego cham z BMW czy karyna z Mercedesa nawet nigdy nie stała. Celowałbym w jakiegoś amerykańskiego oldsmobila z USA z lat 70, odrestaurowanego do najmniejszej śrubki tak jak to było dawniej w programach Chip Foose. Ale to Ferrari bardzo piękne i gdybym miał wybrać coś z listy to absolutnie byłoby to. BMW, Audi czy Mercedesy zostawmy magnatom polskiej przedsiębiorczości drobnego płazu i jako leasing dla blond właścicielek salonów kosmetycznych na prowincji 😛

  5. Po tym, jak niedawno po projekcji w telewizji filmu o Jamesie Bondzie "Goldfinger" spojrzałem, ile trzeba wydać na Astona Martina DB5 w kolekcjonerskim stanie… Jakoś nie umiem wybrać z tej listy nic ciekawego 😀

Dodaj komentarz

Zadzwoń!