Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Test Audi Q5 2.0 TFSI w Szwajcarii PL & ENG subtitles

Test Audi Q5 2.0 TFSI w Szwajcarii PL & ENG subtitlesPonad trzy i pół tysiąca kilometrów drogi, niemiecka autostrada, szwajcarskie przełęcze i niesamowite widoki – tym razem Kasia testuje Audi Q5 podczas 7-dniowej podróży po Szwajcarii.

Chcesz być ze mną „na bieżąco”? Zapraszam na moje Insta! https://www.instagram.com/kasiafrendl.pl/

albo FB: https://www.facebook.com/kasiafrendl

Śledź Motocaina.pl na: You Tube:
https://www.youtube.com/user/motocaina

Facebook:
https://www.facebook.com/motocaina

Instagram:
https://www.instagram.com/motocaina/

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

4 thoughts on “Test Audi Q5 2.0 TFSI w Szwajcarii PL & ENG subtitles

  1. Bujam się takim od pół roku i nieustannie jestem pod wrażeniem i jakości i możliwości tego auta. Czy po bezdrożach, czy na autostradzie jeździ się świetnie. Mimo wszystko, podróż z Polski do Edynburga i z powrotem była niezłym wyzwaniem. Nie jest to jednak limuzyna, mimo niezłego komfortu. Mam pneumatyczne zawieszenie ale podróż z Polski do Calais "na raz" kosztowała mnie trochę zdrowia. Lane Assist raz się włącza, raz wyłącza. Jakoś nie mam do niego zaufania, choć muszę przyznać, że na autostradzie to się praktycznie nie zdarza. Trzeba jednak pamiętać o zużyciu paliwa. Powyżej tych 160 zbiornik robi się dziwnie mały. Poza tym fajna recenzja i fajna dziewczyna. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!