Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Skoda Superb Combi 2.0 TDI 190 KM (MT) - pomiar spalania

Skoda Superb Combi 2.0 TDI 190 KM (MT) – pomiar spalania↓↓ Więcej Informacji ↓↓
Nasz pomiar spalania w modelu Skoda Superb Combi z silnikiem 2.0 TDI o mocy 190 KM z manualną skrzynią biegów.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Wszystko o Skoda Superb w jednym miejscu – http://www.autocentrum.pl/nowa-skoda-superb/

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zobacz również:
-Dokładny pomiar przyspieszenia – https://www.youtube.com/watch?v=cFsRAPTv8fc

Testy aut klasy średniej (Segment D) – https://www.youtube.com/playlist?list=PLk8nX41C7fdhb5EEKqDzp-5UbSIVqpX3x

Testy aut marki Skoda – https://www.youtube.com/playlist?list=PLk8nX41C7fdiqmyMXfk7orly2BlWHqJWT

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Subskrybuj nasz kanał, jeśli nie chcesz przegapić najnowszych testów – http://www.youtube.com/user/autocentrumkropkapl?sub_confirmation=1

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Wszystko o Skoda Superb na AutoCentrum.pl – http://www.autocentrum.pl/skoda/superb/

Pomiary przyspieszenia i głośności na AutoCentrum.pl – http://www.autocentrum.pl/nasze-pomiary/

Nasza strona – http://www.autocentrum.pl/
Facebook – http://www.facebook.com/AutoCentrumPL
Google+ – http://www.google.com/+autocentrumpl
Twitter – https://twitter.com/AutoCentrumpl

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

20 thoughts on “Skoda Superb Combi 2.0 TDI 190 KM (MT) – pomiar spalania

 1. Totalnie nie czaje sposobu waszego pomiaru… Superb 2.0 TDi pali sporo mniej od Karoqa 2.0 TDI I nie wiele mniej od Touarega 3.0 TDI. Macie zawsze te same trasy do testu i warunki? Nie chce mi się wierzyć że w dynamicznej jeździe po mieście spała 9,5, a Karoq 14 i to jest nawet więcej niż Touareg 3.0 TDI…

 2. Zachar, a może ustandaryzować pomiary spalania – przy 90,120 oraz 140? Przykładowo dla Superba 1,4TSI nie ma pomiaru przy 120, z kolei dla 2,0 TDI brak pomiaru przy 140 (tłok na autostradzie). Efekt jest taki, że nie mamy żadnej wspólnej prędkości autostradowej do porównania…

 3. To ich spalanie to takie prawdziwe jak i normy spalin. Niedługo, to 1,2 będą palić przy 90 km/h. By się nie wygłupiali z tym ich komputerem pokładowym. Większość aut pali ok 6 litrów przy mniejszej mocy, a tu 4.0. Normalnie technologia z Marsa. Śmieszni są.

 4. te wspaniałe wyniki niskiego spalania skończą się po akcji naprawczej vw group, zaczną się zapchane dpf , popalone turbiny, zapchane filtry, wtryski itp. itd, ………game over , sam jestem użytkownikiem vw sharan 2011 rok 2.0 tdi 140km- i na żadną akcję naprawcza mnbie nie zaciagna

 5. Mocniej o 20 Km względem poprzednika ale spalanie nadal niskie 🙂 ( tak tak czekam na ekspertów tylko pokroju Pana mardera który mi powie że mimo iz jeżdżę na co dzień takim samochodem gówno wiem w temacie) Ale jakby ktos chcial normalnie podysklutowac jestem otwarty na wszelakie konwersacje 🙂

 6. Na przestrzeni kilkudziesięciu lat udało sie obnizyc spalanie do ok 200g paliwa na 1kwh ,poprzez zastosowanie commonrail lub pompowtryskiwaczy, zadna rewelacja, co to oznacza ze jezdząc starym autem na pompie kilkanascie % wiecej nam spali a jezeli chcemy zeby tyle samo to powinnismy obnizyc ciezar auta o kilkadziesiat kg.

 7. Spalanie przy 120 km/h arytmetycznie (z samego wzrostu obrotów silnika, pomijając opory powietrza) powinno wyjść 5,3 l/100 km. A tu mamy wynik świadczący o DUŻO wyższej sprawności energetycznej tego silnika przy 2000 obr/min, w porównaniu do 1500 obr/min.

 8. 4L/100km przy takich obrotach, stałej prędkości to żaden wyczyn
  4.7L/100km jeszcze jako tako ujdzie…
  ale 5.2L/100km "spokojna jazda po mieście"to żart prowadzącego:)
  Kupuję tą skodę ale po podpisaniu umowy z redaktorem, że przekazuje mi swój cały majątek w przypadku odchyłki większej niż niech stracę … 0.5L/km,
  Jest szansa, że się zgodzi?:)

Dodaj komentarz

Zadzwoń!