Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Jak założyć wyciągarkę w terenówce - Poradnik Off-Road

Jak założyć wyciągarkę w terenówce – Poradnik Off-RoadFilm instruktażowy.
Zobaczcie jak krok po kroku założyć samemu wyciągarkę w samochodzie terenowym. Na warsztat wzięliśmy Opla Frontere B i zamontowaliśmy w nim wyciągarkę ESCAPE EVO 12000 LBS na płycie od Bloodsuckin Fabrication. Cała operacja trwała 4 dni i zakończyła się sukcesem.

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

16 thoughts on “Jak założyć wyciągarkę w terenówce – Poradnik Off-Road

  1. Witam. Czy bez rejestracji na forum znajdę namiary na człowieka od którego nabyłeś płytę. Też przymierzam się do montażu wyciągarki a oglądając Twój filmik raczej podejmę się sam próby zamontowania. Pozdrawiam z ok. W-wy

  2. Jak to wygląda w kwestii przepisów, przeglądów technicznych itp. Rolki wyglądają poza zderzak – czy wyjeżdżając na czarne demontujesz je? Omówienie tematu fajne – tak trzymać!

    Pozdrawiam!

  3. Widać solidna robota tylko jedna uwaga wyłącznik prądu do wyciągarki nie powinien być sprzodu auta w razie zacięcia się wyciągarki ciekawe kto będzie chętny stanąć między drzewem a zderzakiem (;
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!