Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Szybki, precyzyjny i z tylnym napędem. Czy godnie zastępuje F82? Test PL BMW M4 Competition

Szybki, precyzyjny i z tylnym napędem. Czy godnie zastępuje F82? Test PL BMW M4 CompetitionLitera „M” od kilkudziesięciu lat rozpala emocje nie tylko fanów BMW. BMW M4 wyewoluowało z BMW M3 w 2014 roku. M3 pozostało 4-drzwiowym sedanem, a M4 przejęło rolę tego odrobinę bardziej szalonego auta, przeznaczonego dla odrobinę innego, pewnie młodszego klienta. Dziś prezentujemy najnowsze wcielenie M4 w najmocniejszej aktualnie wersji Competition. Oznacza to napęd na tył i 510 KM. Dodatkowo testowane przez nas auto otrzymało szereg dodatków M Performance, dzięki czemu wygląda bardzo bojowo, choć pewnie dla niektórych taka ilość karbonowych lotek, spojlerów i innych dodatków może być przytłaczająca.

Jeżeli podobał Ci się film ZASUBSKRYBUJ kanał AUTOMOTYW będzie nam bardzo miło:)
https://www.youtube.com/c/AutoMotywcom

Więcej filmów znajdziesz na kanale automotyw klikając #Automotyw​​​

Jeżeli chcesz być na bieżąco obserwuj nas w Social Media:
https://www.facebook.com/AutoMotywcom…
https://www.instagram.com/automotyw_com/

Jesteśmy również na: https://automotyw.com/​​

Informacje o filmie:
#BMWM4Competition#BMWMPower#MPerformance#BMWM3#BMWM3E30#BabyShark#Bawaria#SportCars#TrackDay#CarForTrack#Automotyw#LukaszWalkiewicz#BMWE92#BMWG80#TwinPower#MDriver#Competition#Carbon#HighPerformance#BMWM4Test#F82

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

4 thoughts on “Szybki, precyzyjny i z tylnym napędem. Czy godnie zastępuje F82? Test PL BMW M4 Competition

Dodaj komentarz

Zadzwoń!