Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Motogo Porsche 911 Carrera 4S zwinna jak baletnica, droga jak diabli Dagmara Kowalska Mateusz Wróbel

Motogo Porsche 911 Carrera 4S zwinna jak baletnica, droga jak diabli Dagmara Kowalska Mateusz Wróbel☝🏻 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ – https://bit.ly/3aOhAAh
👍🏻 JEŻELI PODOBAŁ CI SIĘ NASZ FILM, ZOSTAW ŁAPKĘ W GÓRĘ I KOMENTARZ
👉🏻 ZAZNACZ DZWONECZEK 🔔 obok przycisku subskrypcji, a zawsze otrzymasz powiadomienia!

Porsche 911 Carrera 4S zwinna jak baletnica, drogi jak cholera – baletowy TEST
Dagmara Kowalska, Mateusz Wróbel
MotoGo

Ósma generacja kultowej 911 zaskakuje zwinnością, charakterem i nawiązaniem do tradycji. 6-cylindrowy, 3-litrowy silnik biturbo, 8 biegowy automat PDK z napędem na cztery koła wyrywa spod sexy maszyny 450 KM, które trudno utrzymać w ryzach… jeśli tylko w Waszych żyłach zamiast krwi płynie benzyna. Na pierwszy rzut oka, Porsche 911 Carrera 4S przypomina dostojną niemiecką damę, która po wejściu na wysokie obroty wystawia sportowe pazurki. Do setki rozpędza się w 3,6 sek.

Zanim napiszemy ile to cudo kosztuje, dla złagodzenia objawów zawału dodamy: Niemiecki gigant dorzuca do bazowej wersji spojler wysuwany automatycznie, przycisk sport do aktywacji dynamicznego ustawienia silnika i skrzyni biegów, ledowe światła.

W wersji podstawowej kosztuje 641 000 zł. Łykacie na śniadanie popijając kawą? Pobawcie się konfiguratorem, dostaniecie czkawki. Może się okazać, że baza wersja to bieda wersja. Za dodatki trzeba wkleić konkretne euro +

Fotele : 20 tys +
Indywidualny kolor nadwozia 45 tys. +
Kolor nadwozia testowanego auta: Lava Orange 13 900 tysięcy +
Pakiet Sport Design: w tym sportowe zderzaki, listwy progowe typu sztos 20 tys. +
Skórzane wykończenie 77 tys. +
Hamulce ceramiczno-kompozytowe 50 tys. +
System PDCC dla bezpieczeństwa 16 tys. +
Asystent parkowania z kamerami 8 tys. +
Asystent jazdy nocnej 11 990 tys. +
Najwyższej jakości nagłośnienie Burmester 3D High-End 23 689 zł.

Porsche 911 – to samochód marzeń. Dobra, ale …. Czy da się zjeść ciastko i mieć ciastko? Obejrzyjcie nasz test. Na kanał z 3,6 sek. do setki wjechał nowy odcinek z Porsche 911 Carrera 4 S, Anetą Wirą-Ostaszyk tancerką Baletu Narodowego w rolach głównych. Co je łączy?

Zapraszamy.

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

4 thoughts on “Motogo Porsche 911 Carrera 4S zwinna jak baletnica, droga jak diabli Dagmara Kowalska Mateusz Wróbel

Dodaj komentarz

Zadzwoń!