Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Używane Audi A3  2004 1.6, video prezentacja

Używane Audi A3 2004 1.6, video prezentacjaAuto START Test. Video prezentacja Audi A3
Zapraszam do oglądania komentowania oraz subskrypcji mojego kanału.
Chcesz wspomóc kolejny projekt :
PayPal : verso79r@wp
Auto start Test :
https://www.autostarttest.co.uk/
Facebook:
https://www.facebook.com/autostarttest/
Instagram:
https://www.instagram.com/auto_start_test/

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

12 thoughts on “Używane Audi A3 2004 1.6, video prezentacja

  1. Ogólnie pierwszy raz oglądałem prezentację od tego pana i nie podoba mi się, to że mu się nie podoba podświetlenie to niech Skodę weźmie z zielonym podświetleniem, do prezentacji wziął najuboższa wersję i do tego Angol. I się dziwi że fotel nie trzyma na boki, nie ma co ukrywać że samochód ma swoje lata i tak do dziś wygląda ok, w pracy jeżdżę najnowszym golfem, polo i Jetta z 15r. I powiem że są gorsze niż żony a3 sportback oraz moja a4 b6. Pozdrawiam

  2. obejrzałem wszystkie twoje prezentacje, muszę przyznać że z każdym samochodrm widać ogromny postęp, widać że podchodzisz poważnie do tego co robisz. Zainwestuj w reklamę bo ilość subskrypcji rozczarowuje.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!