Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Mercedes GLE Coupé (2020) - test, prezentacja, jazda próbna

Mercedes GLE Coupé (2020) – test, prezentacja, jazda próbnahttps://bit.ly/OfertaWrobel
Ponieważ GLE Coupé jest stworzony do tego, aby przekraczać własne granice i podbijać każdy zakątek świata. Dzięki zwracającej uwagę sportowej stylizacji, rewolucyjnemu kokpitowi oraz całkowicie aktywnemu zawieszeniu, który wyznacza standardy w swojej klasie.
Zapraszamy na prezentację oraz jazdę próbną najnowszym GLE Coupé.

#Mercedes #GLECoupe #prezentacja

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

13 thoughts on “Mercedes GLE Coupé (2020) – test, prezentacja, jazda próbna

  1. Prezentacje samochodowe i testy powinni jednak robić faceci. Sympatyczna dziewczyna, ale damski głos do mnie nie trafia. Miałem problem żeby do końca to obejrzeć. Trochę to tak, jakby Janek Himilsbach był produkt managerem w L'orealu i robił pokazy kremów do rąk i twarzy….No i to, że w prezentacji tego pięknego auta brakowało totalnie emocji. Tekst przeczytany z kartki jak ogłoszenie o upadłości konsumenckiej.

  2. Taka uwaga. To że progi boczne ułatwiają wejście do auta osoba niskim nie przyczynia się w cale do komfortowego wyjścia z pojazdu. Proszę zaparkować na ciasnym miejscu i wyjść z pojazdu o brudzeniu spodni za każdym razem nie wspomnę

Dodaj komentarz

Zadzwoń!