Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Skoda Fabia 1.0 MPI 60 KM LPG, 2015 [PL/ENG] - test AutoCentrum.pl #193

Skoda Fabia 1.0 MPI 60 KM LPG, 2015 [PL/ENG] – test AutoCentrum.pl #193↓↓ Więcej Informacji ↓↓
Skoda Fabia już kilkukrotnie była w naszej redakcji, ale tym razem pojawiła się paradoksalnie najciekawsza odmiana z… najsłabszym silnikiem oraz instalacją LPG. Jak takie auto sprawdzi się w codziennej eksploatacji?

Zobacz również inne testy aut marki Skoda – https://www.youtube.com/playlist?list=PLk8nX41C7fdiqmyMXfk7orly2BlWHqJWT

Inne testy aut małych (Segment B) – https://www.youtube.com/playlist?list=PLk8nX41C7fdhAK0ByL3V4ybuN2ODFvhvk

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Subskrybuj nasz kanał, jeśli nie chcesz przegapić najnowszych testów – http://www.youtube.com/user/autocentrumkropkapl?sub_confirmation=1

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Wszystko o Skoda Fabia na AutoCentrum.pl – http://www.autocentrum.pl/skoda/fabia/

Pomiary przyspieszenia i głośności na AutoCentrum.pl – http://www.autocentrum.pl/nasze-pomiary/

Nasza strona – http://www.autocentrum.pl/
Facebook – http://www.facebook.com/AutoCentrumPL
Google+ – http://www.google.com/+autocentrumpl
Twitter – https://twitter.com/AutoCentrumpl

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

37 thoughts on “Skoda Fabia 1.0 MPI 60 KM LPG, 2015 [PL/ENG] – test AutoCentrum.pl #193

 1. Jeżdżę tym służbowo – 60 kucy z LPG Landi Renzo. Do jazdy miejskiej suuper, poza miastem trzeba niższe biegi nieco przytrzymać. Jest cicho, sympatycznie, dynamika akceptowalna. Jeśli auto jest puste – spokojnie daje radę. Nie męczy. Zamiana floty z Ibizy 75 kM z LPG, na Fabię z 60 kM z LPG biorąc pod uwagę komfort, wygląd wnętrza i jego funkcjonalność bez porównania na plus.

 2. Te polecane 75 koni za dużo nie daje w stosunku do wariantu 60 konnego ponieważ oba mają i tak ten sam moment obrotowy. No chyba że ktoś liczy na rozwinięcie większej o kilka kilometrów prędkości. Wg mnie lepiej zainwestować te 2 tys w dodatkowe wyposażenie.

 3. Dzień dobry. Poważnie zastanawiam się nad kupnem tego auta, dokładnie tego modelu. Proszę o wypowiedź użytkowników tego auta. Mam na myśli bezawaryjnosc i koszty utrzymania. Dziękuję

 4. W piatek odebrałem identyczną nówkę sztukę od mojego pracodawcy, na szczęście jest to wersja 75km wiec nie jest tak źle. Zobaczymy jak sie spisze jako auto przedstawiciela:-)

 5. przepraszam ale po grzyba wozić zapasowe i to pełnowymiarowe koło? Ile razy w życiu przydażyło się Wam złapać kapcia na trasie? Na trasie mówię nie po mieście, gdzie zawsze znajdzie się blisko wulkanizator lub kolega z pomocą. A nawet i na trasie zestaw naprawczy = więcej miejsca w bagażniku oraz lżejsze auto. Jak dla mnie TYLKO zestaw naprawczy szczególnie w małych autach.

 6. Zachar z jednej strony ciekawy test, zresztą jak większość Twoich testów. Cieszę się, że pokazałeś jak wygląda rzeczywista dynamika tego silnika na LPG Z drugiej strony jak sądzisz, po co ludzie chcą kupić auto zasilane LPG? No właśnie, żeby oszczędzać. A co trzeba wiedzieć żeby oszczędzać? Ano trzeba wiedzieć ile takie cudo pali gazu. A co trzeba zrobić żeby wiedzieć ile to pali? Aaaa trzeba to zmierzyć. A kto powinien zmierzyć? Noooo Zachar powinien to zmierzyć i nam powiedzieć! A czy Zachar zmierzył??? 🙁 Szczęśliwego nowego roku dla Zachara i AutoCentrum.pl. Może uda się w przyszłości nadrobić to niedociągnięcie?

 7. Mam takie auto służbowe i jest taki plus tego silniczka ze ma bardzo długie prZelozenia i można śmiało jechać na 3-ce 120 km/h i wcale głośno nie jest i zostaje w zapasie troszeczkę mocy, ostatnio odbyłem nim trasę ok 800 km w 5 osób plus średnie bagaże i wszyscy byli zdziwieni ze daje radę i jeszcze od czasu do czasu na krajówce kogoś wyprzedził, na autostradzie bez problemu i przyjemnie sie jedzie 140 km/h i na trasie krakow-rzeszow-krakow nie trzeba specjalnie za często redukować, nie jest to na pewno auto szybkie ale po prostu daje radę, a dodam tylko ze robię duże przebiegi ok50 tys rocznie i jeżdzę rownież kilka razy w miesiącu dosyć mocnymi autami z roznego segmentu wiec pojęcie jakies mam. Pozdrawiam
  p.S wg mnie duży szacun dla konstruktorów tego silnika bo ok15-20 zł za takie fajnie przejechane 100 km to rewelacja

 8. Samochód idealny na codzienne dojazdy do pracy. Wiem bo mam identyczny model. Mocy oczywiście brakuję, ale na wyprzedzanie TIR-ów wystarcza. Najlepszą sprawą jest spalanie które wynosi średnio 6,3 l LPG na 100 km. Benzyny wg komputera pali średnio 4,9 l na 100 km. Na nasze drogi gdzie można maksymalnie pojechać 100 km/h samochód jak najbardziej wystarcza, na autostradę już mniej, bo powyżej 130 spala samą tylko benzynę i to dużo.

 9. zasieg wcale nie jest duży. Nikt nie wyjeżdża gazu a potem benzyne, jak sie konczy gaz to sie szuka stacji lpg. nie wiem czemu łaczy sie w całośc jako jeden zasięg.

 10. W Australii można kupić Forda Falcona EcoLpi z silnikiem 4.0 Rzędowe 6 cylindrów o mocy 270km zasilane gazem w fazie ciekłej i nikogo takie połączenie nie dziwi.Kierowcy bez większych napraw pokonują 500kkm ciesząc się osiągami , dźwiękiem ,zakresem obrotów , brakiem wibracji oraz niskimi kosztami.W Europie takie samochody nie istnieją a jak już jest jakiś gazowiec to tylko taka typowa bida jak ta Fabia.Pytam się why…

 11. SZYBKIE ZE STROMEJ GÓRKI ha ha ha dooobry tekst!;)  mnie to auto b.podoba się i uważam , że bdb wycenione;jasne!mogłoby kosztować mniej,jak wszystkie:) Nie zawsze kupuje się auto ze wzgl.na przyśpieszenie,większość w PL kupuje ze wzgl.na oszczędną jazdę.

 12. Podstawowe pytanie. Kiedy wreszcie fabryczne instalacje LPG będą tam montowane jak w Oplu gdzie wstakźnik poziomu paliwa po przełączeniu się na PLG pokazuje poziom LPG a przełącznik gazu jest wśród fabrycznych przycisków jak np.podgrzewanie tylnej szyby? Nie wspomnę już o tym, że przy dokładanej instalacji pod maską trzeba rozcinać wiązki i upychać cała instalację a w takim Oplu wszystko wygląda jakby od początku było tak projektowane. Ehh… coś ostatnio mam wrażenie, że ludziom od Skody to woda sodowa do głów uderzyła.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!