Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Range Rover Evoque Convertible - test - Jest Pięknie za kierownicą

Range Rover Evoque Convertible – test – Jest Pięknie za kierownicąSamochody można dzielić na wiele sposobów. Na przykład na praktyczne i niepraktyczne. Podwyższony samochód z napędem na cztery koła jest praktyczny, bo daje więcej pewności w zimie, w złych warunkach, przejedzie bez trudu nieutwardzoną, wyboistą drogą. Z kolei kabriolet jest niepraktyczny, bo ruchomy dach to dodatkowy element, który może się uszkodzić, w dodatku kabriolety zwykle mają nieduże bagażniki – bo gdzieś się ten składany dach musi zmieścić. A co, jeśli połączyć SUVa z kabrio?

(English subtitles available)

www.jestpieknie.pl
Instagram: @amgidynska

Co mam na sobie:
Buty Tommy Hilfiger, podobne: https://goo.gl/M9iajp
Jeansy Tommy Hilfiger Rome: https://goo.gl/Sy0TFi
Koszula Lee, podobna: https://goo.gl/q7ynF4
T-shirt Koton, podobny: https://goo.gl/mz3NpA
Okulary Furla, podobne: https://goo.gl/izLMZ2
Fitbit Alta – https://goo.gl/vOUlHR
Walizka Delsey (lol) – podobna: https://goo.gl/63GGa7

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

20 thoughts on “Range Rover Evoque Convertible – test – Jest Pięknie za kierownicą

  1. Pokaż mi polskie auto ,które będziesz mogła tak go przetestować, fajnie jest skrytykować tak fajne auto ?to teraz weź na ruszt Polskie takie czy podobne auto I wtedy krytykuj

  2. Po czym poznać, że kobieta prowadzi auto? Fotel kierowcy jest maksymalnie przesunięty do przodu. Nie rozumiem sensu takiego rozwiązania. Tym bardziej, że w autach z poduszką powietrzną czyli praktycznie już wszystkich jest to nie za bardzo bezpieczne.

  3. Na kompilacjach filmów z video rejestratorów wszelkie wyżej zawieszone SUVy i terenówki mają ponadnormatywną skłonność do przewracania się w czasie mocniejszych dzwonów, lub złapania pobocza i obrócenia się bokiem do kierunku jazdy. W takim Range'u pewnie skończyłoby się to zeszlifowaniem czaszek pasażerów 😉

  4. fajne auto .jak dla mnie to  Evoque Convertible ma sens .meble to teraz przywiozą za darmo i jeszcze wniosą . A jak kogoś stać na brykę za trzysta tyś.to stać też na taksówkę bagażową

  5. Jestem fanem zielonego jajka…. Były w domu dwa RR…. Kurcze, jak miałbym troszkę takiej sumy kupiłbym lub bym brał w leasingu. Jest piękny trzy drzwiowy, ale ten jest oszałamiający…. Oj bym chyba nie jeździł nim a non stop go podziwia łatwo w garażu…. Kiedy się spotkamy na pojezdzawke cabrio? My w zeszłą sobotę mieliśmy zlocik Fiata barchetta

  6. Jestem wielka fanka Evoque'a, ale ten mnie nie przekonuje… w ogole jakos nie ciagnie mnie do cabrio, wiec to moze dlatego 😉 Dla mnie samochod musi byc przede wszystkim praktyczny + ma mi sie podobac. Male bagazniki, czy jedna para drzwi to nie dla mnie….

Dodaj komentarz

Zadzwoń!