Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Car Starter - UTRAI 22Ah 12V -  przewody rozruchowe zawsze pod ręką, diesel

Car Starter – UTRAI 22Ah 12V – przewody rozruchowe zawsze pod ręką, diesel#electric #money Uwaga! W 7:33 do 9:31 pokazane jest podłączenie JUMP STARTERA z pominięciem akumulatora – nie należy tak podłączać ponieważ można uszkodzić układ prostowniczy w alternatorze – takie podłączenie jak w filmie tylko do celów pokazowych.
Warning! At 7:33 to 9:31 the connection of the JUMP STARTER bypassing the battery is shown – do not connect this way because you can damage the rectifier system in the alternator – the connection as in the movie is for demonstration purposes only.
link do sklepu Banggood: https://ban.ggood.vip/VGrq
00:00 Wstęp
02:15 dane techniczne
03:05 latarka
03:29 wodoszczelność
04:53 funkcja ładowania urządzeń
06:07 napięcie na krokodylkach
06:18 podłączenie do akumulatora w samochodzie
07:33 podłączenie z pominięciem akumulatora (nie należy tak podłączać ponieważ można uszkodzić układ prostowniczy w alternatorze – takie podłączenie tylko do celów pokazowych)
07:49 odłączenie akumulatora
09:13 pomiar prądu rozruchu
10:01 eksperyment ze zwarciem

#vteka
#electric
#car #money
#car
#gra
#pieniądze kontakt biznesowy
business contact: vtekapolska@gmail.com

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

35 thoughts on “Car Starter – UTRAI 22Ah 12V – przewody rozruchowe zawsze pod ręką, diesel

 1. Uwaga! W 7:33 do 9:31 pokazane jest podłączenie JUMP STARTERA z pominięciem akumulatora – nie należy tak podłączać ponieważ można uszkodzić układ prostowniczy w alternatorze – takie podłączenie jak w filmie tylko do celów pokazowych.

  Warning! At 7:33 to 9:31 the connection of the JUMP STARTER bypassing the battery is shown – do not connect this way because you can damage the rectifier system in the alternator – the connection as in the movie is for demonstration purposes only.
  link do sklepu Banggood: https://ban.ggood.vip/VGrq

  kod: BGVTEKAUTRAI na 25% zniżki czyli 82.49$ ważny do 30 listopada.

 2. A ja niestety mam problem ze starterem Utrai. Po podłączeniu samych kabli świecą się naprzemiennie diody zielona i czerwona, czyli ok. Jak podłącze do akumulatora, włącza się czerwona dioda i jest sygnalizacja dźwiękowa. Podobnie gdy odłącze akumulator i podłącze bezpośrednio do klem, również sygnalizuje czerwona dioda. Na zegarach nic się nie świeci. Starter w pełni naładowany. Co może być przyczyną, że nie działa. Zawiódł mnie już dwa razy. Oczywiście podłączenie do klem prawidłowe. Wszystkie te latarki itp. i oczywiście kompas działają sprawnie 🙂 Dodam, że to diesel z akumulatorem 72 Ah. Akumulator nie jest w pełni rozładowany.

 3. Witam. Pacjent 2,5 TDI V6, temperatura – 16, akumulator słabiutki. Po naładowaniu tego ustrojstwa do 75% pacjent odpalił po 2 próbie. Sprzęt polecam. Może nie jest tani ( ja zapłaciłem 360,00 zł z dowozem do firmy) ale warto.

 4. Świetny film jak i pozostałe czy to urządzenie mogło by służyć do podtrzymania napięcia np po wyjęciu akumulatora z pojazdu celem dłuższego ładowania

 5. Kupiłem to ustrojstwo do garażu i z czystym sumieniem mogę polecić za te pieniądze jest zaj….
  Ma jednak wady, lecz więcej zalet
  Przy temp ok. – 17 C(temperatura power banku) wydajność spada o połowę jednak dalej jest to rewelacja
  Przetestowane nawet na land Roverze 4,0 diesel

 6. Fajnie ,że pokazałeś Jump Starter UTRAI, ale jedno mi się nie podoba- że podałeś link do banggood, który jest zdziercą- na banggood cena 99$- na AliExpress -71$. Edit: To nie jest powerbank z funkcją rozruchu, tylko jump starter z funkcją powerbanku.

 7. Kierowniku ale padnięty Aku omija się z obwodu i nie mostkuje bo robi jako niepotrzebny balast dla prądu rozruchowego, plus do plusa, a minus do masy silnika…. Młodzież musi mieć rzetelną wiedzę

 8. dziękuje bardzo za film, sam zastanawiam się czy nie kupić czegoś podobnego lub takiego. Już miałem 3 sytuacje gdzie mi akumulator padł przypadkowo i nie miałem jak naładować

Dodaj komentarz

Zadzwoń!